A přesně dle tohoto úsloví se chovají všichni zaháčkovaní včetně Babiše. Demokracie? Komedie? Vůle lidu? Ať nás nějaký lid neotravuje, stačí, když z něj tečou peníze.

 

Lidem v Británii dochází trpělivost.

Včerejší fraška je rozzuřila.

Na sobotu svolává The Brexit Party první akci za účasti britských europoslanců.

 

Start Brexit Party se bude konat na ICC v Birminghamu. Blesková akce (rally) se bude konat v Hall One ve 14:00. Dveře se otevřou v 13:15.

Společně s Nigelem Faragem se  připojí další kandidáti z řad poslanců Evropského parlamentu.

 

Pozvánka

 

Je čas bojovat proti zradě demokracie, kterou vyvolalo soudružské přátelení Mayové s vůdci v Bruselu. „Westministerská bublina“ vyvolala šíleně špatně náladu lidí po celé zemi, a rozzuřila ty, kteří chtějí vystoupit z EU, prohlásil Farage.

 

 Dodatek: Britská premiérka v noci uznala, že řada lidí je "obrovsky frustrovaná" z toho, že požádala o další odklad.

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Dan

    EU-komise a Mayova jsou poskoci globalistu a ti nechteji Brexit. Pracuji proti nam, proti Britum. A tak se tady hraje s lidmi v GB podla a prolhana hra, ve ktere byli Britove odjakziva mistri. Mayova jakoby chce a pracuje pro Brexit jak rozhodli volici, ale prodluzuje to s pomoci parlamentu do nekonecna. A EU vysla vstric, ne konec cervna, ale rijna. Dost casu na to, lidi masirovat hruzou z Brexitu. Stary valecnik z EU parlamentu Farage jim stale rika jenom pravdu, co je to za pakaz, klamajici verejnost. Obdivuji jeho statecnost a vydrz, ze se zase vratil do boje.

  • Dan

    Babis rika lidem co chteji slyset, ale jeho lide v EU a vsude delaji pravy opak pri hlasovanich! Tahle hra je v mediich utajovana. Je to jenom dukaz, ze je to falesna pakaz, pracujici proti lidem.