Jen velmi krátce. Pan Josef Langmayer, manažer z Raiffeisenbank se na Twitteru vyjádřil takto:

Děkuji Bohu za Nato a EU, pilíře naší bezpečnosti. Teď nás nejvíce ohrožuje ta lůza, říkající si spoluobčané (definice lůzy: neodpovědní, frustrovaní voliči ANO, KSČ, SPD atd.).

Součtem jejich hlasů pro ANO, KSČ a SPD se hravě dostaneme bezmála k 50 %, takže Managing Director pro Leasing v Raiffeisenbank Josef Langmayer má polovinu českých voličů za lůzu.

Nejsem určitě vyznavač cancel culture, ale v tomhle případě myslím, že by ostudné výroky a názory manažerů banky měly mít ekonomický dopad. Facka polovině české populace by neměla být jen tak přehlédnuta.

Když jsem tvořila níže uvedenou samolepku, nějak mne napadlo, jak by se vyjímala na vstupních dveří Raiffky. Těžko říct, zkuste posoudit sami.

Tady máte tiskové PDF, které stačí vytisknout na běžný formát dostupných samolepek v rozměrech 99 x 35 mm na formát A4 a ještě také 105 x 74 na A4

Mám dojem, že ne vždy si musíme od „vrchnosti“ nechat vše líbit.

 

Převzato s dovolením

https://jitkamoody.com/

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Ne lide jsou luza.

 • V Nemecku maji

  V odpovědi na: Ne lide jsou luza.

  v uzavrenych prostorach vsichni rousku. Vsude distancni zabrany. Silenstvi podvodu politizovane pandemie pokracuje i tam.

 • Banky pujcuji penize,

  V odpovědi na: Ne lide jsou luza.

  ktere nemaji, protoze jejich kapitalizace je pouze nekolik procent. Z neexistujicich penez na pujcky pak vybiraji urok. Tvori penize z niceho, kontrola vyrovnavani plateb mei bankami neni ucinna. Pujcuji zamerne penize zemim ve vysi, ktera nemuze byt nikdy splacena a pak prevezrmou jejich rizeni. Banky uz dnes ovladaji vsechny zeme. Centralni banky krome Ruska ovladaji Rothschildove. Zadne politicke rozhodnuti neprobiha bez ucasti bank. Zeme nejsou svepravne.

 • Raiffeisenbank nevyrazila Josefa Langmayera!

  Josef Langmayer. Managing Director, Raiffeisen - Leasing, s.r.o. at Raiffeisenbank a.s.
  Ani se neomluvili! Podívejte, tohle nelze považovat za omluvu:
  Raiffeisenbank ČR @RaiffeisenCZ
  Dobrý den, vyjádření pana Langmayera je jeho osobní komentář, který v žádném případě nereprezentuje postoj banky k našim klientům. Důvěry našich klientů si bez rozdílu vážíme. Pěkný den, Anička
  8:56 dop. · 7. 9. 2020
  https://twitter.com/RaiffeisenCZ/status/1302893575789850626

 • Milí spoluobčané, tzv. lůzo,

  je nejvyšší čas rychle vybrat své vklady z bank, protože, jak vidíte, tito Talmud zbožňující Chazaři jako Josef Langmayer, manažer Raiffeisenbank, už vědí, že s bankou je stejně ámen a už nemusí předstírat slušnost.