Nejhorší, co se mohlo stát: na podkladě šílených Soukupů je obava, že v okamžiku pádné kritiky rozpočtu, Schillerové a zadlužení to bude smeteno úslovím o zhulených Pirátech a nenávistné opozici zvané demoblok v čele s Němcovou. A racionální diskuze mizí.

 

Jsem zděšena...

Hohlmeierová, Zdechovský

To, co předvádí Soukup, který každého hosta opravuje a vykládá mu, co si má myslet nemá naprosto nic společného s mediálním seriozním prostředím. Ještě na konci minulého roku to samé vyčítal Václavu Moravcovi, když chtěl znát jeho plat. Dnes ve všech pořadech nadává Babišovi, že mu vypnul celý svět, chudáčkovi.

Nenávist k prezidentu Zemanovi, premiéru Babišovi, k Číně, k Rusku...

 Také přemýšlíte, proč Soukup najednou miluje Evropskou unii, zastává se práskačů Pirátů, srdnatě brání europoslankyni Moniku Hohlmeier, která se navážet do Babiše a České republiky smí, ale Babiš a Česká republika má sklopit uši a být ticho neb je žena, a zaútočí na každého, kdo brání češství? Hohlmeier je z pohledu evropské politiky naprostá extratřída. Taková je pravda, tvrdí najednou vytřeštěně Soukup. Kdy se stal ten zázrak?

 

Soukup a Moravec - v čem se nyní liší?

Premiér by se měl chovat jako premiér. Ne jako buran, pláče Soukup. Zajímavé. I Václav Moravec o Xaverovi Veselém v okamžiku kritiky České televize hlásá, že se chová jako buran. Jsme společnost vzestupu buranů. Lidé jako Xaver Veselý jsou symbolem doby, říká Václav Moravec. Takže dokonce my, kteří kritizujeme Českou televizi nic nechápeme, neb jsme burani. Soukup už Českou televizi nekritizuje. On totiž není buran jako Babiš. Nebo jako my.

 

Je už totálně Soukup bankrot a užívá si mstou poslední minuty slávy, je snad zuřivostí šílený nebo čeká, že se mu za to Brusel odmění a něco mu odsype?

Těžko říct, ale je to ubohé.

Jak potom máme kritizovat šílený půlbilionový dluh, když se následně zdá, že patříme k nenávistné opozici a k nenávistnému Soukupovi a nikoliv, že chceme znát výdaje, které zadluží naše děti - budoucí generaci?

 

Související

Televize Barrandov končí? To dennodenní kvílení Soukupa je nervy drásající

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Otresny Soukup nejenom vcera ve stredu.

  TV Barrandov je od zacatku show soloveho tanecnika Soukupa jako jedineho moderatora politickych rozhovoru.
  Vcera ve stredu: Neustale skakani do reci Okamurovi a ostatnim dvema diskuterum u Soukupa. Na jejich tvarich je videt nevole, kdykoliv je Soukup prerusi. Jedine prezident Zeman dokazal Soukupa umravnit, aby ho neustale neprerusoval! A ten to dela stale dal u vsech hostu. To jeho skoceni do reci obsahuje Soukupovo koktani a sahodlouhe vysvetlovani co on se chce dozvedet, ale neni to formulovano tak, aby bylo jasne, co vlastne chce. Soukup ze sebe udelal moderatora, ale tim neni. Nedava svym partnerum prostor, nenechava je dokoncit a rici pointu. To dela z diskuse sekanou s priskoky od jednoho k druhemu hostu vysilani. Kdyz Soukup zacinal, mel uspech, byl to zavan cerstveho vzduchu do medii ovladanych zumpou, ktere rikaji CT a Cro.
  Uz tomu tak neni. Je stejne poplatny svym chlebodarcum jako ostatni ze zumpy. Prinasi pouze dalsi nepodlozene urazky a pomluvy premiera a vlady. Stejne osocovani, ktere hlasa opozice. Neustale prerusovane vysilani reklamami dela z TV Barrandov tuctovou bulvarovou stanici, nemajici uz nic k nabidnuti nez prinasi CT. Bylo by zajimave se podivat na vyvoj poctu divaku, sledujicich jeho programy.
  Je tragedii, ze sily, ovladajici CT prevalcuji kazdeho, kdo by v privatni TV prinesl divakum neco jineho jako diverzitu v pohledu na politicke deni, nezpolitizovany pohled na problem mimo rizeny a cenzurovany mainstream z CT a Cro.

 • Marek

  V odpovědi na: Otresny Soukup nejenom vcera ve stredu.

  Ja se radci divwm na debaty, co jsoi na nově, ale nevim proc je vysílají až ve 3 ráno, každý den jit tak pozdě spát je náročné.

 • Čau, blbci.

  Jakýkoli buranský zloděj a udavač StB vleze do české politiky, ať vládní nebo jen komunální, hned se stává nedotknutelný, občané se ho bojí nebo mu slepě věří, policie a justice se mu klaní. Babiš, co neumí ani zapnout počítač, Topolánek, Nečas, Novotný, gestapácký vnuk Kolář... To je opravdu fenomenální jev. V roce 1989 přece alternativa k socializmu nebyl tento zločinecký bordel - mafianizmus, podle mě většina Čechů chce a chtěla žít ve fungující poctivé demokratické zemi. Bohužel většina Čechů není informovaná nebo politicky gramotná, aby dohlédli, že do parlamentu volí čtvrtstoletí morálně závadné, trestně-právně postižitelné osoby, se kterými jsme dosáhli jedině špatné zákony a rozkradený stát a státní majetek.

  Píše se o Vás, že nepoužíváte vůbec počítač a mobilní telefony. Jaký je Váš vztah k technickým novinkám?
  Andrej Babiš: Tak mobilní telefon používám, mám rovnou tři. Nepoužívám počítač. Můj vztah k technickým novinkám je velmi špatný, neboť jsem technický antitalent. Takže používám jen tyto primitivní mobily a toto je můj počítač (rozkládá na stůl tři starší mobilní telefony Nokia a velký kalendář hustě popsaný a polepený poznámkami). Kalendář, do kterého si dělám různé poznámky. Pracuji s takovými barevnými papírky, kde si to značím, škrtám. To je můj počítač.
  Jaké myslíte, že je tajemství k úspěchu?
  Andrej Babiš: Těžko říct. Asi nějaká cílevědomost, určitě i štěstí, je to individuální.
  Proč jste se začal věnovat zrovna zemědělství?
  Andrej Babiš: Já jsem absolventem Vysoké školy ekonomické v Bratislavě, oboru zahraniční obchod. Tak jsem po škole nastoupil do slovenského Chemapolu, ve kterém jsem měl na starost hnojiva a ta jsem prodával celý život. Pracoval jsem jako delegát v Maroku pět let. Tam jsem nakupoval fosfáty, prodával močovinu. Dělám to zkrátka celý život.
  https://www.izun.eu/out-of-czu/kral-ceskeho-zemedelstvi-andrej-babis-v-rozhovoru-pro-izun

 • Neoslovuj takhle ctenare!

  V odpovědi na: Čau, blbci.

  Kecas a dusis se nenavisti. Babis zadny programator neni a pocitac nemusi ovladat, na to ma jine. Putin nema pocitac ani mobil a vi proc. Babis to taky vi. Jenom ty ne, vseznalku!

 • Nase narodni zumpa CT.

  Lide, je treba vedet, kdo je v rade CT, kdo a jak hlasoval k platu na veky reditele CT Dvoraka.
  Tady mate informace i fotky vsech clenu CT a jejich politicke zarazeni a cinnost:
  https://www.arfa.cz/titanic-ceska-televize-rada-snizila-odmenu-rediteli-ceske-televize-skoro-o-milion-korun-kdo-a-jak-hlasoval-co-je-gang-osmi-proc-byla-ct-opet-v-minusu-a-zas-to-taji-emoce-urazky-drsna-obvi/#.XvXk_S334RU

 • Soukup se okoukal.

  Soukup na Barrandov TV se uz vubec neodlisuje od zumpy nazyvane CT. Jako privatni TV umlati jeho TV divaky sahodlouhymi stupidnimi reklamami a tudiz neni na co koukat, i kdyz tam dava nekdy dobre stare porady CT, ovsem neustale prerusovane reklamou.
  Soukup uz to ma jako moderator asi spocitane, uvidime.