V české republice je dnes placená služba: konfidenti, co údajně odhahují dezinformace. Lze snadno zjistit, kdo to jsou a jak jsou napojeni na slovenskou mafii "Konspiratori.sk". A chcete vidět, jak je lze snadno odhalit? Prý část lékařů vypouští dezinformace a tím "pravděpodobně, možná, asi" pracují pro prezidenta Putina. Např. prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. přednosta Kardiocentra IKEMu...

 

A tak si dáme testík

Srazí se dvě auta. Následky jsou strašné. V každém autě jeli čtyři lidé a výsledkem je osm mrtvých.

Zmasakrovaná těla, krve jak na porážce. Hlavy oddělené od těl. Hrůza.

Přijede koroner a u všech osmi těl zjistí nákazu "onemocnění s COVID-19, nový koronavirus SARS-CoV-2".

Přijde prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. přednosta Kardiocentra IKEMu  a oznámí, že úrazy a zmasakrovaná těla jsou neslučitelná se životem. Osm lidí zemřelo díky šílené jízdě a masakru na silnici.

Příjde epidemiolog a oznámí, že osm lidí zemřelo s covidem.

Ve statistice se objeví:

Legenda: Počet úmrtí v souvislosti s onemocněním COVID‑19 po jednotlivých dnech zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID‑19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí, a k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni.

V kolonce "zemřel s covidem" zaznamenáno +8.

 Konfidenti odnože slovenské mafie "Konspirátori.sk" ve veřejnoprávní České televizi obviní občany: je to hoax, fake news a dezinformace!

Vážení čtenáři, je na vás, abyste rozklíčovali, co označili konfidenti tak hezky česky hoaxem, fake newsem a dezinformací: vyjádření profesora Pirka, nebo statistiku "zemřel s covidem".

 

(Pro "chytré" bojovníky s dezinformacemi, normální lidé to chápou: je to hypotetický příklad, protože ani koroner nedělá testy na mrtvých tělech, ani profesor Pirk není koroner a výše se nestalo!)

Co je konfident?

Udavačství (denunciace) je anonymní či veřejné obvinění (čili udání) osoby nebo skupiny osob, nezřídka z nízkých osobních či politických pohnutek, od kterého si udavač slibuje osobní prospěch a nebo na něm má osobní zájem. Udavač je obvykle nazýván konfident nebo informátor.

 

Mezi lidmi se nyní šušká, že všechny blázince otevřely své brány a bojovníci proti dezinformacím a hoaxům unikli na svobodu. Je to pravda, není to pravda, je to informace nebo je to dezinformace?

 A vážné doplnění: právě o tento spor jde. Jsou statistiky na covid věrohodné?

 

 Související

 Hra o miliardy z reklam aneb seriál zločinu: máme psát dle BIS a České televize, nebo pravdivě? Co je dezinformace?

Prosím, jak vypadá dezinformační zpráva, dle které mám milovat Putina, a nenávidět Brusel?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Přesně tak, koronavirový tunelářský podvod, zadarmo to nedělají.

 • 28. říjen

  Stepní nomádi Chazaři dnes slaví, jak ukradli Slovanům, Čechům a Slovákům, Československo, vládu a státní majetky. Babišova vláda a 122 poslanců z ANO, ODS, Piráti, ČSSD, KDU-ČSL, TOP09, STAN a KSČM (Dolejš, Aulická, Pěnčíková) včera pozvali 300 vojenských osob z USA, aby dělali pokusy na českém národu vakcinací s čipováním, možná přivezou i nový koronavirus z Fort Detrick...

  Prezident Edvard Beneš: „Já nechci o rozdělení Čechů a Slováků a o jeho politických důsledcích užívat dnes velikých slov; jedno však je jisté: všem našim odpůrcům vždy i v budoucnosti půjde o to, aby naši jednotu rozbili, abychom tím byli jejich podomky a jejich otroky, abychom byli prostě oba, i my i Slováci, v područí.“
  V květnu 1947 prezident E. Beneš vydal toto prohlášení: „Vážení spoluobčané, v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, to jest, Dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939. Hitlerové odcházejí, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává. Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu presidenta ČSR T. G. Masaryka a jeho spoluzakladatele M. R. Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů. Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost a potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.“
  Prezident Beneš také napsal v roce 1947 pro časopis Český život „Úvahy o slovanství“ o Novém slovanství po 2. světové válce: „První a naprosto zásadní otázkou pro budování nového slovanství po druhé světové válce je definitivní vyřešení územních sporů mezi národy slovanskými. Bez splnění této podmínky nového slovanství zase nebude a po nějakém desetiletí nápor Němců na Slovany začne znova. Tentokrát by mu patrně Slované západní už definitivně podlehli, kdyby stáli proti němu opět rozděleni. Lze sotva doufat, že by měli v tomto novém boji po třetí na své straně proti Německu sjednocen téměř všechen ostatní svět. V zájmu jejich vlastní existence tudíž je, aby se smír a dohoda Slovanů uskutečnila stůj co stůj a děj se co děj.“

 • *

  Vy vtipkujete, Skrytá pravdo, ale vždyť to je totalita.

 • Socialistická frakce ČSSD psala o falešné epidemii už v roce 2012

  Netsocan: Kapitalismus provždy a navždy Aneb Záchranné epidemie a nesmrtelnost Čili Není čas pro budoucnost
  Josef Mikovec, 28. dubna 2012
  Pozitivní sci-fi a utopie jsou pochopitelně a nutně stále vzácnější a krotké. Mas-kultura jde s dobou. Rudé nebezpečí v klasické podobě přestalo být aktuální, ale občas se objeví přizpůsobené době a vrchnostenské poptávce. Jistou náhradou jsou muslimové, ale s tím se za všech okolností nevystačí. Zato se v poslední letech přemnožily filmy o nejrůznějších epidemiích, které jsou dobrými lidmi odstraněny nebo končí katastroficky, alespoň co do možnosti, otevřeným koncem. Těch epidemií je tolik, že p o u z e p a r a n o i k o v i to nepřijde podezřelé! Neplatí to pouze o filmech vyroněných za účelem degradovat lid na masu a masu na mentální lumpenpodproletariát. Jsme připravováni, navykáme a poslechneme. Některé z těchto filmových epidémii jsou skutečné možné nebo pravděpodobné, některé f i n g o v a n é (viz americký film “The Island”).
  The Island/Ostrov - Thriller, USA, 2005 - Perfektní lež, odehrávající se v roce 2019
  https://www.csfd.cz/film/180956-ostrov/prehled/
  Budoucnost vědou zaručená. S vědecky fundovaným obrazem blízké i vzdálené budoucnosti seznamuje popularizující americko-japonský fyzik Dr. Michio Kaku: "The World in 2030" . Jím předkládaná budoucnost je přese všechna, značná toužebná dobra, vlastně horor bez obrany. O mnoha děsivých věcech a výhledech, které jsou nabíledni, raději nemluví. Možnost bezchybného totalitarismu zcela přehlíží, i když možnost uskutečnění totální kontroly, manipulace a průhlednosti nepopírá. Vedle reálné dlouhověkosti považuje za možnou i nesmrtelnost, bez následků a pro všechny. Mnohem reálnější je však nesmrtelnost na příděl. Klonováním by se rovněž mohl vytvořit podproletariát, dokonce velmi výhodně i pro samotné proléty. Likvidovat proléty a nahradit je zcela klony, případně vhodně příslušnými a pro danný účel konstruovanými kyborgy a/nebo později dokonalými roboty by nebylo účelné. Nejen protože “capitalists are individualist, but they need a collective of victims”, ale proléti poslouží coby odstrašující a výchovný případ, hrozba a občasný nepřítel náležité odpudivosti. Tudíž městské bitky i války světových rozměrů mezi proléty, vysoká kriminalita, primitivní “etický” kód a vyšší společnost v různé míře odpuzující způsob života jsou trvale vhodné, jak vidíme po staletí. Stále mohou být nejvhodnější pro některé druhy prací a coby konzumenti. (...) Co může být zneužito nutně zneužito bude. Kupř. i pouhý Nano-totalitarismus doplňující harmonicky mozaiku. Velmi reálné možnosti různé formy techno-meta-transhumanistického fašismu a overhumanismu jsou jen oklikou.
  http://www.netsocan.cz/socan/num0412/mikkapi.html

 • George Orwell a před ním Heidegger a Jules Verne, také Kautsky

  Karl Kautsky v roce 1914 předpověděl Ultra-imperialismus. Pražský rodák Karl Kautsky byl přední teoretik Sociálně demokratické strany Německa (SPD). Podle Kautského je jediným způsobem, jak by kapitalisté byli schopni udržet kapitalistický systém a zároveň se vyhnout ekonomické stagnaci, by bylo, aby nejbohatší národy vytvořily kartel a vzdaly se závodů ve zbrojení. S ultra-imperialismem a spojením kapitálu se Kautsky trefil, ale Gatesovo čipování ho nenapadlo.
  https://cs.qaz.wiki/wiki/Ultra-imperialism
  Josef Mikovec, 12.3.2019: Možnosti přežití globálního systému nesocialistické společnosti jsou dokonce viděny jako jedině možné coby jedna z forem fašismu. Jde o tzv. "transhumanistická" fašistická království. Rozhodně budoucnost fašismu v přibližné, nebo vědecko-technické podobě hyper - fašismu, kyber- fašismu, transhumanistického fašismu neboli overhumanismu a "Transcendental Fascist society and utopia" není nikterak zahrazena, naopak. Technopolní mesianismus i kalkulace kapitalismu jej předurčuje ke kvalitativní transformaci z pouhe romantizující politické podoby zaměřené nostalgicky i pragmaticky do poměřující, inspirující a stimulující minulosti, k technizující a chladně vědecké podobě konvergentní budoucnosti. (...) Dokonce i Martin Heidegger (německý filozof a člen NSDAP) je v souvislosti s problematikou techniky a vztahem k nacionálnímu socialismu označován za teoretika digitální budoucnosti par excellence. (Viz Arthur Kroker, Hyper-Heidegger.)
  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/budoucnost-priblizneho-fasismu

 • 28. říjen

  Bill Gates má narozeniny. Born: October 28, 1955

 • BOMBA Prezident Slovenské lekářské komory Marian Kollár, 28.10.2020:

  Vláda sa mýli. Testy nevyjadrujú infekčnosť a úmrtnosť na COVID-19 je na úrovni chrípky. Celoplošné testovanie je politická akcia. Povinnosť ostať v karanténe pre ľudí, ktorí sa nedali otestovať, je vydieraním a absolútne diskriminačné.
  „Antigénne testy vykazujú až 50 percentnú falošnosť.”
  „Ten test je dôkaz vírusových bielkovín a nedáva sám o sebe žiadnu indíciu, či je pacient infekčný alebo nie. Ja by som bol rád, keby aj médiá neoznačovali ľudí, ktorí sú pozitívne testovaní infekčnými, pretože šírime paniku medzi ľuďmi.“
  „A v poslednej dobe táto úmrtnosť na COVID-19 dosahuje 0,2%, čiže je na úrovni chrípky. To sú celosvetové dáta.“
  „Uvedomujeme si, že niekto rozhodol, ja osobne ako Marian Kollár doteraz neviem, kto rozhodol. Toto rozhodnutie malo byť vysoko odborné. Keď zháňam informácie od epidemiológov, virológov, hygienikov a množstva odborníkov, nikto mi nevie povedať,, kto sa na tomto rozhodnutí podieľal. Máme vážne obavy, že rozhodnutie o plošnom testovaní nebolo vôbec odborné.“
  Prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár vyzval vládu SR, aby ešte raz zvážila plánované celoplošné testovanie na nový koronavírus. Na stredajšej tlačovej konferencii vyzval vládnych predstaviteľov, aby si sadli za stôl s odborníkmi a prerokovali ďalšie kroky.
  Aj na krízovom štábe sa vyjadril proti celoštátnemu testovaniu a on bol ten jeden člen krízového štábu, ktorý bol proti. "Ja som to povedal na poslednom krízovom štábe úplne otvorene. Reakcia bola: Vy sa starajte, aby tam prišlo 20-tisíc lekárov. To bola celá diskusia. V tejto chvíli to nie je akcia odborná, ale politická." Marián Kollár sa nebude ďalej zúčastňovať rokovaniach na Pandemickej komisie, pretože odborníci medzi politikmi nemajú žiadne slovo a váhu. Podľa neho je zbytočné byť tam, kde odborník, lekár nemá možnosť veci ovplyvniť. „Budeme sa venovať pacientom a zachraňovať životy“ uviedol Marián Kollár.
  VIDEO
  Mimoriadny brífing Slovenskej lekárskej komory 28.10.2020
  https://www.youtube.com/watch?v=iiSunjFJz1M
  https://www.hlavnespravy.sk/sef-slovenskej-lekarskej-komory-upozornil-ze-ludia-sa-na-testovani-mozu-nakazit-povinnu-karantenu-pre-tych-ktori-sa-nezucastnia-oznacil-za-diskriminacnu/2331464
  https://www.infovojna.sk/article/video-testy-nevyjadruju-infekcnost-a-hrozba-karanteny-je-vydieranim-uviedla-lekarska-komora-arogantny-matovic-reagoval-ze-lekari-siria-hoaxy-a-bludy
  https://www.extraplus.sk/clanok/marian-kollar-rodzhodnutie-o-plosnom-testovani-nebolo-vobec-odborne

 • Wolfram

  Že pravdivé informace šíří trestně stíhaní zločinci tunelář Kellner - majitel televize Nova a ČT (ředitel veřejnoprávní ČT Petr Dvořák je dlouholetá Kellnerova pravá ruka, manažer tunelářské skupiny PPF 1992-2010), tunelář Zach - majitel televize Prima, tuneláři Křetínský a Tkáč - majitelé Blesku a Reflexu, tunelář Bakala - majitel Hospodářských novin a Respektu, tunelář Babiš - majitel MF Dnes, Lidovek, Metra a televize Óčko, tuneláři Haščák a Dospiva - majitelé Deníku a časopisů Vlasta, Květy? Ani sicilská mafie není tak oprsklá, aby skoupila všechna média. Zatímco bezúhonní občané prý šíří dezinformace.