Odkazy a připomínky mimo téma

Mnozí sem přidáváte do diskuze velmi zajímavé odkazy mimo téma, které však vzápětí zapadnou a je to škoda.

Proto je do lišty vložen stálý odkaz, kde se bude moci cokoliv ukládat a případně se k tomu vrátit.

Napsat novou zprávu
 


!: Babišovi prchají z ČR, předstírají duševní chorobu

Jak jinak si vysvětlit video, to je teda síla. Ušatá svině nechala vlastního syna zavřít na psychiatrii na Krymu, aby nemohl vypovídat v kauze Čapí hnízdo.

Dva roky se jej policie marně snaží najít a vyslechnout. Premiérův syn, klíčová postava kauzy Čapí hnízdo, v níž je za dotační podvod stíhán i předseda vlády, zmizel.

Reportéři Zvláštního vyšetřování Sabina Slonková a Jiří Kubík pětatřicetiletého Andreje Babiše mladšího vypátrali a vyzpovídali. Žije mimo území České republiky, ve Švýcarsku.

Babišův syn v reportáži tvrdí, že ho proti jeho vůli odvezli loni na Krym. Babiš i jeho rodinní příslušníci čelí trestnímu stíhání v kauze 50milionové dotace z EU určené pro malé a střední podniky.

„To podle mě nebyl nápad mýho táty, mě vzít na Krym,“ řekl Jiřímu Kubíkovi a Sabině Slonkové Andrej Babiš mladší ve Švýcarsku, kde ho vypátrali. Aby o chvíli později přiznal: „Můj otec chtěl, abych zmizel.“ Proč? „Kvůli stíhání Čapího hnízda,“ řekl syn Babiše a jeho první ženy Beatrice.

„Já bych se nechtěl zúčastnit trestního řízení. Ale zdravotně jsem schopen komunikovat v českém jazyce,“ řekl v pořadu Babiš junior. Nyní prý bere léky, má ve Švýcarsku nového doktora a svému otci nechce dělat v novinách ostudu. 

 „Teď jsem v péči lepších lidí, beru léky a mám se fajn,“ podotkl. O tom, zda má skutečně něco společného s Čapím hnízdem, se prý bavit nechce. „Technicky ano, ale nechci se o tom bavit,“ řekl a dodal: „Poslední dva roky jsem zažil něco šílenýho.“ 

Průlomové svědectví v kauze Čapí hnízdo. Slonková a Kubík vypátrali zmizelého Babišova syna

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prulomove-svedectvi-v-kauze-capi-hnizdo-slonkova-a-kubik-vypatrali-zmizeleho-babisova-syna-60198?dop-ab-variant=3&seq-no=1&source=hp

 

Babišova syna unesli na Krym? Figuruje v kauze Čapí hnízdo, vypátrali ho ve Švýcarsku

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/576896/babisova-syna-unesli-na-krym-figuruje-v-kauze-capi-hnizdo-vypatrali-ho-ve-svycarsku.html

V roce 2016 si Andrej Babiš mladší koupil dům o rozloze 162 metrů čtverečních v pražských Ďáblicích. K němu přes 600 metrů zahrady, to vše za nemalých 12 a půl milionu korun.

Babiš Andrej, Hřenská 783/27, Ďáblice, 18200 Praha 8   

Vypomohl také otec? „To je soukromá záležitost!“ zareagoval na dotaz Aha! Babiš starší. Bariérou mlčení se obrnil i syn.

Rebel z Ďáblic

Horší už to bude s pokusy uřídit mladého Andreje. Ten totiž kvůli svému rebelantství dokonce »vyletěl« od společnosti Travel Service, kde jako pilot působil. „Nedokázal se podřídit autoritám,“ prozradil dobře obeznámený zdroj.

Syn ministra Babiše: Koupil vilu za 13 milionů!

https://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/124578/syn-ministra-babise-koupil-vilu-za-13-milionu.html


úterý 13. listopad 2018
Michonnet: Koruna prolomila hranici 25,90 CZK/EUR

"9. 11. 2018 Koruna se dnes pohybovala kolem 25,88 CZK/EUR, krátce po poledni však překročila magickou hranici 25,90 CZK/EUR. Pokoření hranice 26 Kč za euro je na dohled."

"Koruna se dostává opět pod tlak v důsledku horší nálady na rozvíjejících se trzích, kterou zapříčinil americký FED s potvrzením dalšího navyšování úrokových sazeb. Postupem času se ukazuje, že koruna je o něco citlivější na geopolitické dění, než je tomu u sousedních měn (polský zlotý, maďarský forint). Viníkem je stále poměrně velké zastoupení zahraničního kapitálu z dob intervence ČNB. Uplynulý týden koruna zaznamenala oslabení až na úroveň 25,97 CZK/EUR a je pravděpodobné, že pokoření hranice 26 CZK/EUR je v dohlednu."

Viníky slabé české koruny jsou:

guvernér ČNB JIŘÍ RUSNOK a bývalý guvernér ČNB MIROSLAV SINGER a jejich šílené, tři a půl roku trvající devizové intervence, kdy ČNB natiskla více než 2 bilióny korun s cílem oslabit korunu a držet její kurz poblíž 27 CZK/EUR kvůli blábolům o údajné hrozící deflaci.

Jak v Mugabeho Zimbabwe.

Více než 2 bilióny nám tu lítají, zahraniční spekulanti nakupovali během intervencí české státní dluhopisy a pokladniční poukázky, protože kalkulovali se silnější korunou po ukončení intervencí. Nynější odchod zahraničních spekulantů, jejich zavírání korunových pozic způsobuje oslabování koruny. Cílem ČNB bylo asi celou dobu poškodit obyčejné lidi a udržovat Čechy v chudobě.

Pokud by se nám opravdu zvyšovala životní úroveň, tak bude česká koruna neustále posilovat a ne naopak. Jsme pouze a jen hospodářskou a politickou kolonií Západu. Smutné.

Všichni okolo sebe vidíme, že zjevně je skutečná inflace v Česku daleko vyšší než oficiální 2,3 % v září 2018 a 2,2 % v říjnu 2018, jak dnes oznámil Český statistický úřad.

Oficiální vládní vylhaná propaganda čili Český statistický úřad si do svého lživého spotřebního koše zahrne více položek, které zlevňují, a je to, vyjde jim, že je skoro deflace...)) Kdežto medián hrubých měsíčních mezd činí 25 674 Kč (tj. většinová čistá mzda je pouhých 19 745 Kč) a pro české domácnosti jsou tak rozhodující ceny jen základních potřeb - potraviny, bydlení, energie. Na nic víc obyčejní Češi ani nemají...

Nejen ceny bytů, ale i nájmy vyletěly k dosud nevídaným výšinám. Jen za poslední rok vzrostly v českých, moravských a slezských městech v průměru o šestinu (16 %). „Nejvíce stouply ceny nájemného u bytů o dispozici 2+kk, a to dokonce o jednu pětinu (20 %),“ říká Lenka Černá, ředitelka Annonce.

Kvůli suchu zdražují potraviny, brambory, obilí, tudíž pečivo a pivo, mléko a máslo. Státní monopol ČEZ, tj. premiér Babiš a ministryně financí Schillerová letos drze zdražují elektřinu o 10 %: zdražení 5 % už proběhlo na jaře, dalších 5 % přirazí v prosinci 2018, jak už oznámili. Na to čekali, svině, až bude po volbách. Plyn také zdražuje, např. o 5 % od listopadu u německé E.ON.

ČR má nejdražší poplatky za mobilní operátory, ČR má nejdražší úřední úkony + dlouhé čekání na vyřízení, ČR má nejdražší ceny energií elektřina, plyn. ČR má nejdražší ceny vodného a stočného. ČR má nejdražší pojistky u pojišťoven. ČR má nejdražší daň odváděnou ze mzdy. ČR má nejdražší ceny pohonných hmot ke stavu mezd. ČR má nejdražší poskytovatele internetu. ČR má nejdražší bydlení, nájemné, podnájmy, vč. ceny bytů. ČR má nejdražší bankovnictví, úroky a poplatky, hypotéky, půjčky, úvěry. ČR má nejdražší poštovní služby.

Proč, Čecháčci, proč pořád dokola volíte strany, které za 29 let vše rozkradly a vytunelovaly: ODS, ČSSD, KDU, TOP, STAN a jako vrchol všeho: šišlavý loupežník Babiš.

Koruna opět prolomila hranici 25,90 CZK/EUR

https://www.kurzy.cz/zpravy/472817-koruna-opet-prolomila-hranici-25-90-czk-eur-komentar/

Technická analýza: Pokoření hranice 26 Kč za euro je asi na dohled

https://www.kurzy.cz/zpravy/472978-technicka-analyza-pokoreni-hranice-26-kc-za-euro-je-asi-na-dohled/

Ceny nájmů vystřelily za rok o šestinu

https://www.denik.cz/ekonomika/ceny-najmu-vystrelily-za-rok-o-sestinu-metr-vyjde-mesicne-na-221-korun-20180510.html


sobota 10. listopad 2018
Zatthewinowl: Compose legal papers in undertake chirography use
custom speech writing services http://essaypromaker.com - write my paper what is a review article essay writing service - buy college papers help to write essay

pátek 9. listopad 2018
*: Zachraňte Méďu Béďu, odstřelte korupčníka Čunka

Medvěd hnědý je v Česku kriticky ohrožený a přísně chráněný druh.

Zatímco Čunek (KDU-ČSL) je darebák, parazit, bez vysokoškolského vzdělání, korupčník (jako vsetínský starosta se chlubil sekretářce půlmilionovým úplatkem, ani původ svého dalšího mnohamilionového majetku nedokázal vysvětlit), Čunek a jeho bratranec Josef Polášek (ten parazituje v České televizi) jsou chazarští Židé.

Koho Česko potřebuje?

Rozhodně více medvědů a méně zlodějských politiků!

Pachové stopy pro medvěda jsou položené. Střelec hledá stanoviště

https://www.denik.cz/regiony/pachove-stopy-pro-medveda-jsou-polozene-strelec-hleda-stanoviste-20181106.html

Čunek si za jednu schůzi přilepšil o 400 tisíc. „Lež!“ obviňuje senátní úředníky

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/572281/cunek-si-za-jednu-schuzi-prilepsil-o-400-tisic-lez-obvinuje-senatni-uredniky.html


středa 7. listopad 2018
jm: O Prahu se proti terorismu bojuje úplně jinde.

V Sýrii a na Ukrajině. A proto jsme dnes tady, před Velvyslanectvím Ukrajiny. Je to ale úplně jiný druh terorismu. Nebojuje se proti domorodcům s lehkými zbraněmi, kteří využívají znalosti domácího terénu a sympatií místního obyvatelstva. Ti jsou na naší straně, a my jsme na jejich straně. Bojuje se proti terorismu armád vyzbrojených těžkými zbraněmi, tanky, raketami a letectvem. Proti státnímu terorismu. To světová mocnost s pomocí loutkových režimů bojuje s Ruskem o Rusko. O jeho nerostné bohatství, o jeho vliv, o jeho spojenectví s Čínou. O dominanci ve světě a proti hrozbě přerodu světa v multipolární. Bojuje se proti ustavení nové rovnováhy sil. Proti světu, kde nebude „America first“, ale jen jednou z nemnoha prvních.
Prý jsme protievropští. Ne, my máme Evropu rádi, proto jsme proti válce v Evropě.
Ano, na východní Ukrajině se bojuje o Prahu, bojuje se tam totiž nejen za Lugansk a Doněck, bojuje se tam i o Vídeň nebo Řím, bojuje se tam za Varšavu a proti Varšavě, bojuje se tam proti třetí světové válce, bojuje se tam proti poslední světové válce.
Bojuje se tam statečně. Kromě tohoto ocenění proto musíme tamním obráncům proti státnímu terorismu vyjádřit svůj dík!
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/o-prahu-se-proti-terorismu-bojuje-v-syrii-na-ukrajine


úterý 6. listopad 2018
 
Powered by Phoca Guestbook