Jaká jsou v Rusku protiepidemická opatření? Asi vůbec žádná. Jestli nevěříte, tak se podívejte na tento koncert z moskevského stadionu Lužniki z minulého týdne, na oslavu znovusjednocení Krymu s Ruskem.

 

Большой праздничный концерт в честь семилетия воссоединения Крыма с РФ, 18.03.2021

Zajímavé je to hlavně proto, že je tam skoro sto tisíc lidí bez rozestupů a drtivá většina bez roušek. A přesto se v Rusku šíří epidemie koronaviru méně než u nás. Jak je to možné že v Moskvě může slavit na stadionu sto tisíc lidí a my nesmíme do hospody ani do vedlejšího okresu? Protože v Rusku nevládnou šílení vakcinologové, kteří si vzali jako rukojmí deset milionů občanů, tak jako v České republice.

Nejsme žížaly, abychom dokázali žít ve sklepích a katakombách. U nás vládne 50 magorů a ti zdemolovali celý stát!

Všude mainstream vyřvával, jak se hroutí Rusko, mrtví leží v tisících u silnic a mrazáky kolabujících nemocnic se plní. Pak příjde statistika a ejhle: vše je lež a podvod šmejdů dezinformačních Evropských hodnot a hoaxových domů vytvářející dezinformace včetně Radio Free Europe.

Skutečnost: v České republice s covidem údajně zemřelo 25 000 lidí. V Rusku 93 000 lidí. Jenomže jenom samotná Moskva má tolik obyvatel, jako Česká republika. Testů tam dělají 300 000, ve špičkách 600 000.

Takže

Česká republika: 10 mil. obyvatel   25000 zemřelo s covidem   totální válečný stav

Rusko     140 mil. obyvatel   zemřelo 93 000 s covidem   totální svoboda a lidé se baví, žijí a pracují.

Jen tak mimochodem: všimli jste si, jak zoufalý dezinformační mainstream přestal dávat zprávy z Ruska od té doby, co to zvládli a Rusko zase vesele žije? Proč by měli žádat miliony vakcín, když to nepotřebují? A probruselská dezinformační scéna dostává další šílené trhliny a odhalené lži Evropskou unii deptají.

Chce se nám v tom profízlovaném, prolhaném probruselském spolku Pirátů, TOP 09 a podobných udavačů ještě žít? Neměli bychom udělat k volbám referendum, zda je nás Brusel hoden? Nemáme od těch podvodníků odejít? A k tomu Jourová...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • kníže Dracula

  Nevidíte, že vládnoucí Turkomongolové Babiš + Zeman + Hamáček + Filip + Debilblok + Piráti se vás rok snaží zavraždit podle plánu Billa Gatese na genocidu 7 miliard lidí? Když vás 30 let okrádali o státní podniky a stamiliardy eurodotací?

 • kníže Dracula

  S rozpuštěním protimafiánského útvaru ÚOOZ Roberta Šlachty v roce 2016 ovládli celou policii, justici. Chtějí vás zlikvidovat jako nacisté a henleinovci, tak bojujte, milí Češi vlastenci. Jako ve čtyřicátom pátom.

 • kníže Dracula

  Čína proti nájezdům Turkomongolů postavila v 11. - 13. století Velkou čínskou zeď. Miroslav Polreich: "Rusko bylo naší evropskou čínskou zdí, která sice není viditelná z vesmíru, ale bránila Evropu proti všem nájezdům z východních stepí."

 • kníže Dracula

  Zajímavé, že jazyky turkické jazykové rodiny nerozlišují mluvnický rod, tzv. gender. Turečtina nemá rody (ženský, mužský), např. slovo „arkadaş“ (přítel) je osoba v ženském i mužském rodě. Z toho asi vzešel blábol 63 genderů, nebinární atd.

 • kníže Dracula, ještě poznámka

  V odpovědi na: kníže Dracula

  Čtenářům doporučuji
  Západoturkické jazyky
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1padoturkick%C3%A9_jazyky
  Jan Pokorný: Lingvistická antropologie: jazyk, mysl a kultura
  strana 170, 171
  www.grada.cz/lingvisticka-antropologie-5617/

 • *

  žádný koronavirus neexistuje, jestli existoval na přelomu 2019/20 ve Wuhanu, tak se koronavirus (umělý, laboratorní) dávno rozpadl, není. Stejně je celý socialistický blok proočkován BCG vakcínou, která chrání proti všem plicním chorobám.

 • RÉGIME DE LA TERREUR

  Režim teroru v Evropě a USA čili zastrašování - je to vylhaná, politická, mediální pandémie. Rusko je v pohodě, protože má Putina. V Rusku se liberalismus a vlastizrádci nechytají, po zkušenostech v 90. letech.

 • Wolfram

  Žížaly ve sklepích a katakombách., Chacha, výstižné, Skrytou pravdu tesat do kamene. Naprosto souhlasím.

 • isha

  This is such a great stuff that you are providing and you give it away for free. Delhi Escorts I love seeing blog that understand the value of providing a quality resource for free.