Rozpadlé chatrče plné krys a myší. Otřesné bydlení v nejbohatším ropném regionu Ruska

23. 10. 2017 | Ruská autonomní oblast Chanty-Mansijsk produkuje polovinu ropy v zemi, ale toto bohatství generacím zdejších pracovníků příliš nepomáhá. Tisíce obyvatel žijí v chátrajících mobilních přívěsech, které byly přivezeny před desetiletími a nikdy nebyly nahrazeny trvalým bydlením.

Tak toto tvrdí propagandistické divné:

 

 

Tak se žije pod Putinem - chcete takto vy Češi žít?
Milujte západ, Rusko umírá

 

A pak odletíte či odjedete do Ruska a je tam vše jiné, než tvrdí veřejnoprávní Česká televize, Radiožurnál, Aktuálně.cz, FORUM 24 či DENÍK N s proslulou Petrou Procházkovou a Evropské hodnoty.

Toto je skutečná Ňagaň v roce 2017 - 2019!

 Protože foto může být sebráno odkukoliv a veřejnoprávní televize dokáže udělat kvalitní hoaxy, zde je předloženo video z Aktuálně.cz a pohled na Ňagaň z letadla. Kdo by ještě nevěřil, může si dohledat na mapách Google a pak snad už uvěří i hloupé děti vychovávané "Člověkem v tísni", že tahle parta špinavců z nich dělá dementy a oni jim ještě tleskají, nebo pochodují v čele Milion chvilek!

Z nás starších totiž pitomce neudělají - my zažili bolševickou propagandu a přesto jsme nepodlehli.

 

A skutečnost

A pro úplnost - toto jsou Předlice - Ústí nad Labem, Česká republika

 

Lež, propaganda, hnus, to vše spojuje Milion chvilek, Evropské hodnoty, Brusel a mainstreamovou spodinu jako je Newsroom 24, Václav Moravec a přidejte si další včetně Člověka v tísni a "demokratického panoptika" v Poslanecké sněmovně a extremistického Senátu.

Ta hlavní perlička totiž tkví i v tom, že i Google maps ukazuje různé pastoušky z roku 2010 - 2013, zatímco nyní jsou všude moderní domy, skvělé bydlení a Rusko jde razantně kupředu. Už chápete, proč Putina tak milují a ťukají si na čelo, když se píše o ruské bídě?

Zde důkaz dnes poslední

Snad ani není, co dodat. A další skandální odhalení mediálních šmejdů příště.

Díly budou o ekonomice. Ruské...

 

 
 
 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Rudolf Kavan

  Russian Federation GDP, PPP (current international $)
  1998: 806 334 billion
  2017: 3 817 000 billion

  https://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.MKTP.PP.CD?locations=RU

 • Marco

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  A co to dokazuje ve srovnání s identickou situací na Západě? Tam se také zastavil život jejich nesplatitelnými dluhy?:o)))

 • Dan

  Spineni Ruska pokracuje. Uz jste videli ve verejnych mediich neco pozitivniho o Rusku a neco negativniho o USA? Nemozne! Reportaz z nejakeho mesta v Rusku, o stavbe Krymskeho mostu, o uspechu ruske armady v Syrii, o to jak je Rusko v relaci k zapadu malo zadlozene, jak navysuje zlate rezervy, ze je jeho HDP pre sankce stale jeste tam jako u zapadnich zemi?
  Tahle reportaz je na objednavku, muzete ji natocit i vsude na zapade. Nemusite jit do posledni vesnicky, staci jit treba v Los Angeles po ulici mezi bivakujicimi bezdomovci, opilci, fetaky a uchyly.

 • Pepan

  V odpovědi na: Dan

  Máte naprostou pravdu a aby toho nebylo málo tak se přidalo pár foto z Chánova na Mostecku, proč by toho někdo nevyužil když ty fotky existují na očerňování. Je mi z dnešní doby na zvracení, máme velké starosti o druhé " neboť si to Velký bratr za louží přeje " a svůj obrovský svinčík v ČR nevidíme. No mi ho vlastně ani vidět nemusíme neboť už zde není nic naše na rozdíl od Ruska.