Chunta z Bruselu a NATO vyhlásila slušným lidem válku, Stoltenberg po vzoru Velkého vůdce pohrozil celému světu, že budou lidé a státy rýt držkou v zemi, když NATO nebudou poslouchat a frenetický potlesk senátorů v Kongresu předlužených USA slintal blahem.

 

Kdo nejte s námi, jde proti nám, hlásili vůdcové bolševické revoluce a se stejnou vyjelo do boje "demokratické komando" vůdců války pod štítem Pentagonu!

 

A Evropská unie?

Nečekaná posila evropských hvězd v osobě Nigela Farage  a "brexitářů" skýtá jedinečnou možnost posílit kampaň proti extremistům z Bruselu v čele s Tuskem a Junckerem zasahujícím do našeho dennodenního života.

BBC oznámila, že Mayová žádá velký odklad a může se účastnit voleb do EU. Zda je to pravda a zda se to potvrdí, zda skutečně odklad bude je ve hvězdách, ale jisté je, že Nigel Farage vyhlásil poplach a na Twitteru, facebooku a v BBC vyhlásil mobilizaci s výzvou, že se lidé mají okamžitě hlásit do Brexit Party.

Demokracie pláče, demokracie sténá a z lidu se stalo rukojmí, zatímco vládne vojsko NATO a nadlidé stejně jako v České republice dnes pod názvem  lepšolidé z kavárny. A vláda lidu šla do pryč, referendum nikoho nezajímá. (Zatím tvrdí BBC)

 

tweet Farage před chvílí:

Theresa May právě řekla, že britská vláda se připravuje na evropské volby. Zaregistrujte se nyní na adrese http://thebrexitparty.org.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • VOLTE BNP

  A co tady pořád s tím rozbíječem Evropské unie Faragem?!
  Po vstupu Polska a dalších východoevropských zemí v roce 2004 se do Británie nastěhovalo 980 tisíc Poláků (neoficiálně 2 miliony Poláků) díky volnému pohybu pracovní síly v EU a Britové je považují za konkurenci, která jim bere práci. Fajn, chápu.
  Ale co ty miliony nepracujících Pákistánců parazitujících na sociálním systému, to není konkurence, když okupují obecní domy a byty (council houses) a pákistánské gangy znásilňují tisíce nezletilých děvčat po celé Británii? V roce 1947 nechtěli být Pákistánci v Britské Indii, tak ať táhnou zpátky domů!

  Dědečkové a pradědečkové dnešních Britů statečně bojovali a obětovali životy nebo zdraví v první či druhé světové válce a nikdy žádné okupanty do Británie nepustili!

 • *

  Evropská unie bude taková, jakou si zvolíte v květnu 2019. Příští měsíc budou volby do Evropského parlamentu a všimli jste si, jaké je ticho po pěšině, oligarší média mlčí? Čím nižší volební účast, tím lépe pro protičeské židoparazitické politické strany KDU-ČSL-TOP09-STAN, ODS, ANO.

  Jejich tvrdá jádra volit přijdou, zatímco 4/5 českého národa budou protestně v pátek 24. a v sobotu 25. května 2019 sedět doma na gauči - jako v roce 2014. A v Evropském parlamentu s chutí zasedli v roce 2014 Štětina (TOP09), hydrocefalický Svoboda (KDU-ČSL), Šojdrová (KDU-ČSL) a podobní otřesní škůdci, a ještě za to hrabali plat 158 tisíc korun čistého měsíčně!

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Zapomnel jste Piraty a Hriba. Nestesti pro Cesko.

 • *

  Babišova eurokomisařka Věra Jourová (ANO) s Georgem Sorosem a Alexem Sorosem.
  https://pbs.twimg.com/media/C-aa0u-WAAAeunP.jpg
  Babišovka Jourová (ANO) říká, že „hodnoty otevřené společnosti jsou jádrem akcí EU“. A proto Jourová (ANO) organizuje cenzuru v Evropské unii, nutí k cenzuře vedení Facebooku v Seattlu a jedná se špičkami české justice a policie o tvrdším potírání "nenávistných a rasistických příspěvků" na internetu!

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Uvedomte si, ze kazdy politik vstupem do EU parlamentu je uz jenom svym vysokym platem korumpovan! My ho platime za to, aby zastupoval cizi zajmy! To prece nema chybu!
  Stejne je to s dotacemi, kterych je mene nez EU propagace u nas tvrdi. Jimi korumpuji i nas, volice. Zidovsky rafinovane je vse vymyslene. Jak vidim, ze Soros uz ma nastupce, sveho syna, ktery po odchodu zloducha bude v jeho praci pokracovat. Jourova uz nesmi byt zvolena jako Telicka, Stetina. atd. Tyhle trafiky musi dostat lide jako Farage, ne kejvalove a povaleci. Oba zakladaji hnuti, aby zustali u koryta EU parlamentu.

 • *

  Bohužel ne všechny protičeské kolaboranty a zrádce se podařilo po válce popravit podle Benešových dekretů... Teď nám se svou protičeskou agendou nalezli do vedení státu.
  https://static.novydenik.com/2019/01/5R0A6691.jpg
  JOUROVÁ MOBILIZUJE ŠPIČKY ČESKÉ JUSTICE I POLICIE. TRESTEJTE NENÁVIST NA INTERNETU, VYZÝVÁ
  4. ledna 2019
  Eurokomisařka Věra Jourová jednala se špičkami české justice a policie o tvrdším potírání nenávistných a rasistických příspěvků na internetu. S ministry vnitra a spravedlnosti se shodla, že je nutné problém řešit a mobilizovat síly v boji proti tomuto fenoménu.
  Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman upozorňuje, že se žalobci na tento typ kriminality školí. „O dané problematice komunikujeme pochopitelně i s Policií České republiky. Tento jev je tedy ze strany orgánů činných v trestním řízení podchycený. Že ho nepodceňujeme, o tom svědčí i fakt, že se této otázce věnovala i část zprávy o činnosti za uplynulý rok, která monitoruje aktivity státního zastupitelství v této oblasti,“ řekl Zeman Deníku N.
  Zmiňovaná zpráva za rok 2017 upozorňuje na to, že se nenávistné příspěvky více zaměřovaly na muslimy, imigranty a lidi, kteří se k migraci staví kladně. „Je takřka nemožné stíhat všechny zde pronesené nenávistné výroky, a to jak vzhledem k jejich množství, tak i obtížím spojeným s prokázáním autorství těchto výroků,“ stojí v dokumentu.
  Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) považuje policie i jeho resort potírání nenávisti na internetu jednou z priorit. „Směrnice omezující šíření nenávisti na internetu je typicky evropské téma, kde mají všechny členské země spolupracovat. Státy střední velikosti, jako je Česko, mají menší šanci přimět k něčemu mamutí globální firmy, než když celá Unie postupuje společně – to je nesrovnatelně větší síla,“ sdělil Hamáček. Doplnil, že k tématu už proběhla školení pro policisty.
  Jourová vidí v tématech nenávistných příspěvků ve východní a západní Evropě rozdíly. „Zvyšující se antisemitismus v Evropě jede na dezinformacích a konspiračních teoriích. Je to specialita zejména východní Evropy, kde se oživují staré zkazky, jako že Židé jsou bohatí a mají přístup k médiím. Na Západě vidím, že zdroje jsou jinde, posunuje se nám tam blízkovýchodní problém – týká se to i sporu mezi muslimskou a židovskou komunitou. Tohle všechno je živené internetem,“ popisuje.
  Zdroj:
  https://denikn.cz/47800/jourova-mobilizuje-spicky-ceske-justice-i-policie-trestejte-nenavist-na-internetu-vyzyva/
  http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/trestejme-nenavist-a-rasismus-na-internetu-vyzyva-eurokomisarka-jourova

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Neoblbujte lidi. Vymyslite si jenom duvody pro zavedeni cenzury! Prejimate vsechny prasarny, generovane v USA a EU k nam! Tyto zakony maji umlcet vetsinu a nahnat ji strach. Umoznuji fasisticke diktature v potlaceni svobodneho nazoru. Uz pred lety se snazili zavest cenzuru internetu, tenkrat to neproslo, byly velke demonstrace. Budou to zkouset porad, az to prosadi!!!
  Ven z EU a NATO! Vzbudte se uz konecne!

 • Dan

  Elity propojene s globalisty jsou proti Brexitu, protoze omezi jejich zisky. Jdou tim proti obcanum a referendu, kteri rozhodli Brexit. Tanecky jejich poskoku Mayove a v parlamentu prodluzuji odchod Britu zamerne. Potrebuji ziskat cas na masaz obcanu a hororove historky, aby jim nahnali strach a prosadili nove hlasovani, kde doufaji, ze Brexitu zabrani. Stejny postup voli elity i ve Svycarsku strasenim obcanu pres media pred hlasovanim, paklize jim to nevyhovuje. Maji lobby, media pod kontrolou, politiky i novinare. Obcane proti takovemu spiknuti mocnych nemaji sanci. Nemaji lobby, jimi zvoleni politici je pod vlivem uplatku denne zrazuji.

 • novota

  V odpovědi na: novota

  Zde je možnost si ho stáhnout... https://www.pryczeu-film.cz