Premiére Babiši, vládo, jak to skutečně je? Ututlán a v tichosti odezněl jeden šílený vzkaz občanům: pokud se naočkujete vakcínou covid AstraZeneca a dostanete třeba rakovinu, epileptické záchvaty, poškození mozku či cokoliv jiného, máte holt smůlu, protože výrobce se právně dohodl, že nenese zodpovědnost a je to na debilitě lidí, že se nechali očkovat.

 

Tak alespoň zní vzkaz AstraZeneca (a bůhví, jak je to s dalšími podvody)

„Jde o jedinečnou situaci, kdy my jako společnost prostě nemůžeme riskovat, pokud vakcína vykazuje nežádoucí účinky během čtyř let,“ řekl Ruud Dobber, manažer společnosti AstraZeneca.

„Ve smlouvách, které jsme podepsali, požadujeme vyloučení odpovědnosti. Pro většinu zemí je přijatelné podstoupit toto riziko na svých bedrech, protože je to v jejich národním zájmu,” řekl Dobber.

Takže je, či není vakcína bezpečná, když má výrobce strach a vyvázal se?

 

Zástupci Evropské unie uvedli, že právě odpovědnost za vady výrobku patří mezi sporné body v dohodách mezi EU a společnostmi Pfizer, Sanofi a Johnson & Johnson, které vyvíjejí vlastní verze vakcíny.

České ministerstvo to neřeší

„Česká republika se zavázala, že jako členský stát EU nebude s firmami vyjednávat o ceně a smluvních podmínkách samostatně, ale v rámci koordinované iniciativy pod vedením Evropské komise, které se účastní všechny členské státy,“ uvedlo ministerstvo zdravotnictví ČR na dotaz redakce Echo24, zda se společností AstraZeneca uzavřelo dohodu o vyplacení škod v případě škodlivých vedlejších účinků vakcíny.

 

Očkovat se nenechám

 Pokud je vakcína bezpečná a firmy získají miliardy dolarů, není divné, že se vyvázaly z případných důsledků, bude li třeba hromadný úhyn některých druhů občanů například se specifickou formou nemoci, nebo když se zjistí, že vakcína po roce působí jinak, než se předpokládalo? Případně když výrobce vyrobí nebezpečnou šarži? Výrobce tvrdí, že je vakcína bezpečná, ale právní důsledky nechce nést. Prý nemá jistotu. Takže právní zodpovědnost za případné moje úmrtí, nebo doživotní následky nesu já, nikoliv výrobce. Prý proto, že jsme jim nenechali čas vakcínu řádně otestovat. Takže ještě jednou: vakcína je naprosto bezpečná, ale výrobce se vyvlékl z důsledků, pokud by nebyla. Hlava XXII? A to máme riskovat?

 

Pro podvodníky bojující s údajnými dezinformacemi, kteří stále lžou

Nejsem odmítač vakcín a priori, byť je jasné, že vakcíny zdravé nejsou. Ale ty prověřené jsou "natolik prověřené", že umírá, či je trvale z nich poškozeno pouze minimum obětí, což je v poměru v případného neočkování jasné pozitivum. Ale pokud se preventivně firmy vyvléknou ze zodpovědnosti a vůdci z Bruselu, potažmo z naší vlády jim podepíší preventivní bianco šek na nepotrestání v případě katastrofy, nemohu své nejbližší vystavit této smrtelné hrozbě. Žádám záruku, že tato hrozba neexistuje, jinak nic. Představa, že třeba zemře deset tisíc lidí a výrobce bude beztrestný, je pro mě nepředstavitelná. Netvrdím, že skutečně zemřou, že vakcína je nebezpečná, ale ukazuji na záhadnou (ne)vyváženost právní zodpovědnosti, když výrobce záruku odmítá dát! Proč, když je bezpečná!

 

Česko má ve společné dohodě států Evropské unie objednanou vakcínu proti covidu-19 od tří výrobců pro 5,5 milionu obyvatel. Zaplatí za ně 1,8 miliardy korun. O dalších milionech dávek jedná s dalšími výrobci.

"Vakcíny pro dalších až 10,6 milionu obyvatel jsou v záloze od dalších výrobců. Měli bychom jí tak mít až pro 16 milionů lidí, což je více než je obyvatel ČR. Je to přístup, ke kterému přistoupily i další země," řekl na tiskové konferenci po jednání vlády ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Podle něj bude do dvou týdnů vládě předložena vakcinační strategie, která stanoví postup pro pořadí různých skupin obyvatelstva při očkování.

Kdo dá tedy osobní trestně právní záruku, že vakcína je méně nebezpečná, než samotný Covid-19, pokud nám ji vláda vnutí?

 

Doplnění 9.12.2020

Tu máš, čerte, kropáč: dezinformace o AstraZeneca stává se informací

Vakcína Pfizer a BioNTech není bezpečná pro všechny. Úřad vydal varování pro alergiky

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Zapad stupnuje informacni valku a provokuje Rusko.

  V Rumunsku provedly USA zkousky dalekonosnych raketometu a hned je stahly do Ramsteinu. Safruv blijak pise, ze Putin ma smrtelnou nemoc a bude brzy nahrazen. Putin pry volal Macronovi a pozadal ho o pomoc pri vyrobe vakcin. Zbozna prani zapadnich zoufalcu?
  Vsechno jsou to faky. Az na ty rakety. Podlosti a prolhanosti zapadnich smejdu a jejich pomahacu u nas neznaji hranic.
  Ze by brzy meli skoncit? Ani se nezda. I oficielne pripravuje Trump predani moci v Bilem dome. Taky fake? Ten konec filmu nevypada tak, jako o nem mluvil Trump.
  Mediim se uz vubec neda verit. Tolikrat predpovidany pozar se nekona, vse se prodluzuje jakoby do ztracena.

 • Nejprve vypustili na lidstvo biologickou zbran

  COVOD-19 a ted ho nuti se nechat ockovat nevyzkousenymi srackami. Za poskozeni zdravi ci umrti jako nasledek ockovani neponese vyrobce zadnou odpovednost. Tak bezchybne si to naplanovali. A ovcane mlci.

 • *

  V odpovědi na: Nejprve vypustili na lidstvo biologickou zbran

  Přitom obyvatelstvo je ve špatném psychickém stavu. Hroutí se jim zaměstnání, podnikání a ti zfanatizovaní Svědci Covidovi s rouškou na hubě... Bohužel násilí neobracejí k těm, kteří to způsobili, ale napadají spíš své blízké, rodinné příslušníky.
  Psychické i fyzické týrání. Covid dramaticky zvýšil případy domácího násilí
  13.11.2020
  "Uzavřené domovy kvůli pandemii přinášejí kromě zvýšené nervozity, finanční nejistoty a zhoršení partnerských vztahů i vyšší výskyt násilí. Intenzita žádostí o pomoc se u některých neziskových organizací zvýšila oproti loňskému roku zhruba o 40 procent. Ze srovnání meziročních údajů organizace ROSA vyplývá, že počet telefonátů a mailových dotazů spojených s případy domácího násilí vzrostl téměř o 60 procent."
  https://www.denik.cz/z_domova/domaci-nasili-karantena-koronavirus-20201113.html

  No nic. Tak ještě to chce přiložit pod kotel.

 • Ke skodam skrze lockdown a omezeni

  V odpovědi na: *

  je treba videt i skryte ucinky - deprese lidi, osamelost, sebevrazdy, vrzeni lidi do chudoby a bezdomovectvi, ktere skokove naroste, az prestane fungovat socialni sit. Nebudou prachy na to vsechny zachranovat. O tom se nemluvi. Jenom o Nejedlem, ze jede do Moskvy. Co si to dovoluje, drzoun jeden! Pirati mu chteji vzit pas. Fasismus se probouzi, jeho strana se davno demaskovala a lide ji dal voli, nebo se v jeji prospech falsuji volebni vysledky.
  Cechy jsou odjakziva trhany nenasytnymi vlky zevne i zevnitr.

 • Souhlas

  Skvěle napsáno

 • Odpoved na otazku v posledni vete.

  Zaruku prevezme stat a bude odskodneni platit z nasich dani. Jinymi slovy ne stat, ale my budeme platit odskodne. Vyrobcum vakciny zustanou tak zisky a na ty jim nikdo nesmi sahnout. Politici se demaskuji jako komplicove globalistu a ovcan bude jako vzdy mlcet. Podle pravidla - zisky se kapitalizuji, ztraty se socializuji, prenaseji na spolecnost.

 • *

  Planeta je přelidněná, my budeme depopulováni. Současnou Zlatou miliardu (obyvatelstvo Evropy a Severní Ameriky) nahradí příští Zlatá miliarda - Číňané (bez komunistů), protože jsou poslušní, pracovití otroci. Vždyt to Bill Gates říká pořád, on tak vlastně podvědomě volá o pomoc, Bill přece jen není tak drzý jak Hitler.

 • Mylite se.

  V odpovědi na: *

  Hitlera uplacali Chazari a Rothschildove jako loutku a nasmerovali ho na SSSR. Financovali ho, potrebovali Nemecko a Rusko nechat vykrvacet. Touzi stale po surovinach a uzemi Ruska.
  Gates je pouze sikovny a vsemi mastmi mazany Zid, Chazar, jdouci pres mrtvoly. Jeho prioritou neni pomoc lidem, ci chranit lidstvo, ale vydelavat prachy na pitomcich. Prokazal to s Microsoftem, ted si hraje na zdravotnika. Neni ani programator, ani zdravotnik, je to kseftsman bez skrupuli.
  Jeho Windows jsou tovarna na penize, jinak zastaraly a poruchovy system, krypl ve srovnani s OS X od Apple. Znam dobre oba systemy a vim o cem mluvim.

 • Rusko zahajilo dodavky Sputniku V do Afriky.

  Cesi nechaji radsi obcany umirat, protoze nam kolonizator rekl, ze ruska vakcina je toxicka jako vsechno z Ruska. NS-2, elektrarny, investice. A aby toho nebylo malo, uvaluji USA na Rusko stale nove sankce. Ted kvuli Iranu. Zide zabili iranskeho atomoveho vedce a maji ted strach z odvety. USrael tam posila letadlovou lod.

 • Dve dulezita videa o ockovani.

  Venujte ve vlastnim zajmu par minut temto oznamenim, ktera odhaluji nebezpecnost ockovani.
  - Proti COVIDU-19 ve Spojenem kralovstvi
  https://www.facebook.com/otevrisvoumysl/videos/492759241662540/
  - Tady poznate fakta jak zabranuji vyrobci vakcin uverejneni udaju o nemocnych a umrti po ockovani.
  Zabijeji deti a vse je ututlano!
  https://ac24.cz/en/-/21-faktu-o-vakcinach-o-tomto-jste-nejspise-nevedeli-z-dobreho-duvodu-?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod
  Prosim dejte svym pratelum dal.