Tony Blair nechal zabíjet civilisty v Iráku, byť neměl žádné zprávy o chemických zbraních, a jeho vláda podryla i autoritu OSN, oznámil šéf vyšetřovací komise John Chilcot.
Válka stála více než 10 milionů liber (13,5 milionů dolarů), ve které zemřelo 179 britských vojáků. „Británie se do vojenské invaze zapojila předtím, než mohly být využity všechny mírové prostředky,“ konstatoval šéf vyšetřovací komise. Vstup západních vojsk na území Iráku měl podle něj velmi chabý právní základ, nečekalo se ani na souhlas Rady bezpečnosti OSN. Stačilo, že masový vrah George Bush žádal podporu, protože chtěl mít větší rekord v zabíjení, než Adolf Hitler? Protože jiný důvod než odbyt zbraní Pentagonu, kdy to také měl platit celý svět, se nenašel!

Na Krymu nepadl ani jeden civista, zavládlo naopak nadšení! Je to souměřitelné?

Zajímavé je, že nikdo nevěděl, proč tato válka musí být, když svět včetně Saddáma Husajna přesvědčoval masového vraha George Bushe, že chemické zbraně jsou nesmysl, protože už tehdy byl monitorig území Iráku jako dalších zemí naprosto přesně skenován. A prý to byla odveta za 11. září 2001! Přitom je stále více pochybností, zda několik osob mohlo rozvrátit letectví USA a přes ochrany udělat letecké útoky civilních letadel!

Šílené je, že místo, aby byl George Bush zatčen a dostal trest smrti, americké zákony ho uvádějí jako druhého hrdinu po Adolfu Hitlerovi! Tak kde je ta americká demokracie, svoboda a spravedlnost? A zatímco Evropa a Rusko dodnes honí zločince po celém světě, Tony Blair je alespoň před vyšetřovací komisí, američtí prezidenští zabijáci jsou beztrestní a dokonce si za zabíjení navrhují Nobelovy ceny (Nakonec je dostávají jako Obama!) Kdy ji dostane George Bush, když i jeho otec přiznal, že to bylo strašné?

Vážně nás a Rusko chce tento teroristický stát (USA) ve Varšavě poučovat, jak máme mírově a humanitárně zabíjet ?

P.S. Mimochodem, i heparinový vrah Zelenka či Manson, který vyvraždil celou komunitu, kde mezi nima byla i herečka Sharon Tateová ve vysokém stupni těhotenství, tehdejší manželka slavného režiséra polského původu Romana Polanského, to mysleli dobře a upřímně!...

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny