Česká televize a Jourová žádala, abychom my, 50+, nebyli blbí, nenechávali se oblbovat šmejdy a vše si důkladně prověřovali. Dokonce Česká televize honícího psa z ústavu, který se prý jmenuje Ústav nezávislé žurnalistiky a HlídacíPes.org proto často cituje.

To jsou ty party elfů, co občany České republiky šikanují, pronásledují a udávají a Česká televize tyto prapodivné zdroje stále cituje: stejně tak DeníkN, který má sice strukturu zdánlivě zjistitelnější, ale pokud není specialista, tak není šance tato propagandistická pseudomédia odhalit. Přitom jsou to ta, která údajně září čistotou až božskou a komando Jourové se jimi také zaštiťuje. Dokonce je další antialternativní ústav, který nese název Semantic Visions Františka Vrábela při NATO.

 

To vše jsou ti lepší lidé, kteří nás musí hlídat, abychom si snad neublížili myšlenou, abychom nemluvili jinak než se sluší a patří a jsou za to také správně a kvalitně hodnoceni.

Tyto specialisty měl i Adolf Hitler, Josif Vissarionovič Stalin a každá skvělá společnost, když "naslouchala"  názoru lidu.

Než je poslala do koncentráků...

 

Vážená naše úžasná Česká televize: žádala jsi, abychom my, blbí a tupí 50+ kontrolovali zdroje, tak jsme se do toho pustili. Hádej naše milá Česká televizičko, kdo odhalí víc dezinformací: honícíústav.org , nebo ty, naše milá veřejnoprávní,  nebo hvězda Václava Moravce za skvělé peníze Vrábel Sémantic, či prostý, blbý lid 50+?

Zdá se, že trollí farma z Bruselu je těžce v defenzívě. A bude hůř, nás jsou miliony.

 

 Naši milí spoluobčané 50+, pomozte nám odkrývat další lepší farmy z hnízda Čt!

 

Ústav nezávislé žurnalistiky. Co to je?

 

 

My 50+ prostě děláme vše pro to, abychom se poučili, bedlivě naslouchali kapacitám od Václava Moravce a všech lepších lidí. Nejsme dokonalí, ale snažíme se...

 

Siderické počítačové kyvadlo Vrábela versus siderické kinetické kyvadlo Cibulkovo - volby do EU - začínáme

Česká televize (Newsroom 24) se pokusila zvracet v Českém rozhlasu. Otřesné! Nakonec si pokálela vlastní hlavu!

Vyměňte občany České republiky, aneb další fantasmagorický projekt České televize, kde zvrácenost nezná mezí

Neuvěřitelné zhovadilosti

 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  To nečtěte, je to ManipulujícíPes - Robert Břešťan! Mně osobně smazal diskuzní příspěvky o Íčko Langerovi a LTO, pochlubte se, co smazal vám...
  HlídacíPes.org = mafiánský fiat alternativní server

 • *

  Děsivá Jourová!

 • Jak se kradlo na MMR ČR

  Jourová + Špaček + Forman = zlodějská parta na Ministerstvu pro místní rozvoj. Radim Špaček je bývalý poslanec ODA a bývalý úředník ministerstva pro místní rozvoj. Byl odsouzen k trestu čtyř let vězení a peněžitému trestu ve výši 27 miliónů korun za rozkrádání evropských dotací na ministerstvu. Radim Špaček byl ve věznici v Hradci Králové od listopadu 2015 do října 2017, propuštěn na podmínku. Nyní je Radim Špaček předseda Monarchistické strany Koruna česká a bojuje za odstranění pomníku maršála Koněva.

  "Petr Forman, tehdejší náměstek ministra pro místní rozvoj, spolu s dalšími devíti osobami (včetně Špačka) si podle policie jako organizovaná skupina „měli stáhnout“ z účtů fondů Phare celkem 229 milionů korun. Z této částky se během vyšetřování vrátilo 58 milionů korun, státnímu zástupci se podařilo zajistit dalších 150 milionů, 17 milionů zmizelo v zahraničí."
  "Za Špačka se přitom od počátku staví i jeho spolupracovnice, nynější eurokomisařka Věra Jourová."
  "Za Radima Špačka se nedávno při svém veřejném vystoupení přenášeným Českou televizí postavila i eurokomisařka Věra Jourová. Ta byla v době, kdy se téma využití peněz z Nadace pro rozvoj regionů na Ministerstvu pro místní rozvoj řešilo, náměstkyní MMR. „Radim Špaček byl podle mého názoru nevinně odsouzen, nelituji toho, co jsem řekla,“ zopakovala na dotaz HlídacíPes.org Věra Jourová."
  "Jourová řekla v květnu 2016 v České televizi, že je Špaček nevinen a že nemůže nic pro nápravu jako eurokomisařka pro spravedlnost ve věci udělat."
  Více na:
  https://ceskebudejovice.eurocentra.cz/8952/3697/clanek/z-fondu-utikaji-miliony-upozornovali-auditori/
  https://hlidacipes.org/vezen-do-senatu-ve-volbach-kandiduje-za-monarchisty-radim-spacek-z-vezeni/