Nejsou lidi? Potřebujeme migranty? Sprostá lež, jen Babiš s Maláčovou (ČSSD) zavírá lidem ústa.  I u nás flákači chodí do neziskovek či dělají poradce na ministerstvech, ale zatímco u nás se to tají a zbabělý Babiš nedokáže vládnout, Orbán tuto špínu proti lidu nepřipustil.

 

 

Díky skutečné reformě pro maďarský lid má odejít zatím 6810 přebytečných úředníků, ministerstvo propustí 2600 z nich, jiné vládní instituce pak dalších 4200. Informoval o tom deník Népszava.

I v Maďarsku nejsou lidi na práci, protože stejně jako u nás se zašívali na ministerstvech vnitra jako poskoci Evropské unie či v neziskových organizacích jako škůdci státu. I v Maďarsku byly politické školy jako je u nás Masarykova v Brně, kde připravují PŠM jako za bolševika na manipulaci studentů. Ale zatímco Sorose Orbán z Maďarska vyrazil, zdejší Soros (vůdce propagandy Bek) se dostal až do senátu. Jak to psal Jaroslav Hašek o tom volovi, co se utrhl ze řetězu a dostal se až do Parlamentu...?

 

NEPSZAVA

V ústředním statistickém úřadě už dostali někteří úředníci do rukou výpovědi.

„Pro mnohé to byl šok. Někteří z propuštěných plakali a říkali, že o výpovědích se mluvilo už od srpna, ale nikdo nevěděl, koho se budou týkat,“ napsal podle Práva list Népszava.

„Například z ministerstva vnitra odejde 401 úředníků a z ministerstva zahraničí 364 úředníků,“ napsala Népszava.

Úřady patřící pod sloučený resort zdravotnictví, školství, kultury, práce a sociálních věcí opustí 2250 lidí a ministerstvo financí téměř tisícovka.

Ministr Gergely Gulyás, který stojí v čele úřadu vlády, potvrdil, že do 1. ledna 2019 propustí 18 procent státních úředníků.

Deník Népszava v této souvislosti upozornil, že navzdory hromadnému propuštění ministerstva v současnosti zaměstnávají rekordní počet vyšších úředníků. (jaz)

Dodejme, opět stejně jako u nás, ale narozdíl od Babiše je Orbán státník a nebojí se...

 https://nepszava.hu/

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Dan

  Kalousek i Babis odjakziva slibovali redukci statni spravy, ale misto toho ji navysuji. Jako kdyz Trumpeta rikal, ze odejdou ze Syrie a oni tam naopak navysuji sve sily, cvici teroristy a napadaji drony ruskou zakladnu. Politici jsou bezchrakterni hnuj.

 • Návštěvník - Follower

  Příští rok se má v ČR přijmout dalších 16 000 státních zaměstnanců, ale to mají být všechno učitelé. Tak to není zase tak špatná zpráva.

 • Návštěvník - Petr Pokorný

  V odpovědi na: Návštěvník - Follower

  Na to může skočit jenom jednoduchý člověk. Naopak je třeba třetinu učitelů propustit a školy, které neučí, zavřít. Aby z vysokých škol vylézaly děti, co neumí číst a psát, hlavně rozumět psanému, nemají ve vzdělávací soustavě (pokročilé) co dělat! PŠM známé z bolševické doby nepotřebujeme.

  Komentář naposledy upraven v před 8 měsíci od Petr Pokorný
 • Návštěvník - Follower

  V odpovědi na: Návštěvník - Petr Pokorný

  Tak to je jasné, oni pořád jenom lžou, navykládají lidem, že přijmou učitele a potom ve skutečnosti přijmou nějaké úplně zbytečné úředníky, co se jen flákají na úřadech. Všechny je třeba vypráskat a poslat do fabriky ke strojům. Ještě, že vás máme pane Pokorný, že nám otevíráte oči. :))

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Follower

  Neustale narky, ze na ucitele nejsou penize a malo vydelavaji. Jeste za totace potrebovali skoly ucitele v Praze tak jim nabidli jako pobidku byty. Tenkrat dostat byt v Praze bylo terno. Znam jeden ucitelsky par. V Praze se pak rozvedli, ten pan sel delat pojistovaka, sel za lepsim. Byt si ale ponechal, nikdo nekontroloval co je s bytem, zavazat se k nicemu nemuseli. Pri te sprave plne povalecu to jinak dopadnout nemohlo.

 • Návštěvník - Dan

  Orban a Madarsko nam ukazuji nejen jak mame jit na migraci, ale i na kancelarske povalece, kteri by nikde v privatni firme nemohli nikde tak vydelavat jako u statu.
  Upozornuji zde na neco, cehoz si ani nase necenzurovana media nevsimla. O tech cenzurovanych US protektorem ani nemluve.
  Africane nam ukazuji, jak se branit bilym vetrelcum a usedlikum. Po Simbabwe uz i Jizni Afrika a Namibie vyvlastnuje bez nahrady drivejsi kolonizatory, vetsinou farmare, vlastnici ohromne pozemky. Vrazdy bilych farmaru a nasili na jejich rodinach se staly narodnim folklorem a statni moc kouka jinam. Toto se deje po spouste let, kdy vyvoj ve svete vzal moc kolonizatorum a nahradil ji vladou vetsiny domorodeho obyvatelstva. Farmari uz jednaji s Ruskem o ziskani pudy a presidleni. Rusko ziska pracovite a zkusene farmare.
  Jaky je vyvoj u nas? Nemeli jsme nikdy kolonie jako Francie, GB, Nemecko, na kterych tyto staty parazitovali. Presto nam nuti z techto zemi migranty, ktere mame prijimat, milovat a jim se podrizovat, ackoliv ziji jeste ve stredoveku. V tom je videt naprosta absurdita vyvoje na zapade, ktery je nam vnucovan politiky, medii jako standardni doktrina. Jakykoliv pohled na zeme, ktere to odmitaji z nas delaji xenofobni prasivce, rusofilni padouchy. Je na case se z teto vlady deep statu osvobodit vystoupenim z EU a NATO!
  Je konec skoncovat s temito hovady, ktere nas tlaci tam, kam nechceme, neustale nam lzou, zamlcuji pravdu a pripravuji nas na valku.