Bleskové zprávy

Izrael a Velkou Británii Huawei netrápí

Důvod je prostý: nedělá jim zvládat bezpečnostní rizika spojená s používáním zařízení čínské společnosti. Nemají pošahaná vedení tajných služeb, kdy na každý štěk se rozsypou, nebo vlezou do útrob zadních částí svých amerických guru.   Jak můžeme věřit, že naše tajné služby služby pracují pro českého občana, když od roku 2000 nedokázaly odhalit ani jediného západního agenta, pouze mají plné gatě, aby si je nerozhněvali. Když Velký Američan zavelí, český tajný burš se sesype. Má cenu takovéto zbabělé služby platit?      
Komentář (4) Zhlédnutí: 73

Proč se Česká televize nepochlubí, že jejich miláčka z Pusinek vykopli z letadla?

Ušlechtilá ruská bojovnice za demokracii, svobodu a lidská práva, jak ji prezentují západní a české sdělovací prostředky, se ostudně „zlila“ a pohádala tak, že ji museli v Barceloně odstranit z letadla.  Členku skupiny Pussy Riot na turné ve Španělsku, Marii Alechinu museli vyvést z letu do Milána předtím, než letadlo odstartovalo na letišti v Barceloně, informoval Europa Press.   Čím to, že mainstream má samé dobré přátele od Porošenka přes Banderovce až k Pentagonu?    
Komentář (0) Zhlédnutí: 1181

K prezidentu Zemanovi a Venezuele se (zatím) nevyjadřujeme. Čekáme na vysvětlení v Čt Barrandov.

Náš postoj je jasný: nikdo nedokázal, jak zmanipuloval Maduro vítězství pro sebe, když v parlamentu tam má většinu opozice. Spíše je to vědomá lež. Protože však náš prezident může mít i jiné informace, těch pár hodin nás už "nezabije". Reakce bude stejná - padni, komu padni!
Komentář (5) Zhlédnutí: 635