Kam až dokáže zajít veřejnoprávní televize s Tvarůžkovou a jí podobnými? Jak si dovoluje tato podřadná redaktorka s kubánskými kořeny mluvit s profesorem Prymulou jak s jejím slouhou? Stejně takto mluví ve vyloučených lokalitách žáci se vými učiteli!

 

Co je to za chátru, která se usídlila v těch "správných a ověřených médiích", jak nám tvrdí komisařka Jourová, která byla ve vyšetřovací vazbě?

A stále drze a stále dokola útočila na profesora Prymulu jak na nějakého spratka z ulice, který ji bude klečet u nohou:

„Podle vás je tedy jedno, kdo řídí Ústřední krizový štáb, anebo není?“ ptala se. „No, tak není to jedno, v té struktuře tak, jak je krizový stav ustanoven, tak je to většinově ministr vnitra, v těch systémech, to znamená proti tomu já nic nemám a já říkám, já jsem zodpovídal za tu odbornou část a nadále za ní zodpovídám,“ řekl rázně. Tvarůžková se však ptala dál. „A bylo tedy chybou, že jste ho neřídil od počátku, když se zeptám naposledy na to samé?“ zeptala se.

„Já nevím, proč se ptáte naposledy na to samé, protože...“ odvětil Prymula. „Protože jste mi ještě neodpověděl na to, jestli to byla chyba, nebo nebyla,“ ječela Tvarůžková.

„Já si to nemyslím, že to bylo chybou,“ zareagoval Prymula. 

 

Veřejnoprávní hnus

A stále dokola povýšeně s nohou přes nohu jak v putyce IV cenové skupiny nutila pana profesora k tomu, aby urážel či pomlouval premiéra Babiše a adoroval člena ČSSD, a aby mezi ně vrazil klín.

 Že se ta prasárna neúcty ke vzdělaným lidem ukazuje napříč celým pseudodemokratickým spektrem je vidět na tom, co si dovoluje komisařka Jourová a koho korumpuje komisařka Jourová. Tuto chátru v zájmu EU adoruje a korumpuje, slušné s jiným názorem pronásleduje.

 

Čestmír Strakatý potetovaný a povýšený

 

Nechte mě domluvit, mladý muži, žádala paní profesorka Adámková

„Já si myslím, že se objednávky udělaly, objednávky nebyly vykryty. A když vám nedodají objednávku, byť zaplacenou, tak co uděláte?“ ptala se pani profesorka Adámková. Tragédií je, že ti vystudovaní po roce 2000 jsou natvrdlí a stejně tvrdí, že to mělo prostě zde být. I na tsunami se každý může připravit. My novináři to víme a už dávno jsme to věděli...

To idiotství s povýšenost mladší generace se silně kloubí a to, co bylo dřív bráno jako somráctví  a opovrženíhodné je dnes hybnou silou generace nastoupivší po roce 1989.

 

Jak hluboko jsme klesli v Evropské unii, když ani bolševik ducha národa a kulturu nezlomil. Až teprve dnes...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dabac

  Bohužel, mnoho rodičů a prarodičů se dnes stydí za své děti a svá vnoučata !!!

  Krátká URL:
 • Denis Kudrna

  Arogantní neoliberálové, stejnějako jejich páníčkové, to brzy odserou. Jestli se nedostanou do vězení, lidi je budou mlátit v ulicích.

  Krátká URL:
 • Korupčnické prase Prymula (za ANO) hrabe úplatky

  Náměstek ministra zdravotnictví Vojtěcha (ANO), předseda České vakcinologické společnosti Roman Prymula (za ANO) je skandální korupčník a zloděj, vy to nevíte?! Stejně jako všichni Babišovi spolupracovníci. Když jste tupý dobytek, který volí zločince...
  https://www.anobudelip.cz/cs/o-nas/nasi-lide/roman-prymula-43455.shtml

  V červnu 2006 ministr zdravotnictví Němeček (ČSSD) s okamžitou platností odvolal Romana Prymulu z funkce ředitele státní Fakultní nemocnice v Hradci Králové.
  Prymulovic rodinná firma Biovomed s.r.o. Hradec Králové: formálně napsaná na dceru Karolínu Prymulovou (* 1989) jako majitelku, Prymulová ve skutečnosti dlouhodobě žije na Floridě v USA, a prokurista firmy otec Roman Prymula.
  Prymulovic rodinná firma Biovomed s.r.o. inkasovala ročně desítky miliónů korun od farmaceutických obrů jako GLAXOSMITHKLINE (britský farmaceutický obr, výrobce např. povinné hexavakcíny), SANOFI (francouzský farmaceutický obr, výrobce např. Plaquenilu, obsahující hydroxychlorochin, lék Plaquenil nyní mohutně nakupují evropské země a USA proti koronaviru), PFIZER (americký farmaceutický obr) a od švýcarské NOVARTIS, největší světové farmaceutické firmy. Roman Prymula vydělal z rodinné firmy Biovomed s.r.o. jako čistý zisk celkem přes 32 miliónů korun a tyto peníze neuváděl v Registru oznámení veřejných funkcionářů.
  Zdravotnický deník oslovil experty z oblasti vakcinologie a farmaceutického byznysu, kteří do jednoho odmítali zveřejnit svou identitu, ale většinově se shodli na tom, že je profesor Prymula mocný muž, jenž má na klinické studie v oblasti vakcín v Česku téměř monopol.
  Zájem o aktivity Romana Prymuly vzbudil v roce 2016 poslanec Marek Černoch (ÚSVIT Tomia Okamury), když interpeloval premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD). „Z veřejně přístupných dokumentů, a jak upozornila média, je tento ředitel velké státní nemocnice zároveň prokuristou ve firmě Biovomed své dcery, která studuje a dlouhodobě žije na Floridě. Přesto je natolik šikovná, že jen za rok 2014 tato šestadvacetiletá slečna dokázala vytvořit odborné materiály a studie za 41 milionů korun. Je to mimořádně podezřelé,“ prohlásil poslanec Černoch.
  Milióny ve víru konfliktu zájmů vrchního vakcinologa profesora Prymuly
  https://www.zdravotnickydenik.cz/2016/06/miliony-ve-viru-konfliktu-zajmu-vrchniho-vakcinologa-profesora-prymuly/
  Šéf hradecké nemocnice Prymula končí. Kvůli obchodům s firmou své dcery
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/minist-odvolal-reditel-fn-hradec-kralove-roman-prymula.A160630_145424_domaci_hro

  Francouzská firma SANOFI nyní mohutně vyrábí a prodává pochybný Plaquenil proti koronaviru. Plaquenil ve vyšších dávkách může způsobit smrt a má řadu nepříjemných vedlejších účinků.
  Exclusive: Sanofi can produce millions of doses of potential coronavirus drug
  https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-sanofi-exclusive/exclusive-sanofi-can-produce-millions-of-doses-of-potential-coronavirus-drug-ceo-idUSKBN21K3AD
  „Přípravek už proto dostali i první pacienti s koronavirem na Bulovce,“ řekl náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula.
  Nová naděje pro pacienty s koronavirem: lékaři jim nasazují přípravek Plaquenil
  https://www.denik.cz/z_domova/koronavirus-lek-plaquenil-20200330.html
  SANOFI holt sype Prymulovi úplatky.

 • Kladivo na tragedy

  Dobrý den, vzhledem k faktu, že vaše články budou číst převážně starší lidé (kteří mají zvýšený cit pro slušné chování a naopak snížený cit pro vnímání kvalitních zdrojů informací), neškodilo by si zopakovat pravidla slušního chování, mravy, morálku, etiku a etiketu, vážený pane autore. Dáma může mít nohu přes nohu, je to společensky zcela přijatelné a nijak nezávadné chování v souladu s obecně přijímaným chováním. Stejně tak je tomu u odhalených tetováních na rukou či nohou. Vzhledem k faktu, že jsou tyto stránky plněny naprostým průjmem bez jakékoliv hodnoty kromě zasvinění elektronického prostoru a autoři nemají ani tolik slušnosti, aby se pod své články podepsali, si nedělám žádné iluze o tom, že se jedná o stánky nějakého tragického honipírka bez jakéhokoliv vzdělání či životního úspěchu. O tom kdo platí provoz takovýchto pochybných pseudostránek si asi udělá každý obbrázek sám. Pomyslnou třešničkou na dortu je ovšem zde na stránkách uvedená možnost zaslat těmto šmoulům finanční prostředky na provoz tohoto hnojníku. Upřímně doufám, že to zabalíte prostě jen proto, že už nebudete schopni snášet víc hanby a ostudy, vy makovice. PS. Naučte se česky...nebo se prostě vraťte do země svého původu...

  Krátká URL:
 • Očkovací zločinec korupčník Prymula (za ANO)

  Stále více lidí odmítá očkovat své děti hexavakcínou od GLAXOSMITHKLINE z obavy z vedlejších účinků. Babišův ministr zdravotnictví bez lékařského vzdělání Vojtěch (ANO, ASPEN INSTITUTE) a Babišův náměstek ministra zdravotnictví Prymula (za ANO) novelizovali v roce 2019 zákon č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví, neočkované děti už nesmí ani do soukromých školek. Neočkované děti nesmí do školek, na zotavovací akce ani školy v přírodě od roku 2014. Organizátorům škol v přírodě, táborů a dalších zotavovacích akcí hrozí pokuta 100.000,- Kč za přijetí neočkovaného dítěte, mateřským školám, provozovatelům dětských skupin hrozí pokuta 500.000,- Kč za přijetí neočkovaného dítěte. MŮŽOU NÁM KLEPTOFAŠISTI VYSVĚTLIT, JAK NEOČKOVANÉ DÍTĚ OHROŽUJE OČKOVANÉ DĚTI??? Očkování jako podmínka přístupu ke vzdělání?????
  "Třešničkou na dortu novely s heslem „tvrdým přístupem k dosažení poslušnosti" se staly připomínky Ministerstva vnitra - Hamáček, předseda ČSSD. To přispěchalo na pomoc Ministerstvu zdravotnictví s návrhem, jak upravit zákon, aby předškolní zařízení, která přijmou dítě bez řádného očkování nebo bez potvrzení o trvalé kontraindikací, mohla být pokutována opakovaně, pokud dítě neprodleně nevyloučí. Pediatrovi měla hrozit pokuta 3 mil. za neočkování a další 2 mil. za neohlášení tohoto strašného zločinu, tedy pokuta dohromady 5 mil. korun"
  Firma GLAXOSMITHKLINE zároveň platila RODINNÉ FIRMĚ PRYMULA + DCERA PRYMULOVÁ Biovomed s.r.o. desítky milionů korun. Prymula tyto peníze zatajoval, neuváděl v Registru oznámení veřejných funkcionářů a byl proto v roce 2016 vyhozen z funkce ředitele státní Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Ale Babišovci povýšili Prymulu na ministerského náměstka...

  Falešná potvrzení o očkování jako konec lékaře, Prymula zmínil ordinaci lží
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-epicentrum/618970/falesna-potvrzeni-o-ockovani-jako-konec-lekare-prymula-zminil-ordinaci-lzi.html