Samozřejmě je fajn, pokud sem lidé přispívají svými názory. Web to oživuje. Ale nadávky od jednoho, či dvou cvoků na stále stejné téma, zacházející někdy do skutečné nenávisti bez zjevného důvodu svědčí pouze o tom, že nějaký psychopat se sem chodí vyřádit a museli bychom uzavřít celou diskuzi. Každopádně budeme hledat řešení, jak s diskuzí pokračovat dál. Kritizujte, třeba i tvrdě věcně, ale nikoliv nenávistně a sprostě.

Těm slušným děkujeme.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • BABIŠOVKA JOUROVÁ VÁS

  V ÚNORU STEJNĚ VYPNE. EU chystá závazná pravidla pro boj s dezinformacemi 03.12.2020
  Brusel - Evropská unie bude účinněji postihovat záměrné šíření dezinformací, které může ohrožovat fungování evropské demokracie. Evropská komise proto mimo jiné chystá závazná pravidla pro internetové platformy, které mají efektivněji postupovat proti zveřejňování manipulativních příspěvků. Povinné bude označování politické reklamy či zveřejňování jejích zadavatelů. Počítá s tím akční plán pro demokracii, který dnes představila místopředsedkyně komise Věra Jourová (ANO).
  "Musíme přizpůsobit naše pravidla možnostem a výzvám digitálního věku," prohlásila Jourová (ANO).
  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/eu-chysta-zavazna-pravidla-pro-boj-s-dezinformacemi/1966408

 • *

  Proč Okamura nežádá rezignaci Jourové (ANO), Babiše (ANO) a německé předsedkyně EK von de Leyenové (CDU) - migrace a cenzura? Místo toho Okamura rozbíjí EU a Evropu k radosti George Sorose! Komu sloužíš, Okamuro, nebo jsi politický analfabet? Nacionální strany by měly chránit Evropu!

 • *

  Ještě zadlužování Evropanů - migrace, cenzura, dluh EU. Ať z EU vystoupí Babiš, Jourová, Leyenová! Vypadněte!