Je to hrozné, co se dostalo v USA do vedení. Samozřejmě to není o stáří jako takovém, ale mnozí už žijí pouze vzpomínkami a plácání nesmyslů je šílená ostuda kdysi mocných USA. Výroky Bidena jsou už skutečně smutnou vizitkou.

Nikdo neví, zda plácanice vytvořilo okolí Bidena, či on sám, ale když americký prezident Joe Biden řekne, že se USA už nebudou podrobovat Rusku, že se osvobodí a budou opět hrdým státem, tak je to úžasný výtvor prapodivného mozkového trustu.

Prý vyslovil i další perly: "Řekl jsem prezidentu Putinovi velmi odlišným způsobem, než jak to činil můj předchůdce, že skončily dny, kdy se USA podrobovaly agresivitě Ruska, jeho vměšování do našich voleb, kybernetickým útokům, trávení občanů. Nebudeme váhat nechat za to Rusko zaplatit a hájit své životně důležité zájmy i naše občany," řekl Biden o svém rozhovoru s ruským prezidentem.

No, možná by neškodilo, aby se ten mozkový gigant osobně přesvědčil, jak se žije v USA a v Rusku. A nedíval se jenom na tupé tabulky z Wall Street.

Metro v New Yorku, kam bílí nechtějí ani vkročit

Hnus, stáří a chudoba
Umíte si tu špínu a zchátralost představit u nás, na zaostalém "východě"?

Prý zchátralé Rusko

Je Biden normální?
Vážně spadl děda Biden z višně? Dnešní Rusko.

Možná si děda Biden při jeho gigantickém myšlení ani nevšiml, jak jsou USA na huntě, že mají jednu kapsu prázdnou, druhou vysypanou, že astronomické zadlužení USA je Putinovi a Rusku jenom k smíchu, že američtí chudáci to dávají stále silněji najevo, děti namějí na školy, lékaře, mnohdy i na oblečení a pseudonovináři např. z Radio Free Europe jezdí dělat snímky a záběry na Ukrajinu, aby pomluvili Rusko a ukazovali, jak se v Rusku žije a chudáček Biden těmto hoaxům a dezinformacím věří.

Není tragédií, že se do čela USA dostal naivní dědek, který skáče na hoaxy a dezinformace, žije o tři století nazpět  a dupe nožičkama jako rozmazlený parchant?

Všechna fota Petr Pokorný

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Wolfram

  Stařecká demence nevadí, hlavně že má Biden zásluhy na bombardování Libye 2011 a převratu na Ukrajině 2014, tzn. svržení proruského prezidenta a vojenském napadení ruského obyvatelstva na Ukrajině, čehož se Biden osobně aktivně zúčastnil.

  Poradkyně amerického ministra zahraničí Victoria Nulandová pro Evropu a Eurasii skončila na svém postu 25. ledna 2017 s nástupem Trumpovy vlády. Falšovač voleb Biden jmenoval Victorii Nulandovou 16. ledna 2021 na post náměstkyně ministra zahraničí USA, což se dá považovat za jasný signál Rusku. Falšovač voleb Biden chce zase válčit s Rusy.

  Nulandová během Majdanu prohlásila, že USA “investovaly“ 5 miliard USD do “demokracie“ na Ukrajině.
  Victoria Nuland na konferenci Americko-ukrajinské nadace 13. prosince 2013:
  „Jak řekl včera v poznámkách viceprezident Biden, prezident Janukovyč má na výběr. Může si vybrat cestu, která vede k rozdělení a izolaci, nebo může učinit skok a udělat okamžité hmatatelné kroky k rozptýlení krize své země a zahájení skutečného dialogu s opozicí a dohodnout se na cestě, která vrátí Ukrajinu k ekonomickému a politickému zdraví. Od získání nezávislosti Ukrajiny v roce 1991 USA podporovaly Ukrajince při budování demokratických dovedností a institucí, protože podporují občanskou účast a řádnou správu věcí veřejných, což jsou předpoklady pro to, aby Ukrajina dosáhla svých evropských aspirací. INVESTOVALI JSME VÍCE NEŽ 5 MILIARD DOLARŮ, abychom pomohli Ukrajině v těchto a dalších cílech, které zajistí bezpečnou a prosperující a demokratickou Ukrajinu.“
  https://www.voltairenet.org/article182080.html
  Od 6:10 minuty videa
  ttps://www.youtube.com/watch?v=xtMwcE9K_NA

 • Wolfram

  Za Nulandovou byla cedule Chevron. Chamtiví Rockefellerové chtějí krást ropu, ber, kde ber. Ale již Honoré Balzac odhalil charakterové rysy měšťáctva, hamižnost, vulgaritu a bezohlednou honbu za kapitálem.

 • Wolfram

  Finanční krize 2008 byla unikátní příležitost, jak kapitalistům šlápnout na krk: největší fond na světě BlackRock (Rockefellerové), Vanguard (Rothschildové), Soros Fund Quantum, investiční banky Goldman Sachs, Morgan Stanley, JP Morgan vůbec nečekaly pád nemovitostního trhu a akciového trhu v USA. Na rozdíl od několika málo novinářů nebo excentrických investorů Michaela Burryho a Johna Paulsona, kteří shortovali. Podle nich byl natočen film Sázka na nejistotu (The Big Short) (2015). Ale po pravdě řečeno, tyto obří fondy, i kdyby chtěly shortovat, vydělat na krizi, tak by nenašly pro tuto operaci protipartnera, to by nebylo možné vzhledem k jejich obří velikosti. Proto také Soros útočil na měny celých států (italskou liru, britskou libru, thajský baht, malajský ringgit), tam mu byl protipartnerem stát.
  V roce 2006 John Paulson a jeho hedgeový fond Paulson & Co. pro americkou investiční banku Goldman Sachs aranžoval syntetický CDO ABACUS 2007-AC1 (vybíral hypotéky, které byly podkladem Abacusu), a zároveň spekuloval na pád trhu s nemovitostmi... V roce 2007, kdy nemovitostní trh v USA zkolaboval, vydělaly Paulsonovy hedgeové fondy celkem 12 miliard dolarů a jeho spekulace je považována za nejlepší obchod historie. John Paulson nikdy obžalován nebyl - byl insider a dobře věděl, že hypotéky v USA nejsou spláceny.

  Krize by vlastně v kapitalismu měla být očistný proces. "Nech odpadne, čo je kolísavé, nech odpadne, čo je slabé." Místo toho se přebujelý a krachující finanční sektor od roku 2008 za pomoci George Bushe ml., Obamy, Bidena, přisál na stát, šíleně zadlužili USA, státní pomoc Troubled Asset Relief Program (TARP), FED jim snížil úrokové míry na nulu, kvantitativní uvolňování QE, toxická portfolia bank vykoupil FED. To je nechutný korporátní fašismus, jehož reprezentanterm je právě Biden. Rozhodně Biden není naivní. Naivní jsou udření, pracující Američané.