Extremistická propaganda pseudodemokratů, kteří obsadili kolem roku 1968 všechny pozice na západě se pomalu chýlí ke konci, ale stejně jako zraněné zvíře před smrtí nejvíce kopou a koušou. Začněme brexitem.

 

Neuvěřitelná snůška zhovadilostí se nese éterem. Nebudou léky, zastaví se elektrárny, nebude co jíst, ekonomika se zhroutí a nebo klesne minimálně o 3% ječí dokonce i ratingová společnost Standard & Poor's vůči Británii. Do zpanikaření obyčejných lidí se zapojili všichni, kterým jde o kejhák a jsou napojení na penězovody dotací. V poslední hodiny dokonce začali vyhrožovat trestními soudy, že prý referendum o brexitu v červnu 2016 bylo kriminálně zmanipulované. Britská vláda však prý odmítá tyto trestné činy vyšetřovat a policie jejich vyšetřování odložila, což je prý také kriminální čin a britská policie by měla snad zatknout sama sebe.

A zhovadilost stíhá zhovadilost.

A má to důvod: Nigel Farage zahájit frontální útok viz úvodní foto: originální přihláška a nikdo jiný není na případné evropské volby připraven. Dokonce i Konzervativní strana Toryů je zděšená, že by voliče převzala The BREXITparty, kde začíná být opět hlavní tváří Nigel Farage. Drsné probuzení, když na opozičního Corbyna se snesla obrovská sprcha nenávisti a sílí.

Sami jste asi zjistili, jak vytřeštěně dnes o tom informuje extremistická probruselská propaganda ve veřejnoprávních médiích u nás a jejich hlásné trouby jako třeba FORUM 24 soudně uznaného opilce Šafra.

Jisté je jedno: "nebrexit" zamává s Británií, případná kampaň The BREXIT party pomůže euroskeptikům a to by byla další rána pro propagandu EU jako je Jourová. Dokonce mnozí mají strach, že jim - a oprávněně - odebereme výsluhy. A naopak pokud Británie odejde, lidé poznají, že odchod nikoho nepoškodí a rozpad se urychlí. Prostě pro extremisty z Bruselu přisátých na pěnězovody dotací je to z bláta do louže. Vše je pro ně katastrofa, pro nás odchod z hnoje.

 

Venezuela

Umíte si představit, že vám umře dítě a vy místo na pohřeb jdete demonstrovat proti Madurovi? Tak takováto a podobná fantasmagorická propaganda manipuluje s lidmi západu.

 

Reklama vycházející z ČTK (původ neznámý)

„Jsem otec rodiny, mám rád své děti, ženu i matku a oni mi je zabíjejí. Radši se nechám zastřelit na demonstraci, než abych umíral v agonii,“ popsal situaci televizi TV Venezuela jeden z demonstrantů v Caracasu.

„Kvůli nedostatku léků mi umřela žena. Nechci takovouto Venezuelu, chci Venezuelu svobodnou,“ uvedl další z účastníků manifestace. Jinde zase napsali, že jdou podpořit vůdce opozice, protože jim ráno zemřelo dítě.

A tak je zbytečné být asi s ním, když je mrtvé a vyrazili do ulic.

Jak dlouho nás ještě budou krmit těmito zhovadilostmi?

 

Dále je zajímavé, že během posledních dvou týdnů ve Venezuele NÁHODNĚ všude hoří a bouchají transformátory, bouchají rozvody vody, rozvody ropy a je prý lež, že to dělají teroristé za pomoci CIA, tvrdí New York Times. Prý je to náhoda a může za to Maduro. A protože jsou na tom špatně, tak naposledy v pátek zavedlo americké ministerstvo financí sankce vůči dvěma firmám se sídly v Řecku a v Libérii, které dovážejí venezuelskou ropu na Kubu, a vůči 34 lodím ve vlastnictví PDVSA. „Kuba je jedním z hlavních dovozců venezuelské ropy. Mezitím vyhlásilo sankce proti Rusku, Iránu, a sankce stíhají sankce a šílený představitel NATO v americkém kongresu vyhrožuje celému světu, že na celý svět nasadí mírové humanitární bombardování, pokud celý svět nebude řvát "Amerika first"...

Generálové amerického NATO v čele se Stoltenbergem zešíleli  a americký kongres jim za to freneticky tleská - ve čtvrtek na oslavě NATO...

 

A další perly extremistické České televize:

Několik tisíc Venezuelanů v úterý překonalo bariéry na hranicích s Kolumbií, aby se dostalo k humanitární pomoci. Informoval o tom kolumbijský deník El Tiempo s odvoláním na migrační úřady. Ve Venezuele je nedostatek potravin i léků a v posledních týdnech situaci zhoršily opakované výpadky elektřiny a přerušování dodávek vody.

Ano, teroristické akce USA se skutečně zaměřily na pitnou vodu, transformátory a ropnou soustavu a venezuelská armáda má problém vše uhlídat. Ale už se tají, že proto se narychlo hlásí do lidové armády na ochranu majetku tisíce Venezuelanů, aby to ochránily. A těch několik tisíc lidí utíkajících do Kolumbie? Nevyhnala je potravinová krize, ale velké záplavy na hranicích s Kolumbií a ti utíkali před vodou, nikoliv před Madurem.Týden trvající další záplavy (v únoru také) ničí Venezuelany víc, než terorismus USA.

 

Venezuelané se v tisících hlásí Madurovi do lidové armády
Venezuelané jsou ochotni položit životy proti americkým teroristům (dokonce si berou příklad z Vietnamu)

Co z toho vyplývá? Diktátorské režimy, které se hroutí, nejvíce kopou a vyhrožují. Dnes to jsou USA, vedení Evropské unie a jejich patolízalové. (Pozor, neznáme pozici Donalda Trumpa, mnohé naznačuje, že Pentagon, NATO a šmejdi kolem Clintonů a Obamů jdou proti němu a vzpouzejí se). Budou mít sílu oblížit obyčejným lidem celého světa, nebo se sami do sebe zhroutí jak teserakt?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Jsme v rukou ritolezcu EU a USA. Jakoje i vlada i parlament v GB. Dotlacili svou podlosti Brexit do prodlouzeni. Mezitim masiruji obcany GB horrorovym scenarum o co vse prijdou, kdyz EU opusti. Lzi a podlosti globalistu nabiraji obratky. Jde jim o zisky, o podrizenost zeme EU, kde mohou jednoduseji prosazovat sve zajmy nez pri jednani se zememi jednotlive. Proto je EU a Lisabonska smlouva zde, o ktere obcane nehlasovali a ktera odstranila jejich pravo veta a vymenila ho za vetsinove hlasovani, kterym ztratily zeme sou svrchovanost! Proto ven z toho diktatu bruselskych byrokratu, ktere nikdo nezvolil. Jsou to opilci, rizeni na dalku mocnymi, kteri ovladaji Trumpa, neocony i deep state.

 • Dan

  Boj Madura proti imperiu USA, vyzyvajiciho obcany k puci proti nemu musi kazdeho nadzvednout ze zidle. Maduro bojuje i za nas proti chobotnici bohatych a velmi mocnych co Venezuele chteji ukrast ropne bohatstvi.

 • wolfram

  Souhlas! "Během posledních dvou týdnů ve Venezuele NÁHODNĚ všude hoří a bouchají transformátory, bouchají rozvody vody, rozvody ropy a je prý lež, že to dělají teroristé za pomoci CIA, tvrdí New York Times. Prý je to náhoda."

 • wolfram

  TYTO POŽÁRY VE VENEZUELE MI PŘIPOMÍNAJÍ CIA AGENTY VÁCLAVA HAVLA A VÁCLAVA BENDU a požáry průmyslových gigantů v okresech Mělník a Litoměřice v letech 1986 - 1988!
  Tady se o tom psalo:
  "26. září 1986 požár v Severočeských papírnách SEPAP Štětí (největší papírna ve střední Evropě), 28. října 1986 AGROZET Roudnice nad Labem (největší čs. výrobce zemědělské techniky, secích strojů, pluhů aj.), 8. listopadu 1986 CUKROVAR Mělník a 1. března 1988 KAUČUK Kralupy nad Vltavou. Po všech zůstala velká škoda a ohrožená výroba a export. Mezitím hasiči vyjížděli také k drobným požárům v celém širokém okolí, v lesích, kůlnách, k požáru vozidla u Sepap na parkovišti.

  Už vyšetřování prvního požáru v Sepap ukázalo, že vypátrat a usvědčit pachatele bude mimořádně složité, následoval druhý a vzápětí třetí požár. Specialisté jednoznačně prokázali, že všechny byly založeny úmyslně. Pachatelé – více než třicet osob – byli postupně dopadeni. Kdo byli a jaké měli cíle?

  Již v roce 1983 se ve Štětí zformovala profašisticky orientovaná skupina mladých lidí, kteří si říkali Wehrwolfové – vlkodlaci. Jejich vzorem byly stejnojmenné německé teroristické bandy z konce druhé světové války. V roce 1984 byli nejaktivnější z nich Okresním soudem v Litoměřicích odsouzeni pro trestný čin podpory a propagace fašismu. První trest jim nestačil, činnost znovu obnovili. V roce 1985 vedení skupiny zavraždilo 17-letého J. H., který se nechtěl podílet dál na jejich akcích.

  Při vyšetřování bylo zjištěno, že Wehrwolfové se stýkají s mluvčím Charty 77 – dr. Václavem Bendou. Náčelník odboru vyšetřování SNB Litoměřice, major JUDr. Miloslav Novák, uvedl v létě 1989 v televizi: „Organizátoři byli vzati do vazby a dalšími důkazy, především pak provedenými domovními prohlídkami byly zjištěny takové materiály, které napojení osob na Chartu 77 potvrzují.“

  Pak přišla v listopadu 1989 tzv. sametová revoluce. Pachatelé nebyli nikdy odsouzeni, celý případ byl potichu „zameten pod koberec“, včetně škod přes 50 miliónů Kčs."
  CHARTA 77, VÁCLAV BENDA A ROKY, KDY OKOLO NÁS VŠECHNO HOŘELO
  http://www.nwoo.org/2017/11/18/charta-77-vaclav-benda-a-roky-kdy-okolo-nas-vsechno-horelo/

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Nebyli pachatele dopadeni, ci stihani? Bodet by byli! Samet nebyl z vule lidu, ten jenom zneuzili pro sve cile. Kdo ? CIA, KGB se dohodli, Gorbacov daroval Rusko zapadu za sliby, ktere zapad nedodrzel. Havel byl vhodna figurka pro obrat na zapad, udelali z neho za to ikonu. Komuniste meli tenkrat vse v ruce, stacilo par vystrelu do vzduchu a lidi by se rozutekli. Dodnes je ale zivena lez, ze cinkani klicema zvitezilo nad komunisty!
  Stejny samet, dnes se tomu rika Majdan stale zkouseji na Slovensku i u nas. Cilem je naproste podrizeni se a poslusnost USA a NATO. To bude nas konec, protoze pak prijde valka o suroviny a uzemi Ruska. My budeme nastupiste i bojiste.

 • Jan Neckář

  Colectivos jsou provládní teroristická milice, která napadá nejenom Madurovi odpůrce ale i regulérní ozbrojené složky tzn. policie a armáda.