Strašné, strašné, strašné. Poslouchat Piráta Peksu je fakt "akt sebepoškozovací". Urážky, špína, kydání hnoje a zápach. I přes obrazovku je cítit. Tak prý považte, jak symptomatické, že spolužák Orbána ze školy původním povoláním vyučený instalatér je v tuto chvíli jedním z nejbohatších maďarských oligarchů. A už z povahy věci tam prý něco nehraje, řekl doslova Peksa Tvarůžkové. Bohatý instalatér z povahy věci je asi zločin.

 

Že by se měl Peksa namáhat s důkazy? Proč? Je to jasné. Z povahy věci. Stačí přece urážky, zakydání hnoje, protažení ksichtu a divák má pochopit, že bohatý elektrikář, instalatér, zedník je už z povahy zločinné spojení, podvod a elektrikář, instalatér, zedník či zámečník má právo být pouze chudý, zatímco by všichni měli Pirátovi Peksovi nejspíš peníze odevzdat!

Vážně si odpovězte: je, či není magor?

 

 Drahý do slova a do písmene europoslanec Pex´ksa tvrdí, že všichni dotace rozkrádají.

Ta drzost: asi kdyby Peksa vydělal poctivě peníze a byl bohatý, tak by to bylo normální, ale ta drzost, že vyučený instalatér se dopracoval k bohatsví je podezřelý zločin z povahy a proto je v očích Piráta Peksy "zločinný oligarcha". Tam prý z povahy věci něco nehraje. Co? To je přece jedno. Pro Piráta je to zločin Orbána a hotovo.

 Nedávno Michálek tvrdil o Masarykovi na internetu. Prý vtip - nepodařený, nepochopený. Jenomže další a další příběhy to vyvracejí.

 Mikuláš Minář, Mikuláš Peksa, divná nastupující generace založena na nenávisti a destrukci, zatímco z toho stále obviňují druhé. Na co se učit češtinu, sjednotit I+Y, zrušit velká písmena, vyjmenovaná slova, matematiku a vlastně, na co umět číst a psát, když stačí tři křížky. A vysokoškolský diplom a říkat to anglicky. To frčí a nese eura. Blbost se vyplácí.

Kde bere Peksa tu drzost mluvit za nás, občany České republiky, aniž se zeptá v referendu, zda s tím souhlasíme? Jaký je rozdíl mezi politbyrem Leonida Brežněva a KSSS a jeho satelitů a partičkou z Bruselu a jeho satelitů, když nemáme právo se k ničemu svobodně v hlasování vyjádřit?

 

A další žvást: Všichni se prý pod rezoluci, že se nemá krást, podepsali. Fakt šokující zjištění pro Tvarůžkovou a Peksu. A Babiš by to měl respektovat. Vážně je Babiš kleptoman? Kdo ho chytil při činu?

A další výzvratek

Maďaři prý dokonce nějakými triky dosáhli i toho, že jaderná elektrárna bude v Maďarsku realizována, oznámil génius Peksa - Pirát. A asi se Piráta Peksy ani nezeptali...

P.S. Ale nikdo přece EU nenutí, aby zaváděla socialismus s dotacemi. My dokonce budeme rádi, až tento vydírací akt zmizí. Ale vždy si nejvíce nahrabají ti, co s nimi manipulují, nikoliv příjemci! Zkuste si dát žádost na plot pro školku a kdo na tom nejvíce trhne. Poradců a pomocníků je jak máku...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Historie ve 4 vetach.

  Za Masaryka v našej dedine bola len nezamestanosť, kostol a krčma.
  Za Gottwalda pribudla práca pre všetkých, JRD, škola, knižnica, kultúrny dom, kino a verejná doprava do obce.
  Za Husáka pribudla pošta, zdravotné stredisko, materská škôlka a dom smútku.
  Dnes je tu zas len nezamestanosť, kostol a krčma.
  Autor neznámý.

  Co k tomu dodat? Privezli nam 'demokracii ' vzyvanou ve 'svobodnem svete' statu, ktere jsou koloniemi USA.

  Krátká URL:
 • Koment k obrazku clanku.

  Z ceske medialni zumpy CT.
  Bily blb a smazka, kteri si notuji za nase penize.

 • EU prerozdelovani.

  At prestane EU s prerozdelovanim, dotacemi a Granty. Problem Babis bude tim vyresen a my prestaneme take posilat penize. Tlaky a vydirani EU statu ustanou.

 • Bartos a Pirati jsou ANTIFA

  Krátká URL:
 • *

  Skončeme tenhle CHAZAR-BORDEL!

 • *

  Turkotataři si drze rozdávají český stát. Již začátkem července mohou poslanci projednat vládní návrh na rekordní 500miliardový rozpočtový deficit ve druhém čtení a konečné hlasování o rozpočtu může být 8. července 2020. Už před vylhanou fake news pandémií byl únorový rozpočtový schodek nejhorší v historii -27,4 mld. Kč. Co od roku 2014 provádějí turkotatarští psychopatičtí chmatáci Babiš a Schillerová na ministerstvu financí, nikdo neví, víme jen, že zmizela Kalouskova rezerva 200 mld. Kč. Všechny pověsit!

  Vládní návrh zákona, kterým se mění zákon č. 355/2019 Sb., o státním rozpočtu České republiky na rok 2020, ve znění pozdějších předpisů /sněmovní tisk 889/ - prvé čtení
  Hlasování poslanců
  52. schůze, 7. hlasování, 23. června 2020, 16:28
  Novela z. o státním rozpočtu ČR na rok 2020
  https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=73395&l=cz

  Tomio Okamura: Vážené dámy a pánové, vláda po nás žádá zvýšení státního dluhu o rekordních 200 mld. Kč na astronomických 500 mld. Kč, tedy půl bilionu. To je v historii naší republiky zcela nevídané. Řeknu hned v úvodu, že hnutí SPD tento záměr nepodpoří, jelikož vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM zároveň odmítá škrtnout prokazatelně nepotřebné výdaje, které jsou shodou okolností právě téměř 200 miliard, takže ve skutečnosti není vůbec nutné naši republiku takto zadlužit. Hnutí SPD představilo balíček úspor nepotřebných výdajů a vláda na to nereaguje. Hnutí SPD navrhuje ukončit zneužívání dávek nepřizpůsobivými, dále navrhujeme ukončit výdaje na inkluzi ve školství, to je 6 mld., dotace solárním baronům, to je 40 mld. ročně, dále ukončení financování z veřejných peněz takzvaných politických neziskových organizací, dále chceme stáhnout vojáky z Afghánistánu, 0,75 mld. ročně stojí Českou republiku přítomnost vojáků v Afghánistánu, dále chceme zrušit či alespoň odložit předražené armádní nákupy v zahraničí, ty staré americké vrtulníky, to je 17 mld., co pan premiér Babiš slíbil Američanům při své loňské návštěvě ve Spojených státech, bojová vozidla jsou 52 mld. Kč atd. To vše jsou výdaje, které teď v době krize opravdu nic nepřinášejí slušným a pracujícím lidem. Jsou to teď během krize, kdy lidé přicházejí o práci a na konci roku hrozí nezaměstnanost až 10 %, tak teď potřebujeme peníze přesměrovat ke slušným a pracujícím lidem a ne utrácet tímto směrem. A vláda tyto návrhy SPD odmítá. Vláda odmítá tyto škrty. Raději zadluží všech 10 milionů občanů. To je pak šílený a zcela neodpovědný přístup k veřejným financím. Mnozí z nás si pamatují takzvanou transformaci v 90. letech. Tehdy vláda žádala po občanech, aby si utáhli opasky. Bohužel občané si tehdy utahovali opasky v situaci, kdy vláda spravovala na dnešní dobu také rekordní majetek, který nechala rozkrást, takže zatímco prostí lidé si táhli opasky, vybrané elitní skupiny s podporou politiků rozebíraly lacino státní majetek, aniž z toho měli občané užitek. Na tu privatizaci, divokou privatizaci 90. let, si myslím pamatujeme všichni. No, a to rozkradení země sebralo lidem víru ve stát a ochotu se za něj obětovat. I proto je dnes nemožné žádat po lidech, aby si utáhli opasky. A má to logiku. To by měli udělat dnešní miliardáři, kteří se obohatili na úkor občanů a státu právě během divoké privatizace. Bohužel zrovna tohle nikdo po nikom nechce. Bezesporu pan Sobotka s panem Hamáčkem z ČSSD po panu Bakalovi nějaké vracení privatizovaného majetku chtít nebudou.
  https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/052schuz/s052003.htm
  Přesto SPD hlasovala pro.

 • Opozici nalepkovana SPD je jedina strana,

  V odpovědi na: *

  ktera haji zajmy obcanu. Proto volim SPD, sleduji pana Okamuru a jeho praci. Bohuzel do vlady se SPD nedostala pry diky intervenci stenice z DDR Merkelove. A tak kopeme do Ciny a Ruska vesele dal, aniz by vlada si toho vsimala. Zkazene ksefty a vztahy? To je vlade jedno, ty postihnou jenom nas obcany.
  Kdyz lidi cinkali klicema jeste nevedeli co jim zapad nadeli. Svobodu pohybu a relativni svobodu vyjadrovani, vice penez v prkenici. To ostatni za moc nestoji. Kapitalismus je jenom pro par vyvolenych co si u nas nakradli. Chudaci zustali chudaky. Podpora neprizpusobivych a neziskovek bude dal a SPD s tim nic neudela. Ohromne zadluzeni na dlouhou dobu ze statu udela dluznika bank, ktere ziskaji jeste vetsi moc pri ovlivnovani politiky. Kam ty prachy pujdou musime sledovat jako ostre sledovane vlaky.