Neuvěřitelné: takže jako v roce 1938 čeští občané opouští Sudety, aby se tam mohli roztahovat Němci? Vyháníme české pacienty, aby se náckové mohli léčit v Chebu?

Říšská župa Sudety (Reichsgau Sudetenland)

 • Vládní obvod Cheb (Regierungsbezirk Eger)

 

Poplašná a lživá zpráva měla asi vyděsit občany České republiky!

Ze sokolovské nemocnice zdravotníci přemístili deset pacientů do nemocnice v Berouně, Klatovech a Plzni. „Nemocnice je přetížená, převozy probíhají denně. Musíme uvolňovat lůžka pro nové covidové pacienty,“ řekla Markéta Singerová, mluvčí firmy Penta Hospitals CZ, kam spadá v kraji nemocnice v Sokolově a Ostrově. Žádáme lékaře, zdravotní sestry a peníze, vyřvává hejtman Kulhánek (STAN a Piráti)

 "Koordinujeme převoz 25 pacientů z Chebu a Sokolova. Na transportu se podílí kromě Fenixe a koordinačního vozidla také soukromí poskytovatelé Asociace Samaritánů ČR, Meditrans a Nonstopmedic,“ informuje na twitteru pražská záchranka.

 

 A jaká jsou fakta prozradil anesteziolog Vladimír Černý v přímém přenosu!

Kapacita našich nemocnic je nadále dostatečná. Kapacita německých nemocnic je přetížená.  Rezervní kapacita německých nemocnic je mezi 9 - 16%, takže by mohli převzít maximálně do deseti pacientů, naše mají volnou kapacitu kolem 19% a absolutní volná kapacita je dnes (poznatek 7.2.2021) 218 volných lůžek, kam lze převézt covid plus pacienty v České republice!

 Navíc Německo odmítá pacienty s takzvanou britskou mutací!

 

 Takže skvělé německé zdravotnictví je přetížené, proto  odebírají naše lékaře a sestry!

 A ještě nás vyhání z našich nemocnic v Chebu, možná i odjinud do vnitrozemí? Co je to za zvěrstvo?

Češi prý umírají, jak vyřvává Kubek a Flégr! Musíte víc platit, náš exodus, váš exitus!

Kdo zodpovídá sakra za tento zločin?

 

Hejtman Petr Kulhánek (za STAN a Piráty) to neví? Čtěte pozorně:

Proč převáží české pacienty do vnitrozemí jako při okupaci Sudet v roce 1938?

V chebské nemocnici leží VELKÝ POČET NĚMECKÝCH OBČANŮ (můžete dohledat ve 13:41 druhé části Otázek Václava Moravce), kteří by měli být odesláni do Německa a to se neděje! Navíc je špatná komunikace mezi chebskou nemocnicí a Ústavem národní péče.

"Když jsme byli v chebské nemocnici, bylo nám jasně řečeno, že se tam léčí občané s německým pasem," pokračoval pan anesteziolog Černý!

Doba se vrací?

Takže my musíme přednostně léčit Němce a naši pacienti jsou urgentně převáženi do vnitrozemí? Dále uvolňujeme naše pendlery: lékaře a sestry, aby jako za Hiltlera odcházeli do Reichu, měli volný průchod a naše pacienty vysídlujeme ze Sudet - Chebu do vnitrozemí! Co je to za zvěrstvo? A vrátí se i koncentrační tábory, když už dnes máme skoro stanné právo a děti nahnané do sklepů?

To, co se šeptalo a měla to být dezinformace, je skutečností? Kdo to povolil?

 

 Heim ins Reich (česky domů do říše)

Nacistické Německo mělo problémy s nedostatkem pracovních sil již před vypuknutím druhé světové války. Rozdíl je pouze v tom, že Adolf Hitler nuceně nasazené platil málo, zatímco Merkelová naše lékaře a sestry platí víc, jenom České republice za jejich vzdělání (výchova stojí až 2-3  miliony na jednoho lékaře - u nás je vše včetně středních škol a základních zadarmo. Z toho vysoká cca 1,5 milionu korun)

To vážně vláda nechá jen tak, opět budeme mlčet a dívat se na bezpráví a hejtman Kulhánek za STAN a Piráty nám bude sprostě lhát do očí a vydírat nás? A co protikorupční policie, ta nešetří?

Najednou Václav Moravec ztratil řeč a už se dál nevyptával? 

 

Související

Babiš s Kubkem do kriminálu? Nechá rozebrat covidové Letňany, protože německá žebrota nám odebírá lékaře a sestry?

 Dodatečné doplnění: těmi nácky nejsou myšleni němečtí občané, kteří jsou na tom mnohdy jako my. Ale politici, kteří zneužívají sílu německé ekonomiky k našemu vydírání a je to stejné jako i u zubařů a můžete si doplnit další. To není o tržním prostředí: za výchovu má každý zaplatit a to se zde neděje a ještě se nám vysmívají. A pokud jsou data výše nepravdivá, platíme snad Českou televizi, aby KVALITNÍ data dodala. Je to její povinnost ze zákona. A pak by zmizely mnohé hádky, nadávky a z toho plynoucí často nenávist!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • XX

  A dnesku už mluvčí vyřvává, že "fšichni jsou fuč"! Už v neděli večer je prý odlifrovali. Ale zatímco my musíme žádat Němce, tak mluvčí hned povykuje, že jsme "fšichni EU" a tak si tam můžou léčit, koho chtějí. Tak proč my jednáme s Bavorskem a rovnou k nim nejedeme?

 • *

  Zbytek je prakticky tapetování mimo. Opakovaně. Agrofert sem nepatří. Sáhodlouhé smazáno.
  21.7.2009 Rath: Prasečí chřipka je mediální bublina sloužící výrobcům léků
  Podle bývalého ministra zdravotnictví a středočeského hejtmana Davida Ratha je současná debata o prasečí chřipce jen mediální bublinou. Těží z ní pouze farmaceutické firmy, u kterých si státy za miliardy nakoupí antivirotika. Ta posléze skončí ve spalovnách.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/praseci-chripka-je-medialni-bublina-slouzici-vyrobcum-leku-mini-rath.A090721_153319_domaci_adb
  22.8.2008 Rath: Vláda Mirka Topolánka otvírá Českou republiku přílivu lidí z Afriky a Asie. Pochlubte se s tím! Dejte si to na billboardy!
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cizinci-k-nam-zavlecou-tuberkulozu-a-aids-strasil-ve-snemovne-rath.A080822_132241_domaci_adb

  Komentář naposledy upraven v před 2 měsíci od Petr Pokorný
 • Tisková konference a..: záhada, že ti, co by se mohli zeptat, zda se výše zakládá na pravdě, když to Šafr FORUM 24 a mluvčí z Chebu zpochybňují, o to ani slůvkem nezavadí. Jak je to možné, že nikdo nic neřekne včetně veřejnoprávní České televize?

 • Dan

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  To toho kokota ze sebe jen děláš nebo proč se tady snažíš oblbovat lidi těmi tvými bludy, vždyť si každý kdo má alespoň všech pět pohromadě může snadno dohledat jak to je, tak se sebe nedělej debílka. https://www.idnes.cz/karlovy-vary/zpravy/namestek-ministra-cerny-nemocnice-cheb-pacienti-nemecko.A210208_103905_vary-zpravy_ba

 • V odpovědi na: Dan

  Nechte si urážky jinam! Článek a dezinformace umí dohledat každý, ale statistiky utajené nikoliv! Kdyby měli v Německu klid, tak by nezavírali hranice 10.2.2021, my bychom stáhli všechny pendlery dle nouzového stavu a ne, abychom jim ještě pomáhali ošetřovat Rakušany přes Hatě, vytvořili pro ně navíc kontrolu covidu za naše peníze, stejně jako Sasko nahoře a sami bychom nenechali lidi "údajně" umírat! A to se OFICIÁLNĚ dohledat nedá. Je hradba mlčení a nějaký dezinformátor, který dostane zaplaceno, nás nezajímá! Ať ukáží data a lidi, které tam léčí. Nikoliv rodné číslo, ale kdo tam skutečně je. A Proč nevyjednává Babiš s |Merkelovou, že jim nemůžeme pomáhat a posílat tam lékaře a sestry, když u nás NOUZOVÝ STAV?