Teda, má to jeden háček, spíše hák. Zatímco o Putinově demisi a odchodu včetně trojnásobné smrti spekulovaly západní nikdy neprolhané maistreamové mediální trusty, o Jakutsku zase vyřvává Navalnyj, naši excelentní mainstreamoví kopírovači, a agentura Reuters. 

 

Vážení čtenáři, všímejte si, jak vás oblbuje nejen mainstream!

Obrovský tlak na prezidenta Putina ve 300 tisícovém Jakutsku!

"Musíte se pokaždé obléct do něčeho, co je jako skafandr," vypráví šestadvacetiletý Ňurgun Semjonov, který se zúčastnil protestů minulý víkend. "Je to jako vstupovat do kosmického prostoru. Je to extrémní," dodal.

Východosibiřský Jakutsk, kde žije přes 300.000 obyvatel, byl v sobotu dějištěm malého opozičního protestu - kolem 150 lidí chodilo sem a tam...

 To natolik vyděsilo Putina, že prý zvažuje o konci své kariéry!

Asi tento drtivý tlak na prezidenta Putina bude hrozbou, kterou neustojí

 

 

Nejhorší je, že tyto pitomosti jdou napříč celým mainstreamem, redaktoři už tam neexistují, pouze potrhlí kopírovači a Vrábelové, kteří zas za úplatu zjišťují, zda někdo nepíše něco jiného.

Orwell 1984 jede na 200%

 

Co porovnat množství občanů Katalánska (7,5 milionu obyvatel) s Ruskem (145 milionů obyvatel) a milionovými protesty v Katalánsku?

 A připomenout, co nedělá Petříček z ČSSD a jaké padly za demokratické referendum v Katalánsku tresty!

Tresty pro katalánské politiky
 

 

Je těžké si opět zvyknout, že pod názvem "dezinformační weby" jsou označeny weby, které popisují fakta a mainstreamová média či jejich kopírovači jsou ve skutečnosti pravá dezinformační. Vrátil se nám bolševismus, kdy se muselo číst mezi řádky a názvosloví také měla obrácený význam.

Vyrazili jsme ho dveřmi, vrátil se nám ze západu oknem!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Zmatený

  Ve Vladivostoku demonstruje celých 60 lidí, celý svět píše o obrovské demonstraci někde na moři a počet: 100 lidí. To fakt, ale fakt je drtivý. Putin se třese. A v Británii za shluk lidí při koulovačce zaplatili 300 000 pokuty. A Holandsko hoří, ale to je pohodička.

 • *

  Nosatí Turkomongolové Chazaři jako Rothshild, Albrightová, Soros chtějí Rusku ukrást Sibiř! Poskok Navalnyj před krajskými volbami v září 2020 předstíral, že byl otráven v sibiřském Tomsku, nejdřív tvrdil, že jedem v čaji na tomském letišti, pak jedem v lahvi s vodou v tomském hotelu Xander.
  Nemluvě o tom, že sibiřské lesy a nerosty už plundruje Čína. Od kdy se Slovani musejí politicky opírat o Čínu, to je příšerné...

  Navalného tým zaznamenal úspěch ve volbách na Sibiři, předběžné vítězství slaví v Novosibirsku
  Rusové v nedělních volbách (neděle 13. září 2020) rozhodovali o složení řady regionálních parlamentů a městských rad, zároveň se konaly volby části gubernátorů a doplňovací volby do Státní dumy. Stoupenci Navalného podle předběžných výsledků zaznamenali cenné vítězství ve volbách do městské rady v Novosibirsku (1,6 milionu obyvatel), třetí největší město Ruska. Uspěli také zřejmě ve volbách do městské rady v sibiřském Tomsku, kde Jednotné Rusko ztratilo většinu.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/komunalni-volby-rusko-moskva-novosibirsk-jednotne-rusko-alexej-navalnyj_2009141017_ban

  Madeleine Albrightová: „Sibiř je příliš velké území, než aby mohlo patřit jednomu státu.“
  Albrightová nenávidí nás Slovany obecně, obzvášť nechutní jí přijdou Srbové. Tato kamarádka Václava Havla, Andreje Babiše (ANO) i Bohuslava Sobotky (ČSSD) se tím nijak netajila na na pražské autogramiádě v knihkupectví Neoluxor v roce 2012. Prohlásila zcela jasně: Srbové jsou nechutní! Tzv. lepší lidé. Oni vědí jak máme žít, koho je třeba humanitárně bombardovat a koho nechat na živu. Bakala umí vytunelovat 100.000.000.000 Kč z OKD, Albrightová 500.000.000 Kč z kosovského Telekomu.
  http://blokprotiislamizaci.cz/balkanska-reznice-albrightova-konvertuje-k-islamu/
  https://www.lidovky.cz/domov/demonstranti-vynadali-madeleine-albrightove-pri-autogramiade.A121023_192859_ln_domov_kim
  Madeleine Albrightová v Praze vříská od 1:00 minuty videa: „Get out, disgusting Serbs!“ „Vypadněte, nechutní Srbové!“
  https://www.youtube.com/watch?v=1FaPuBUY558

 • Wolfram

  Vy nevíte, že Putin je mrtvý? Od 2010 ho zastupuje dvojník, který neumí německy, jinak vypadá, jinak mluví a spolupracuje s oligarchy. Na fotce máte dvojníka. R.I.P. Vladimir Putin, akční a tvrdý "James Bond", díky, že jsi vyřešil čečenské teroristy, vyhnal oligarchy a zabil otce tunelování Gajdara (†2009), Čubajs (atentát 2005) a zavřel Chodorkovského.
  The Real Vladimir Putin Was Cloned & Replaced in 2010! On Victory Day Parade Imposter Took His Place
  https://www.youtube.com/watch?v=jv1H6rIbmZw