Horká aktualita: Vývoj chemického útoku v Sýrii má dramatický a rychlý spád a ve vzduchu visí otázka, zda se i poctiví analytici nemýlí. Pokud skutečně nevěříme, že vláda Ruska v čele s Putinem je dementní, tak proč by Erdogan urgentně žádal Putina o spolupráci?

 

Prezidenti Vladimir Putin a Recep Tayyip Erdogan během telefonického rozhovoru vyzvali  k urychlenému vyšetření incidentu s použitím chemických zbraní v syrském městě Khan Shaykhun.

Putin a Erdogan veřejně potvrdili spolupráci v dohodnutých mantinelech a současně se zavázali, že vyšetření provedou nezávisle, nikoliv pouze pod patronací USA, Francie a Velké Británie!

Konverzace byla iniciována z turecké iniciativy!

 

Přitom v OSN bylo Rusko osočeno, že odmítá vyšetření, některé zdroje spekulují, že to mohlo narafičit Turecko. Ale někdo rozehrál hru, že je lump Putin, Trump a Erdogan. Není to stále zamotanější? Navíc se jedná o lidské životy a války! Budeme to nadále sledovat.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Lomcovák

  From: Jake Sullivan To: Hillary Clinton Date: 2012-02-12 09:01
  UNCLASSIFIED U.S. Department of State
  "See last item - AQ is on our side in Syria. Otherwise, things have basically turned out as expected."
  https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/23225
  Hillary Clinton............ ministryně zahraničí USA
  Jake Sullivan.............. Jacob Jeremiah Sullivan, její poradce a Director of Policy Planning, kdyby Hillary vyhrála volby, měl být poradcem pro národní bezpečnost
  AQ............... Al-Qaida

 • Návštěvník - rolex replica

  "Must" is a prefix word, an important state. "Must" is not the initiative to choose, but to uk replica watches do a good job of fake watches psychological preparation. When despair comes, accept it without fear, even if the moment is extremely painful, and even lost self. Looking for hope in swiss replica watches despair, is worth a life experience.