Tak naše milá sestra slovenská cestovala v tramvaji. Úžasná zpráva. Nebo trapná, protože sama sebe a svoji propagandistickou klaku svlékla do naha.

 

Takže slovenská vůddkyně, co vyhlásila válku Číně a Rusku a normální lidé řvou smíchy, klidně jede tramvají, protože ti hrozní extremisté z ní mají legraci, místo aby po ní házeli vše možné, zatímco ti hodní, mírumilovní demokraté vyhrožují například prezidentovi Zemanovi zabitím, dokonce na prezidenta Klause stříleli z airsoftové pistole.

Komedie, kterou by mohl použít Louis de Funes s Chaplinem a Jaroslavem Haškem dohromady.

Prezidentka seděla na sedačce mezi ostatními cestujícími. Po boku však měla svou ochranku, která dohlížena na její bezpečnost. Tramvají jela na divadelní představení Příběh gaye, příbeh lesby. Hra se konala k příležitosti sobotního Duhového pochodu Bratislavou za práva homosexuálů.

Vtipe vylez: šok - Slovenka Čaputová prý umí jezdit tramvají

 

 Takže ještě jednou: když je někde prezident Zeman, ti hodní ne-extremisté na něj hází předměty, vyhrožují a sprostě nadávají, když jede veřejnou dopravou Čaputová, ti údajní skuteční extremisté se jí smějí, nebo se o ni vůbec nezajímají.

 

Neměli by experti na extremismus vysvětlit, kdo je ne-extremista a kdo extremista? Nějak se v tom lidé přestávají orientovat.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • wolfram

  Ještě jednou tedy zopakuji, že premiér navrhuje a prezident vyhoví nebo nevyhoví. Neposlouchejte lži, které šíří prolhaná mainstreamová média.
  Prezident T. G. Masaryk nepřijal demisi v řadě případů, prvorepubliková Ústava byla obdobná dnešní:
  - nepřijal demisi ministra financí Karla Engliše v roce 1921
  ("Vznik dalších ostrých sporů donutili Engliše k podání demise. Masaryk z důvodů výjimečnosti Karla Engliše a jeho odbornosti ji však nepřijal.")
  - nepřijal demisi ministra financí Karla Engliše v roce 1935
  ("Objevily se požadavky na druhou devalvaci, kterou ovšem Karel Engliš tentokrát odmítal, jelikož se obával zbytečného podhodnocení československé měny a růstu inflace. Proto dokonce podal demisi, jíž však prezident Masaryk nepřijal.")
  - nepřijal demisi premiéra Milana Hodžy a Hodžovy vlády 10. prosince 1935
  (vládní krize před volbou E. Beneše prezidentem)
  - nepřijal demisi národně demokratického ministra Ladislava Nováka v roce 1929
  (vládní krize mezi Národní demokracií, Kramářem a E. Benešem)
  - Hrad měl v roce 1926 při sporech v Čs. straně národně socialistické v záloze další plán, že ministr zahraničí E. Beneš podá demisi, Masaryk ji nepřijme a vše bude odloženo na neurčito, než se nár. soc. strana dohodne na dalším programu.

  A jen si vzpomeňte, že v březnu 2018 lichvář-miliardář-prezident Slovenské republiky Kiska odmítl jmenovat vládu navrženou premiérem Peterem Pellegrinim (SMER), protože mu vadil navržený ministr vnitra Jozef Ráž mladší! "Oznámil jsem mu (Pelegrinimu), že ve složení, které mi včera navrhl, vládu nejmenuji,“ řekl lichvář-miliardář-prezident Kiska. To ovšem pražské kavárně vůbec nevadilo, naopak tleskala Kiskovi. Lichvář Kiska je sám mafie.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: wolfram

  Není pravda, že prezident vyhoví nebo nevyhoví.
  Prezident ČR je podle Ústavy povinen na návrh premiéra jmenovat nebo odvolávat členy vlády a musí tak učinit bez zbytečného odkladu. Za zbytný odklad je možno uznat jedině nemoc nebo zahraniční cestu a podbné objektivní důvody, ale nikoliv nějaké posuzování a dlouhé dumání apod.
  Ústava ČR hovoří jasnou řečí.
  Úvádět příklady prvorepublikové doby je bezpředmětné jelikož Ústava ČR není tou Ústavou, která byla platná v době první Československé republiky.
  Odvolávat se na příklady z praxe lze jedině zpět do počátku roku 1993, kdy byla oficiálně ustavena ČR po rozpadu Československa. Máme tam několik příkladů, kdy jak prezident Havel tak Klaus váhali a otáleli, ale nakonec vždy vyhověli.
  Že Zeman nejmenoval Pocheho je absolutní precedens a porušení Ústavy a za to by Zeman měl letět z Hradu. Bohužel uzurpující duo Babiš a Zeman to zahráli do autu a Hamáček jim u toho ještě dělal statistu a byl na obou postech současně. Trapné!
  Přestaňte tedy manipulovat lidi nějakým příklady z první Republiky, je to velice směšné!

 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Kde tam stoji bez zbytecneho odkladu, ty trolle?

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  Prezident je povinen jmenovat a odvolat člena vlády, jestliže mu to navrhne premiér. Lhůta pro tyto úkony prezidenta není v ústavě výslovně stanovena; ustálený právní výklad je však ten, že prezident je povinen konat "bez zbytečného odkladu".
  Jinými slovy, právě to, že není v Ústavě stanovena lhůta, pak vám každý právník včetně těch ústavních potvrdí, že platí ustálený výklad "bez zbytečného odkladu".
  Proto Ústava hovoří jasnou právní řečí, bez zbytečného odkladu.

 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Ty ustaleny pravni vyklade, zmiz uz odsud! Jenom kecas a lzes!

  Krátká URL:
 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Proc Zeman smejdy v politice stve? Protoze velka vetsina z nich pracovali pod KSC pro zarne zitrky. Zeman taky, ale protoze je chytrejsi a ma zajem na nasi zemi, rychleji prohlednul. Byli vsude zvykli na vsechno kyvnout a zvedat ke vsemu pazouru. Co chcete od tech smejdu jineho? Plni zadani Deep Statu! Driv to bylo zadani SSSR a jejich slouhu KSC a StB!

 • Bez cenzury lesba Čaputová

  Víte, proč prezidentka Čaputová vášnivě podporuje LGBT? Protože Čaputová má v Rakousku milenku a její "nový partner" Peter Konečný, který se živí jako hudebník a fotograf, byl jen narychlo vybraný komparzista, dělal Čaputové fotografie pro volební kampaň. No, chudáci Slováci... Slováci pěkně nalítli na izraelský marketing. Exmanžel Ivan Čaputa se nechtěl podílet na jejích lžích. 12. září 2018 se - tehdy zcela neznámá kandidátka na prezidentku - rozvedla. “Áno, rozišli sme sa už dávno, dva roky nežijeme v spoločnej domácnosti a včera bolo rozhodnuté o rozvode,” potvrdila Čaputová.
  https://uploads.disquscdn.com/images/434b416cf6a25bf73fbd89cffc3ee3c770748bb6b00c5a4dde9ea37b4387fabc.jpg

 • Dan

  V odpovědi na: Bez cenzury lesba Čaputová

  Slovaci nalitli podruhe a zvolili Kisku II. Oni nalitli i na to, ze Kuciaka nechal zastrelit mafian. Doted nezjistili ani vraha, ani objednavatele vrazdy. Dosavadni podezrely strelec i kdyz se priznal to nemohl byt! Kdo tedy?
  Zni to jak konspirace, ale kdo mel motiv, vyhnat Slovaky do ulic, svrhnout vladu a nahradit ji (po)slusnou?

 • novota

  Socani řvou....https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamura-znici-CT-A-BIS-A-Ministerstvo-vnitra-CSSD-vydala-nalehavy-material-o-vlade-s-Babisem-589925 Jinak co se týká ústavy tak tu vytvořil kovaný komunistický bolševik a socan Rychetský. Takže ala hamámí si může stěžovat u něj. Jeho matka kovaná stalinistka Rychetská v 50 letech podepisovala se soudruhem Gotwaldem rozsudky trestu smrti v jeho kanceláří po žádostech o milost na pražském hradě. Takže čeest jeho práci...:o

 • Dan

  V odpovědi na: novota

  Rychetsky byl mimoto STBak jako Pitthart. Tohle je nas 'vykvet' naroda, co kara zvoleneho prezidenta! Rodina Rychetskych, Pitthartu, Telicku, atd. byly opory rezimu ta totality.