Prapodivné výroky premiéra Babiše na neziskové organizace a jejich audity, aby vzápětí vše zamaskoval složitostí a žádostí o další gastarbajtry - migranty z východu nás už přestaly bavit a oficiálně jsem požádal o interpelaci - jmenovitě Radka Zaorala z SPD.

 

Zdůvodnění interpelace je zde:

 

Vážený pane poslanče Rozvorale,

beru vás jako nejdůvěryhodnější parlamentní formaci v problému, který je výslednicí souhry manipulace neziskových organizací a bytové cenotvorby.

 

Neziskové organizace, nedostatek zaměstnanců a ceny bytů

Dovolte mi prosím vysvětlit podrobněji, jak toto vše PROKAZATELNĚ spolu souvisí. Pan premiér Babiš nechal udělat audit neziskových organizací zatím nezveřejněný a občané by měli znát nejen tento výstup, ale současně i vše související, což je důvod, pro který se na Vás obracím.

Pan premiér totiž stále žádá z nám neznámých důvodů urychlení přísunu zahraničních pracovníků. Přitom zde máme (ministr ČSSD Chovanec odmítal dávat data, takže dle odhadu) kolem 300 000 lidí v neziskových organizacích a NÁVAZNÝCH systémech, kteří nepřinášejí společnosti nic, a naopak ho dramaticky vysávají. Má to logiku, nebo je v tom úmysl?

Víme prokazatelně, že ministr vnitra Chovanec (ČSSD) mnoho neziskových organizací finančně podporoval a můžeme jmenovat např. prapodivnou chobotnici Evropské hodnoty včetně návazných průzkumů, výzkumů a výstupů na MV. Přitom přínos pro Českou republiku je v hodnotě totality z dob bolševické destrukce a cenzury.

Na druhou stranu v průmyslu schází přesně ten počet zaměstnanců, které odčerpaly prapodivné neziskové organizace, neprodukující mimo nenávisti vůbec nic. Dokonce se odhaduje, že těchto zbytečných, neproduktivních mladých lidí je daleko víc, než by mohl průmysl pojmout. Přesto je bývalá vláda ČSSD uvolnila do neproduktivní sféry převážně kontrolujících svobodu slova. A otázky jsou tudíž velice prosté.

Byl záměr odpoutat pozornost a na naše území dostat ekonomické migranty, byť veřejnosti byl předkládán odpor vůči „Bruselu“ a jeho migrační politice?

Samozřejmě s tím úzce souvisí cena bytů a nájmů ve všech průmyslových městech včetně Prahy. Opět PROKAZATELNĚ lze snadno dokázat, že tato města jsou zaplavena ekonomickými migranty, (údajně zvanými, jak viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy Radkem Špicarem, prezidentem Hospodářské komory Vladimírem Dlouhým, či Jaroslavem Hanákem, prezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR) přestože je na trhu zaměstnaných 100 až 300 tisíc uměle zaměstnaných lidí jak za doby nedávno minulé – za socialismu. (Opět samozřejmě rozptyl je obrovský, protože Marksová a Chovanec z ČSSD nám odmítali dát přesná data)

Tudíž opět PROKAZATELNĚ vidíme souvislost mezi byty formou airbnb, obrovským množstvím pronájmu cizincům, obecné kriminality a návazné akcelerace ceny bytů a nájmů v těchto aglomeracích související.

Dle ČNB, vlády v demisi a statistických úřadů ceny nemovitostí akcelerují v celém státě, což sice veřejnoprávní televize uvádí jako daň za úžasnou prosperitu Evropské unie, ale data ukazují, že je to unijní propaganda, nikoliv status quo faktů.

Závěrem mi dovolte rekapitulaci: vážně nevím, zda je v tom úmysl, ale důkazy lze zjistit nejen v Praze, ale v Plzni, Kvasinách a dalších problémových místech. Všude na sociálních sítích lze dohledat, že lidé nechápou, proč neziskové organizace vláda „krmí“ 18 miliardami, z čehož se odhaduje, že pouze cca 3 miliardy jsou na neziskové organizace občanům prospěšné. Proč není ve vládní ekonomické studii uváděno, o kolik desítek procent ceny bytů zvedá odčerpání mladých do zbytečného, neproduktivního sektoru a následné pronajímání či dokonce koupě bytů zahraničním dělníkům či spekulantům z východu?

 

Prosím o interpelaci premiéra, nebo o projednání v Parlamentu a následné zveřejnění faktů veřejnosti, protože máme jako občané České republiky na tuto informaci právo.

 

Petr Pokorný

 

 

(Všechna osobní data u poslance Radka Rozvorala – SPD. Současně upozorňuji, že tato žádost je zveřejněna na sociálních sítích, takže není soukromá!)

A související závažná informace: vláda rozhodla, že po takzvaném „režimu Ukrajina“, tedy zrychleném „dovozu“ ukrajinských pracovníků, umožní podobný režim také pro Filipíny a Mongolsko.

 

Takto pak interpeloval premiéra Babiše poslanec Rozvoral

 

 

Pan poslanec Radek Rozvoral z SPD svůj úkol splnil za což mu děkuji a zajímavou odpověď s komentářem přineseme zítra.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Jan

  Neziskovky jsou nastrojem ke zmene spolecnosti zevnitr. Jsou financovany US Deep Statem pres tajne sluzby, university ajine organizace pod vlivem USA. Lokajske vlady jako v Cesku jsou povinne je podporovat financne i v mediich. Kdo tohle nechape a nevi mel by se poucit jak funguji, kolik jich je , jake maji penize a odkud a kdo pro ne pracuje. Cilem je NWO, ktery pracuje na rozkladu spolecnosti likvidaci jejich hodnot. K tomu slouzi i Cro, CT pod konrolou kolonizatora USA. Nevsimli jste si, ze utoci i na tzv. ikony jako je K. Got, V. Caslavska ve snaze je ocernit a dehonestovat. Prague pride, gender, atd. vse je vnaseno do spolecnosti. Nove i propagace Islamu, ta tomu rozkladu poslouzi take.

 • *

  Kdy tuneláře a privatizační zloděje jako Babiš, Bakala, Kellner, Tykač, Komárek atd. popravíte a zkonfiskujete jim nakradené státní podniky?! To píšete Babišovi uctivou supliku?! Chce se mi zvracet!!

 • novota

 • V odpovědi na: František Krontorát

  Napsal jsem Vám jasně: nevkládejte mi do úst Vaší špínu, kterou jsem nikdy nenapsal:
  za a) interpeluji proto, že jsou finanční výstupy naprosto zavádějící a rozptyl obrovský
  za b) jedná se o především o novodobé PŠM (politické školení mužstva například formou novodobé SSM), nikolv Vaše opět sprostá lež o babičkách, protože ony tři miliardy toto jsou ty prospěšné
  a za c) Babiš se může kroutit jak chce, on mluví o přímých platbách, zatímco peníze jdou k Open Society, ta zase rozděluje zpět a Česká televize tento systém zaštiťuje a začerňuje! A právě o tyto kamuflované dotace jde nejvíc, takže toto je první kolo. Babiš to ví a musí se rozhodnout, zda poctivě maďarsky, nebo zrůdně podvodně stylem ČSSD Chovance, Sobotky a Špidly! Protože je lež, že nejsou lidi: máme za úkol pomáhat Ukrajině s penězi a proto odčerpáváme ekonomicky činné flákače ze systému!

 • V odpovědi na: Petr Pokorný

  Zakladatelé Člověk v tísni v propojení s Českou televizí jako nadace

  Šimon Pánek
  Jaromír Štětina
  Česká televize  Správní rada - statutární orgán

  Kristina Taberyová - předsedkyně
  Jan Pergler
  Petr Jančárek spolupracuje s kanceláří Václava Havla od roku 2003  Dozorčí rada

  Václav Mazánek
  Jan Urban
  Vlasta Lajčaková

  Komentář naposledy upraven v před 2 roky od Petr Pokorný
 • +++

  V odpovědi na: *

  Nechcete lidem poradit? Jako že někdo zlikviduje voliče?

 • František Krontorát

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Žádná čísla jste nevyzdrojoval, takže uvedená hausnumera mohou být jen vaše výmysly.
  Takže zase nevkládejte mi do klávesnice to, co já jsem nenapsal.
  Uveďte jasné zdroje vámi uváděných čísel.
  Já jsem uvedl odkazy, kde jsou zcela jiná čísla. Pokud nesouhlasíte, pak doložte vaše zdroje!

 • +++

  V odpovědi na: František Krontorát

  Jsi blb? Víš, co je interpelace? Proč sem píšeš, když jsi dement? Jak může bejt zdroj, když to neví aní babiš a dneska o tom mluvil?

 • run 3

  Hádejte, kdo koho bude volit?
  run 3