To fakt nemá chybu. Amerika First. Pošta je ve ztrátě, ale je LGBTQ+ friendly. Chcete noviny? Příjdou odpoledne. Ale je LGBTQ+ friendly. Chcete nechat objednané zboží na poště místní pošty? Nejde to. Proč? Protože důležitější je LGBTQ+ friendly. 

 

Česká pošta mění od dubna ceny některých služeb.

Za klasické doporučené psaní místo původních 47 korun nově zaplatíme o pět korun víc. V případě prioritní zásilky dojde k navýšení na 59 korun.

A podobné změny se týkají i cenného psaní, z původních 52 korun se dostaneme na 57 korun.

Navýšení cen se týká také všech typů poštovních poukázek a to o minimálně tři koruny.

Nejdráž zákazníky pak vyjde balík velikosti XL s maximálními rozměry 240 centimetrů, za který zaplatí v základní ceně 359 Kč.

Když chcete noviny v obcích na poště, přichází až odpoledne, takže se vrací jako remitendy. Kdo by si kupoval včerejší noviny. Chcete objednaný balík pošty uložit v obci na poště a vyzvednout si druhý den osobně? Nepřichází v úvahu. Pošta balík není pošta v obci a vrací se zpět do depa. Máte smůlu. Pošta to v místní poště uložit nesmí a autem to odveze někam na nádraží třeba 20 km daleko.  A druhý den doručí znovu, i kdybyste doma nebyli. Nedohoda je základem, operativnost nula. Musíte vše objednat dávno předem. Je rok 2021.

 

No a co? Je LGBTQ+ friendly. A nejnovějším členem Pride Business Fora. Vítej v Kocourkově. Evropské hodnoty jásají...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Rekomando za 52 Kč, asi vtip! Ne! Kapitalismus je strašně smutný a vždycky skončí v dluhové a hospodářské krizi a šíleném vraždění milionů lidí, ww1, ww2 a očkovací genocida.

 • *

  Mohli bychom přestoupit do tábora míru a socializmu (t.č. Čína, Laos, Severní Korea, Vietnam a Kuba)?

 • Wolfram

  Nebývalo LGBT proti establishmentu? Takový jako dandismus - anarchismus?

 • Wolfram

  Státní podnik Česká pošta, s.p. je od 2. února 2021 členem PRIDE BUSINESS FORUM, mezi členy patří např. Microsoft (Bill Gates), ExxonMobil (Rockefellerové), ČSOB (belgická KBC Group), Vodafone, Amazon (Jeff Bezos), innogy.

 • ČESKÁ POŠTA V ROCE 2021 PROPUSTÍ 2371 ZAMĚSTNANCŮ

  Ředitel České pošty má plat 8 milionů Kč ročně, obklopený poskoky a blondýnami matracemi v luxusních autech, vysoké platy papalášů, odměny, prémie. Řadovým zaměstnancům platili 16.000 a teď je vyhodí. Českou poštu decimují úmyslně jak ČSA!!

 • ČESKÁ POŠTA RUŠÍ K 1. BŘEZNU 2021 2371 PRACOVNÍCH MÍST

  Týká se to pracovníků na přepážkách, listonošů nebo řidičů, uvedl deník Echo24. Výpovědi pro nadbytečnost Česká pošta pracovníkům doručila v prosinci 2020, pěkný dáreček k Vánocům.

 • ČESKÁ POŠTA VYKÁZALA POPRVÉ V HISTORII ZTRÁTU V ROCE 2018

  ZISK 2017: + 110 MIL., ZTRÁTA 2018: - 275 MIL., ZTRÁTA 2019: - 363 MIL.
  Papaláš s platem 60.000 Kč hrubého měsíčně znamená pro Českou poštu milionový celkový mzdový náklad ročně (přesně 963.360 Kč). Ztrátu České pošty tvoří 363 papalášů!