Jak mají lidé brát vážně projev Prymuly "Mým národům", když za ním v pozadí stojí jeden z největších dezinformátorů a největší škůdce svobody slova, dostávající peníze i ze zahraničí, aby pronásledoval občany České republiky František Vrabel? Totéž, co dělá plukovník Prymula dělali bolševici, když chtěli rozdrtit Chartu 77 v čele s Václavem Havlem: také se obklopovali STBáky a vyvraceli lži "údajně kontrarevolučních živlů"!

 

Fascinující je, že největší nepřátelé svobody slova

a zastánci totality se ohánějí

Václavem Havlem

František Vrabel rozhání kontrarevoluční živly v roce 2020 proti Evropské unii

(v čem se liší od STB v roce 1948?)

Drzost těchto lidí už je na takové úrovni, že veřejně vykládají, jak přesměrují miliardy ke spřáteleným pochlebovačům a poskokům, dokáží zkorumpovat koho jim napadne a policie to blahosklonně přehlíží, protože korumpovat a manipulovat s miliardami v zájmu EU se prý smí! Posvětila to Jourová!

DŮKAZ

Na čí straně je stát, když plukovník Prymula skutečně jde proti lidu a zaplatí si totalitní cenzuru a na druhou stranu prohlášení jdou jakoby v zájmu lidu? Samozřejmě v tomto má exprezident Klaus pravdu a volá do zbraně. Pomyslné, prostě burcuje lidi, že zrádce proti svobodě slova si přece dobrý ministr nebere ke spolupráci. A  z toho naskakuje husí kůže: Vrabela potřebuje Václav Moravec, ministr Prymula, Česká televize a novičokový král Koudelka BIS. Je to jenom náhoda? Vrací se rok 1948?

 

Velký bratr Vrabel podepsal spolupráci s plukovníkem Prymulou

Jak tedy bude ta spolupráce s ministerstvem vypadat?

My ty dezinformace nebudeme vyvracet, nejsem fact-checkeři. Naší prací je a bude sledování toho, co všechno se na českém internetu a na sociálních sítích v Česku publikuje za dezinformace. Aktuálně strojově čteme na pět tisíc webů. Čteme to, co se na nich publikuje v češtině. Náš přístup není přes kontrolování faktů.

Dezinformace není úplně nepravdivá, neobsahuje jenom smyšlenky, to je jenom její část a to kontrolují fact-checkeři. My jdeme po dlouhodobém příběhu. Ty je náš systém schopen automaticky detekovat a ukazovat, jak se ten který příběh a dezinformace mění v čase. To je velmi důležité a v tom bude i naše práce pro ministerstvo. Díky tomu se dá řídit strategická komunikace státu. Té chceme pomoct.

Jedině Vrabel má patent na pravdu jako to měla STB!

 

A to ještě neutichly aféry Babiše o spolupráci s STB!

 

Vrabel tvrdí, že jeho firma Semantic Visions má jasné důkazy a argumenty pro označení některých webů jako dezinformačních. Zmiňuje třeba Pravý prostor nebo Vlastenecké noviny. Napojení na Rusko a jeho narativy, namířené v poslední době hlavně proti Evropské unii, je podle něj lehce prokazatelné. K iniciativě už se připojila Česká spořitelna nebo T-Mobile. (Vodafone také)  A Vrabel je tak geniální, že vždy jako první zjistí, že dezinformace jako první o všem vytvoří Rusko a jeho spřátelené weby na Rusko napojené. A za to kasíruje stejně jako STBáci (kteří totéž o nás tvrdili ale opačně o napojení na západ, když jsme chtěli i tenkrát svobodu slova) miliony, možná desítky milionů. To se to rejžuje!

Prostě kdo zkritizuje EU, je automaticky napojen na Rusko,

je tedy i dezinformátor

a to podepisuje i plukovník Prymula?

Zveřejní Prymula, kolik Vrabelovi zaplatil?

 

Ta složitost exprezidenta Klause vyvolává problém: samozřejmě má pravdu, že smyčka kolem svobody se utahuje, protože se vláda obklopuje prapodivnými lidmi, kteří nám připomínají STB a totalitu z doby Klementa Gottwalda a bolševicků z let kolem roku 1948. A Vrábel se ani netají, že mu za to platí z Británie, Bruselu a nyní se přiznal Prymula, že i on zaplatil tohoto člověka, aby jedinou pravdu za jakoukoliv cenu prosadil. A současně zneužili lékaře a zdravotní sestry, protože lidé jim důvěřují a mají strach ze smrti před jakousi pandemií. A ta skutečně je.

Takže je čas začít oddělovat špínu od čistoty:

Václav Klaus má jednoznačně pravdu o návratu totality a vyvolávání strachu, pokud má někdo jiný názor.

Václav Klaus ale nebezpečí pandemie ironizuje a tím nás dostavá pod dvojí tlak, kdy musíme i jemu odporovat a nemůžeme naplno ukázat, kde teror na svobodu slova je.

My, poctiví se snažíme, aby rozumné lidé uposlechli varování před pandemií. Ale jak vysvětlit lidem, že člověk ve vyhnanství na samotě díky Vrábelům sice Covid-19 nedostane, ale už pro něj nemá cenu žít jako když do klece zavřete ptáčka zpěváčka a nad ním stojí sekerník se sekerou?

 

 A SKANDÁL NARŮSTÁ

Plukovníku Prymulo, projev "Mým národům" jste totálně degradoval spoluprácí s organizací, která likviduje občanům svobodu slova za peníze s vůdcem Vrabelem. A lid to vidí! Už nevěří!

 

Raději přidáme související - stojíme plně za lékaři v prohlášení za Prymulou: problém je skutečně jinde viz výše!

Pane exprezidente Klausi, prosím, nesnižujte se na roveň Šafrů, Mitrofanů, Rakušanů či Němcových...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Sorosuv syn

  V odpovědi na: *

  pokracuje v jeho 'praci' za vedeni fotra.

 • PRYMULA NEMÁ BEZPEČNOSTNÍ PROVĚRKU

  PRYMULŮV OTEC JE PRAVDĚPODOBNĚ ESTÉBÁK ADOLF PRYMULA (V ČR JE JEN 10 LIDÍ SE JMÉNEM PRYMULA)
  ADOLF PRYMULA
  Krycí jméno: Áda
  Datum narození: 07.05.1941
  Registrační číslo: 16668
  Registrující útvar: SEO KS SNB Hradec Králové
  Zaveden dne: 05.05.1977
  Předán jinému odboru: předán III/3 02.01.1978
  III/3 III. správa – Hlavní správa vojenské kontrarozvědky 3. odbor – Odbor pro ofenzivně zpravodajskou práci
  Svazek zničen: 08.12.1997
  https://www.abscr.cz/jmenne-evidence/

 • *

  A co Marta Kubišová, mluvčí Charty v letech 1977 a 1978? Marta Kubišová se stará o psy a kočky, ČR je druhá na světě v počtu bezdomovců na obyvatele (první USA). Kubišová je taková symbolická...

  Volička KSČM Eva Dolejšová napsala dopis Martě Kubišové a Jiřině Šiklové o pokrytectví
  "A já se ptám obou proslavených "sametových VIP", stranících kapitalismu a válkám: Vy jste smířeny s tím, že vám ve vašem blahobytném režimu umírá na ulici, jako toulaví psi, nemálo bezprizorných, zoufalých lidí, kterým jste vy, váš režim sebral práci, domovy, rodiny, přátele a dohání je k předčasné smrti? Vy to nejenom akceptujete a ignorujete, vy tyto zoufalé lidi svým lidsky zvráceným diktátem peněz přímo v naší společnosti generujete, vylučujete ze slušného, standardního životního stylu, který jim dával za práci komunistický socialismus. Kolik lidských životů, OBĚTÍ nevinných lidí má váš slavný kapitalismus na svědomí všude ve světě, ale i u nás? A k tomu nevinné oběti hegemonistických kapitalistických válek všude ve světě? Počítá ten váš ÚSTR také oběti svého vlastního režimu? Nebo jsou to oběti, se kterými váš amorální kapitalismus počítá automaticky, stejně jako s oběťmi nevinných civilistů, žen a dětí ve vašich ´svatých válkách´? Stát tu má být pro lidi, kteří ho potřebují, a ne pro vaše bohaté kapitalistické oligarchy, politiky a diktátorskou ´sametovou pražskou kavárnu´, paní M Kubišová. Za Vaši MODLITBU pro Martu, která znovu zneužila idejí J A Komenského, a za Váš obdiv ke kapitálu, k diktatuře peněz Vámi pohrdám. Jste spolu s politoložkou a socioložkou J Šiklovou pro mě, a nejenom pro mě, SYMBOLEM lhaní, ožebračování a ponižování manuálně pracujících, symbolem etického, mravního úpadku země, válečných hrozeb a nenávisti k východním národům."
  https://www.kscm.cz/cs/aktualne/aktuality/volicka-kscm-marte-kubisove-jirine-siklove

 • Marte krivdite.

  V odpovědi na: *

  Rekla, ze tu pisen uz nebude zpivat, vlada se lidu nenavratila.
  Kdyby tady bylo vic Kubisovych,nebyli jsme tam, kde jsme.

 • Pro zapadaka

  V odpovědi na: *

  jsou lide z vychodu obcane nizsi tridy nez oni. Pripady jejich zabiti se netrestaji, vrazi jsou osvobozovani. Kdo to sleduje vi, ze to neni nahoda, ale pristup k menecennym lidem, pro ktere zakony mohou byt ohybany.

 • Kubisova nikdy do politiky nesla.

  V odpovědi na: *

  Ze neco podepsala? Vsak za to ztratila vse! Nezaslouzi si, co jste napsal!

 • Otevreny dopis Prymulovi

  je podle adresare zaslan i Babisovi, vlade, vedoucim urednikum. Nikdo nemuze rici, ze nemohl vedet, ze pandemie je podvod svetoveho dosahu a vyznamu. Ze se ridil doporucenimi WHO, ktera tuto paniku s lockdowny vyvolala a vladam doporucila.
  Pro ty, kdo stale neveri a hledaji vysvetleni je v dopise vse podrobne vysvetleno.
  http://www.kulovy-blesk.cz/wp-content/uploads/2020/10/Prymula_CZE_final.pdf
  Stanovisko statecnych ceskych lekaru k pandemii naleznete na arfa.cz

 • Antonín

  Vrábel není z Agrofertu, ale z americké armády. Každý občan má právo kritizovat politiky. Zvláště Prymulu (ANO), s ministerstvem zdravotnictví musel rozloučit v květnu, protože mu nebyla udělena bezpečnostní prověrka. Jak je možné, že nyní Prymula šmíruje a pronásleduje občany?

 • Protoze patri do scenare

  V odpovědi na: Antonín

  svetoveho podvodu zvanemu pandemie. Je jednim z protagonistu ockovani a lockdown hysterie.
  Vice na arfa.cz.
  K jeho dobru je ovsem nutno poznamenat, ze byl na zacatku proti opatrrenim a lockdownu, chtel nechat Cesko promorit, aby lide ziskali imunitu. Jako ve Svedsku. Zamitli mu to.
  Svedsko je ted za vodou, ma konstantne nizke pocty umrti na vir. My dohanime promoreni Svedska jeho prodluzovanim. Na zaklade nefunkcnich PCR testu umrtvujeme hospodarstvi, skolstvi, verejny zivot. Srovnejte si cisla Ceska a Svedska na
  https://www.worldometers.info/coronavirus/
  Totez plati pro Belorusko - take zadna opatreni.
  Lukymu nabidly banky 10 miliard $, kdyz opatreni zavede. Potrebovali, aby se neprislo na to jak lockdown skodi a po lockdownu chteli pujcovat penize zadluzenym statum k jejich ovladnuti.

 • Frantisek 'Frank' Vrabel

  Naštěstí si nás všimli američtí vojáci a od roku 2000 jsme začali pracovat jako asi jediná česká firma v rámci americké zahraniční vojenské pomoci. V Česku se nám nikdy nepodařilo pořádně prosadit. Dlužno dodat, že my jsme byli subdodavatelem pro významnou americkou firmu zvanou Cubic Defense Applications, která se specializuje na armádní zakázky a drží schopnost americké armády v počítačových simulacích, takže nedělá zbraně, ale věnuje se špičce IT. V Česku se nám nikdy nepodařilo získat takovou pozici jako jinde, třeba na Slovensku a v jiných zemích.
  Vojenské zpravodajství
  František Vrabel: Newstin šel od vojenských technologií ke zpravodajství
  https://www.lupa.cz/clanky/frantisek-vrabel-newstin-vojenske-zpravodajstvi/

  Absolvent Pedagogické fakulty MU v Brně 1984
  https://rocketreach.co/frantisek-frank-vrabel-email_8896390

  Od roku 2015 firma Semantic Visions, která má dnes 30 zaměstnanců, kontinuálně roste a zdokonaluje svou technologii. „Obrat je stále pod 100 milionů korun, ale v příštím roce ho nepochybně výrazně překročíme. V posledních letech jsme ročně rostli zhruba dvakrát, a to jsme na začátku,“ popisuje Vrabel, který by rád technologii rozšířil také do finančních služeb.
  https://www.startupjobs.cz/newsroom/semantic-visions-frantisek-vrabel-rozhovor-pribeh-firmy

  Diskuze:
  Podvodník.
  Ty seš taky takovej lokální trapáček, co?
  Jo? A podival jste se vubec na ten server? Vzdyt je pouhy agregator zdroju.
  což se ale nevylučuje :)
  Toto nabízí i http://www.seznam.name/ je tam i archív článků a zdrojů, dá se to řadit dle data i pomocí kalendáře, fulltext. :)))
  Zajimavy clanek, o firme ani portalu jsem pochopitelne nikdy neslysel :-) Neco podobneho (asi) nabizi zdejsi Newton Media: http://www.newtonmedia.cz/
  Zprávy na NewstIn jsou tendenční, ubohé a neprofesionální.

  Co si můžete myslet o člověku, který přijde do ČT kázat o dezinformacích a neví nic podstatného, další slovák v žoldu NATO a EU, působící a rozvracející Českou republiku, jasno nemá tento kretén ani ve svém jménu Frantisek Frantisek Vrabel' nebo Frantisek "Frank" Vrabel nebo Frank Vrabela nebo Frantisek Frantisek Vrabel a naposledy Franta Vrábela jeho kolegyně, zlatokopka Libuše Šmuclerová (Hašková) - předsedkyně představenstva Czech News Center tunelářů Křetínského a Tkáče.

Nejčtenější články za poslední měsíc