Analyzovat rozhovory Donalda Trumpa v Británii, v NATO a v předvečer setkání s ruským prezidentem Putinem si dovolí pouze šílenec.

 

Ale to, co se děje kolem, by nevymyslel ani Jaroslav Hašek v románu Dobrého vojáka Švejka. CIA naráz odhalila 12 agentů Ruska podporující Trumpa a odhalující zločiny Clintonové a cestou za královnou Alžbětou II na hrad Windsor od britské premiérky Mayové někdo z přátelské CIA potratil lahvičku Novičoku zrovinka do bytu otrávených Skripalů číslo 2.

Zrovinka tři dny před setkáním...

 

Jakoby to připomínalo naše dětství: "Víš, co dávají v Blaníku? (kino) Dvanáct četníků na jednom nočníku." A jako děti jsme se tomu strašně smály.

 

 

To vážně nemá chybu. Mezinárodní agentury už přestávají události stíhat. A to ještě zbývají dva dny.

Spojené státy včera obvinily 12 příslušníků ruských tajných služeb z hackerského útoku na počítače Demokratické strany před prezidentskými volbami v USA v roce 2016. Obvinění oznámil podle agentury AP první náměstek amerického ministra spravedlnosti Rod Rosenstein na základě výsledků vyšetřování týmu zvláštního vyšetřovatele FBI Roberta Muellera, který se okolnostmi údajného ruského vměšováni do voleb dlouhodobě zabývá.

Všichni obvinění jsou příslušníci ruské vojenské rozvědky GRU, kteří se podle Američanů dopustili útoků na počítače kanceláří Demokratické strany, včetně pracovní skupiny řídící předvolební kampaň demokratické kandidátky Hillary Clintonové. Obviněni jsou i z toho, že poté zveřejnili na internetu ukradené e-maily několik měsíců před volbami.

A ve vzduchu visí otázka: kohože ty údajné ruské tajné služby poškodily, když Clintonová chtěla pozvednout migranty a Trump občany USA legálně tam žijící? 

 

 

  NOVIČOK NOVIČOK NOVIČOK

Opět o dalším šokujícím nálezu informovala v pátek s odvoláním na policii agentura Reuters.

Podle policie se našla malá lahvička při prohlídce Rowleyho domu. Laboratorní testy prokázaly, že obsahovala látku novičok, která se vyráběla v 70. a 80. letech v Sovětském svazu. Jak se nádobka do domu dostala, vyšetřovatelé sice zatím nevědí, ale je možné, že se na ní objeví nápis "Zdělano v SSSR, posilájet prezident Pútin". Latinkou.

Události tři dny před setkáním mají skutečně rychlý spád.

 

A Rusko je středem zájmu ve velkém: naplněná vagína horkou vodou...

Společně s šestnáctiletými kamarádkami Kristinou a Marií a dvacetiletou Anastasií přepadly Saru doma. Dívce oholily hlavu, pak ji nutily k orálnímu sexu, nakonec ji pomočily a odtáhly do koupelny. Tam jí strčily do vagíny sprchu a pustily horkou vodu. Podle webu Daily Mirror trvalo mučení několik hodin. Zatímco se Sara svíjela v bolestech na podlaze koupelny, dívky prohledávaly dům, kradly peníze, počítač, mobil a další cennosti. Sara si nakonec zvládla zavolat pomoc.

Co je na tom zvláštního? Opět zase v západním originále: Sara Zagidullina, 17 let, byla údajně napadena Aleksandrou Dulesovou. A Putin měl rakovinu a zemřel. Před několika léty...

 

Tato poslední zpráva sice skutečně přišla z bulvárního Ruska, ale proč je tam všude psáno údajně, nikdo zatím neví. Možná ani autor ne. Teda, není napsáno údajně u toho, že dívku napadly, ale v okamžiku popisu brutality. Zajímavé. A opět to bulvár věděl dřív, než vyšetřovatelé dokonce v Daily Mirror.

Ekonomická a politická sofismata prezidenta Trumpa rozebereme v pondělí ráno před setkáním. 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jan

  Muller mesice vysetruje Russia Gate a ted pred summitem v Helsinkach uverejni, ze 12 Rusu ovlivnilo volbu prezidenta USA.
  Taky najednou pry nasli nejakou flasku s Novicokem v byte obeti jedu az po mesicnim vysetrovani a zmizeni Skripalovych. Tem bastardum uz neni nic svate a jenom ten nejvetsi kreten jim bude jeste verit.
  Je to zoufalstvi mafie, ze prijde o ksefty a moc, ze se dva leadri dohodnou na dialogu a ne na priprave valky a zniceni planety. Tou mafii je Rotschildova rodina a ji ovladane banky, jejichz zisky navysuji zbrojenim a valkami. Tech je nutne se zbavit. A tech co lzou a strasi nas Ruskem taky. Politiku a medii, slouzicich Deep Statu.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Podobnost čistě náhodná
  Čtyři mladíci na Slovensku hromadně znásilnili patnáctiletou dívku

  Hromadné znásilnění patnáctileté dívky vyšetřuje slovenská policie v okrese Poltár na středním Slovensku. Dívku měli znásilnit mladíci ve věku čtrnáct, patnáct, osmnáct a devatenáct let.
  „Střídali se na ní, jako smyslů zbavení. Někteří to měli udělat dokonce dvakrát,“ řekla serveru čas.sk obyvatelka obce, kde ke znásilnění došlo. Žena kluky i dívku dobře zná. „Něco takového se na vsi neutají,“ dodala.

 • Návštěvník - *

  20 tisíc e-mailů Clintonové a Podesty neukradli ze serveru Demokratického národního výboru (nejvyšší stranický orgán) žádní ruští hackeři (!), ale demokrat Seth Rich, který pracoval jako ředitel Sběru voličských dat v Demokratické straně. Měl nejen přístup k e-mailům, ale i k serveru, z něhož unikly kompromitující materiály. Následný skandál vyvolal v Demokratické straně zemětřesení, stál místo předsedkyni výboru Debbie Wasserman Schultz (pravou ruku Hillary Clintonové) a rozdělil voliče na dva nesmiřitelné tábory - pro Sanderse a pro Clintonovou. 27letý Seth Rich byl 10. června 2016 ve 4:20 hodiny ráno zákeřně střelen dvěma kulkami do zad, pachatel mu nic neukradl, loupež to tedy rozhodně nebyla. Seth střelbu přežil, byl při vědomí, ale za několik hodin zemřel v nemocnici...

  E-maily, které byly publikovány na Wikileaks, odhalily rozsáhlou korupci a protidemokratické postupy uvnitř Demokratické strany. Také odhalily, že volební výbor se zaměřil na podkopávání Sandersovy kampaně, aby pomohl zajistit nominaci pro Clintonovou. Dále odhalil i korupční praktiky při financování Demokratické strany.
  E-maily také odhalily Podestův pedofilní spolek!

  PROČ MUELLER NEVYŠETŘUJE VRAŽDU SETHA RICHE???????

  [img]https://cdn-images-1.medium.com/max/1600/1*Hwpn2RbT4ua3OebftDF-wA.png[/img]

 • Návštěvník - *

  Oficiální záznam Metropolitan Police Department:
  https://cdn-images-1.medium.com/max/1600/1*Hwpn2RbT4ua3OebftDF-wA.png

  Tři policisté na místě činu měli policejní body kamery, včetně policisty Roberta Wingate-Robinsona.
  Policista Robert Wingate Robinson byl před 20 lety fotbalista, člen univerzitního týmu na Georgtownské univerzitě ve Washingtonu, kde učil John Podesta jako trenér.
  Žena jménem Nandi Robinson, 23 let, jeho pravděpodobně sestra, bydlí s Robertem Robinsonem v Bel Air, Maryland, 57 mil od Washingtonu, DC. V roce 2010 Nandi Robinson získala bakalářský titul z ekonomie na Michigan State University. Od dubna 2015 do dubna 2016 pracovala jako Research Associate pro prezidentskou volební kampaň Hillary Clintonové "Hillary for America". Od května 2016 dodneška je IE Deputy Research Director v Demokratickém národním výboru ve Washingtonu D.C.

  Podesta - vražda Setha Riche - policejní spojení (pizzagate)
  https://voat.co/v/pizzagate/1534658
  So in honor of Seth Rich's birthday today, I wanted to look up some stuff and see if I could find anything. Nothing too big but just some weird connections.
  Seth Rich was murdered in Washington DC following an "armed robbery" where none of his belongings were taken. Below in the link is a document on scribd showing the police report.
  http://heavy.com/news/2016/07/seth-rich-dnc-voter-election-fraud-democratic-national-committee-wikileaks-murdered-shot-conspiracy-washington-clinton-data-analyst-emails/
  I started looking up the police officers associated with the report, I can't find almost anything on Jody O'Leary, maybe she re-married?
  But Robert Wingate Robinson, the assisting officer was a football player at Georgetown, where John Podesta was a teacher. I know most former athletes who don't make do take up law enforcement.
  http://www.foxsports.com/college-football/robert-wingate-robinson-player http://explore.georgetown.edu/people/podesta/
  Many football players take classes during the summer, John Podesta was a full time summer teacher after 1997, Robinson started playing there in 1998.
  Article weirdly talking about how hard it is to hail a cab in D.C with quotes from Robinson http://georgetownvoice.com/2002/03/21/black-hoyas-too-a-collection-of-voices
  (!!!!!!!!!!!) Also, trying to find a potential link here, found a girl Nandi Robinson, who could potentially be his sister, they both entered college around the same time. This girl has worked for Hillary for America, and she was also the Deputy Research Director for the Democratic Congressional Campaign Committee, I know this isn't the same as the DNC, but as we've seen, a lot of DNC and government stuff has overlapped. She was the Research Director at the time of Seth's murder. Seth was involved in voter research.
  https://www.linkedin.com/in/nandi-robinson-16195619
  IE Deputy Research Director Democratic Congressional Campaign Committee May 2016 – Present (9 months)Washington D.C. Metro Area
  Seth voter research link http://www.inquisitr.com/3284014/seth-rich-young-dnc-staffer-who-was-murdered-in-d-c-was-voter-expansion-data-director-progressive-and-voters-rights-advocate/
  I know this is all a stretch - but interesting connections...