Bleskové zprávy

Trump vrací USA k normálu: polopedofilní transgenderové Obamovy záchodky končí!

Trumpova administrativa vysvětluje nutnost změny mimo jiné tím, že Obamovo nařízení způsobovalo velké množství sporů a mohlo vést k ohrožení bezpečnosti studentek, k jejichž obtěžování mohli pravidlo zneužívat někteří studenti (ky), které chodily močit mezi kluky do mušlí. (Samozřejmě se píše, že to zneužívali studenti - jak jinak, ale lze to doma u společných záchodů zneužít?)
Komentář (0) Zhlédnutí: 83

Útoky na Rusy v biatlonu nepomohly: Rusové všem vytřeli sportovně zrak!

Na sprosté výpady Rusové odpověděli výkonem a Fourcad zuří: olympijští vítězové Rusové předvedli střelbu pouze s třemi dobíjeními, jejich finišman Anton Šipulin úspěšně odolal ataku Francouze Martina Fourcadea a porazil ho o 5,8 sekundy. Pro první medaili na domácím MS dovezl rakouskou štafetu Dominik Landertinger, který v závěrečných stovkách metrů setřásl Němce Simona Schemppa.
Komentář (1) Zhlédnutí: 336

Fascinující: masový vrah Tony Blair, který ještě za Irák nebyl odsouzen, znovu podněcuje Británii

Bývalý britský premiér a masový vrah Tony Blair dnes vyzval obyvatele Británie, aby povstali proti odchodu své země z Evropské unie. Labouristický politik v projevu kromě jiného uvedl, že podmínky takzvaného brexitu ohrožují budoucnost Británie. Vyjádřil se jménem své nové proevropské skupiny Open Britain. Zatím ale není jasné, jak velkou podporu Blairova kampaň získá.
Komentář (0) Zhlédnutí: 161