Tak tento nadpis se objevil na iDNES. Co je na něm zajímavého? Nic, pouze popisuje fakta a ta rozčílila a rozhořčila obrovské množství Rusofobů a jak se u fanatiků stává, hledá se blecha. A ta se (prý) našla.

 

O co jde?

Současný ruský prezident Vladimír Putin během své vlády nechal postavit více mostů než jeho předchůdci dohromady. Z 32 nejdelších ruských mostů jich bylo 22 postaveno po roce 2000. Právě tehdy Putin poprvé vstoupil do funkce. Redakce iDNES.cz pro vás sestavila seznam deseti z nich.

Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/putin-mosty-obrazem-nejdelsi-rusko.A190402_111332_eko-zahranicni_svob

Ano, zde je chyba o váze, ale je to důležité? Pointa viz nadpis je jinde...

Samozřejmě zpochybnit se nemůže, takže nenávist k Rusku se vyleje jinak. Nenávist prostě teče.

 Jeden z autorů

 

Lukáš Dočekal 41792

Trapná propaganda. Stejně lživá jako většina zpráv z Ruska. Jak může 5,8km dlouhý most vážit 4000tun??? Možná papírovej. Vychází 1,45t na jeden metr délky. Na mapách je vidět, že jsou dva pruhy tam a dva zpět pro auta, plus lávky pro pěší. I kdyby měl šířku jen 25m, tak je hmotnost 4000t na celý most totální nesmysl. Možná krát 100.

Tohle Putinovi nežeru, stejně jako s těma 1000 let starýma amforama, co vylovil pod okny Kremlu.

 

Zoufale se hledá, až se najde. Šílená antiruská propaganda popohání. Ano, v článku je chyba, co měří pilíř a most. Tak se hned zesměšní vše. Mimochodem, ono i s tou amforou to bylo jinak, než zesměšnil Reuters. I sám Putin řekl, že mu to potápěči připravili a navigovali ho. Pouze ukázal, že skoro v šedesáti je zdravotně v plné kondici (pamatujete, jak útočili s rakovinou apod.) a rok na to psali, že dokonce umřel na rakovinu slinivky.

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Rudolf Kavan

  Me by teda zajimalo, jestli nekteri ctenari skutecne veri tomu, ze se jedna o "ruskou propagandu", kdyz se nekdo spletl ve vaze mostu. Pochopitelne je to informace zcela nepodstatna. Rozum zustava stat!

  Ty pohadky o zlem Putinovi jsou jako pro deti z materske skolky. Rusofobove si tedy mysli, ze Putin pouziva naivni propaganu na jejich urovni, tj. napr., ze sam objevil recke amfory.

  http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Rusofobove patri v USA k silam jako Marco Rubio. Je to US senator, ktery vyzaduje uz ted sankce na Rusko, protoze se pry stejne bude do voleb vmesovat. Zada tedy trest za neco co se teprve bude konat a potrestani bez dukazu. Prokazuje se, ze stokrat opakovana lez je v USA i jinde pravdou. V US politice je lez alternativni pravdou, coz sami prohlasili. Paranoidni rusofob Rubio i ten Pakistanec, co volal v senatu po uderu na Rusko predstavuji US paranoiu v poslednim stadiu. Proc tohle vsechno? Rusove se nechteji vzdat sve suverenity a nechat se vykrast Americany jako za Jelcina! Maji suroviny, ktere ostatni musi nejdrive ziskat z bridlice a zamoruji si podlozi. Utoky na Rusko byly odjakziva motivovany jeho nerostnym bohatstvim a 1/5 uzemi, ktere vlastni. Dostali vsichni priserne pres tlamu. A nebyli to jenom Nemecti rytiri, Napoleon, Nemci. To byli pouze iniciatori, v jejich vojsku bojovali i jine staty a Evropane. Chteli si pak Rusko rozdelit a obsadit. Pouzivali k utoku na Rusko vzdy jenom lzi a zaminky jako porazit bolseviky, za neco je potrestat, co oni sami vsude bez postihu pachaji!

 • Dan

  Ja se divim, ze iDnes neco takoveho uverejni. Ze by se zacalo blyskat na nove casy? Tomu se mi nechce verit. Fakt je, ze pozitivni zpravy o Rusku a Putinovi se v mediich rizenymi kolonzatorem nikdy nedozvite. Bud jenom negativa a pomluvy nebo se zamlcuje. Nejvic se ovsem zamlcuje, ze Rusko uz neni imperialni stat jako za Sovetskeho svazu. Neoperuje vyhruzkami, vydiranim, sankcemi, organizujici znicujici agrese s genocidou obyvatelstva zemi, ktere se mu nechteji podrobit. Podobne jako Cina prosazuje kooperaci na princpu vzajemnych vyhod. Ta mu pomaha se dostat i tam, kde skrtili USA dosud sve vazaly. Ti vazalove se uz ale nechteji nechat vykradat a vselike podplaceni politiku speje pomalu ke konci. Jakmile zacne $ ztracet, sesune se vse jako domecek z karet.