Občané, nechte se zabíjet a neprotestujte, protože tím dáváte najevo, že se vám to nelíbí a zneužijí toho reakční síly!

 

Vážně Německo otevřelo dveře blázinců dokořán a šílenci se dostali až do vedení Německa, potažmo Evropy?

 

V Německu další těžce pobodaní od afghánských sirotků a opět dementní žádost:

Ministr pro integraci spolkové země Bádensko-Württembersko Manfred Lucha (Zelení), který žije v Ravensburgu, požádal občany, aby se nenechali rozeštvat. „Nenecháme se rozeštvat lidmi, kteří tento ohavný čin zneužijí k politickým účelům," poznamenal ministr pro integraci.

A jako vždy dodaná perla: Podle policejního mluvčího však zatím nic nenaznačuje, že by to byl  teroristický čin.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - *

    Souhlas. Je třeba vojensky zasáhnout proti Německu, politika ustupování a uspokojování požadavků Německa (appeasement) se neosvědčila před druhou světovou válkou, ani dnes.

  • Návštěvník - Dan

    Zlociny migrantu se nesmeji uverejnovat. Ty, ktere se uz nedaji ututlat jsou vselijak omlouvany, pachatel oznacovan za psychicky nemocneho, nevolan k odpvednosti. Ostatni jsou propousteni. Migranti se zacinaji ozbrojovat, videl jsem video, kdy migranti ozbrojeni holemi vytahuji belocha spod auta a mlateiji ho, kopaji do hlavy. Po mesicich pobirani davek maji uz penize na zbrane, ktere si opatruji na cernem trhu.Zacinaji do lidi strilet, policie a media opet mlci. Zadelavaji tak na obcanskou valku, kdu uz nepujde jenom o migranty...
    Merkelova ma okousane nehty, ty jeji sepjate ruce na spickach prstu take neco znamenaji. Uz nevi kudy kam, hrouti se ji vsechno.