Smutné, velice smutné: teprve když teče do bot, teprve když jde skutečně o život se pozná, kteří lidé a které státy jsou ochotny druhým pomoct a kteří a které jdou ostatní jenom okrást.

 

Chamtivost udusila USA

A zatímco Musk, Bezos, Gates či Buffett světu vykládají, jak jsou nejlepší lidé světa a jak by se rozdali, zatímco USA a Německo tvrdí, že jsou nejvyspělejší a nejúžasnější státy světa, když dojde k nejhoršímu, ukazuje se, že jsou na nejodpornějším konci žebříčku a jejich pomoc je pouze v tom, jak ostatní okrást, a USA ještě dokáží pouze vraždit a loupit pod hlavičkou NATO.

 

È arrivata in Italia la delegazione composta da 37 medici e 15 infermieri cubani che, da subito, sarà impegnata ad aiutare gli operatori sanitari degli ospedali lombardi nell'emergenza coronavirus. "Siamo qui per aiutare l'Italia, la nostra patria è il mondo", hanno dichiarato i medici che, dopo essere sbarcati all'aeroporto di Malpensa, sono stati trasferiti a Crema.

 

Delegace lékařů dorazila na pomoc z Kuby do Cremy a je okamžitě funkční

LaPresse / AP - CorriereTv

Delegace 37 kubánských lékařů a 15 zdravotních sester dorazila do Itálie a bude okamžitě zapojena do pomoci zdravotnickým pracovníkům nemocnic v Lombardu v případě nouze na koronaviry. "Jsme tu, abychom pomohli Itálii, naší domovinou je svět," uvedli lékaři, kteří po vystoupení na letišti Malpensa byli převedeni do Cremy.

Delegace lékařů dorazila z Ruska a Číny za velkého potlesku Italů

Ministerstvo obrany Ruska uvedlo, že na vojenském letišti Čkalovskij v Moskevské oblasti bylo soustředěno 9 letadel Il-76 vojenského transportního letectva ruských leteckých sil, která byla v noci rychle přesunuta z Pskovské, Uljanovské a Orenburgské oblasti.

 

Ruský prezident Vladimir Putin v sobotní telefonním rozhovoru s italským premiérem Giuseppem Contem potvrdil svou připravenost okamžitě pomoci v boji proti koronaviru.

Před Rusy a Kubánci do Itálie již dorazili i lékařští specialisté z Číny, aby zemi pomohli v boji s koronavirem. Číňané, podobně jako Rusové, sebou do Itálie přivezli i lékařské pomůcky a vybavení.

 

Celý svět začíná pohrdat spodinou z USA:

kde jsou jejich roušky, respirátory? Ani ten lék nedokázali poslat, i když slíbili. Chtějí za něj ještě víc?

 Kde jsou ti hvězdní lékaři z USA, když teče do bot? Kde mají miliardy na pomoc? Zalezlí jak krysy a pokud mají léky, žádají za něj naopak miliardy, i když na tom v USA pracovali vědci celého světa. Ten svět je nejhnusnější od doby vzniku Homo Sapiens Sapiens. Teprve nyní se ukazuje, kdo je kdo. 

 Možná místo léků pošlou USA a jejich NATO jaderné bomby, aby nám pomohly...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • ¨

  Zapominate na astronomicky placene uredniky a poslance EU (platy zkorumpovane), na celou komisi EU, ktera v dobe ohrozeni 100% selhala, je neschopna reagovat a kdyz, tak vydava naprosto idiotske a nesmyslne prikazy clenskym statum EU. Ty je naprosto ignoruji. EU prokazala, ze je uplne zbytecna, ani nebyla sama schopna ukoncit rozsirovani nakazy cvicenim Defender 2020 a jeho provokace na ruske hranici. Je to banda vystrasenych a neschopnych smejdu, ktere do funkci nikdo nevolil.
  Ted je treba lidi chranit pred epidemii. Az se zvladne, bude treba vysetrit, kdo tuhle extreme nakazlivou a nebezpecnou epidemiii ma na svedomi. (Zadna pandemie to neni jak vyhlasila WHO, protoze ta musi mit umrtnost vyssi jak 12 %. V Lombardii dosahuje umrtnost 7 %.).
  Tady je uvaha o Koronaviru a zajimave postrehy a souvislosti:
  http://www.zvedavec.org/komentare/2020/03/8242-dve-zpravy-ktera-je-pravda.htm

 • ¨

  Lziva a nenavistna rusofobni propaganda zapadu se prave hrouti. Zlosyn Putin a nebezpecne Rusko zachranuji zapadni zeme, ktere na Rusko uvalily sankce a neustale po nem plivaji!
  Tenhle scenar nikdo nevymysli, science fiction! Ti, do kterych zapad odjakziva kope nasazuji sve zivoty, prostredky a zdravotnicke know how na zachranu nadlidi na zapade. Rusove jako lide 2. tridy, muzici zachranuji zapadni vyspele staty!
  Rusko uz pomaha 16 zemim, ktere o to pozadaly.
  USA ani EU neexistuji, jako by nebyly v teto zoufale situaci svych vazalu a nehnou ani prstem. Podle jejich cinu poznate sve pratele uz rekla autorita nejvyssi, hlasajici lasku.
  Tuhle katarzi potrebuje zapad jako prase drbani...

  Krátká URL:
 • *

  Babiš vyhostil 26. 3. 2018 tři ruské diplomaty “kvůli novičoku”, Babiš vydal 29. 3. 2018 Nikulina do USA, Babiš na summitech EU hlasoval pro prodloužení sankcí EU proti Rusku, Babišův ministr – bývalá mlátička Pohotovostního pluku VB Metnar (ANO) podepsal 2. 5. 2018 Marakéšskou deklaraci, Babišova ministryně Schillerová (ANO) hlasovala 17. 5. 2019 pro prodloužení sankcí EU proti Sýrii. Česko hlasovalo v OSN 18. 12. 2018 pro Globální pakt o uprchlících, který rozšiřuje současný mezinárodní právní rámec o běžencích. Babiš řekl 19. 11. 2019: “Česko neuznává a odsuzuje nelegální anexi Krymu.” atd. atd.

  Jak napsal John Pitralon na Parlamentních listech: “Kdo tato prasata od ODS až po Babiše volí, je sám iniciátorem a obhájcem jejich čuňačin.”

 • ¨

  V odpovědi na: *