Terorismus nabírá obrátky. V Londýně dostal trest 6 měsícu na tvrdo muž, který nadával muslimkám a plácnul jednu po hlavě slaninou. Za tento těžký, teroristický čin ani nižší trest nemohl dostat.

Detektiv James Payne, který se případem zabýval, řekl, že u útoku byli přítomni i další lidé, včetně člověka, který incident natáčel. Payne označil tento útok za „skutečně šokující.“ Zda to myslel ironicky či skutečně, nikde nepíší.

Příště, až někoho vezmete párkem nebo klobásou po hlavě, zjistěte si nejdříve, zda to není muslim. Tresty jsou tvrdé...

 

Muž zaútočil na muslimky kusem slaniny a urážkami, dostal se do velkých problémů

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Lomcovák

  Slanina je zbraň.

 • Návštěvník - Lomcovák

  6 měsíců vězení za slaninu, minule to bylo 12 měsíců vězení!
  Britský soudce Korunního soudu v Bristolu Julian Lambert odsoudil 20, července 2016 Kevina Crehana k ŠOKUJÍCÍMU TRESTU JEDEN ROK VĚZENÍ za to, že s přáteli protestně házeli sendviče se slaninou na mešitu a rozprostřeli vlajku s křížem svatého Jiří s nápisem "žádné mešity"! Nebohý Kevin byl 27. prosince 2016 ve vězení nalezen mrtev, měl přitom možnost propuštění na podmínku k 17. lednu 2017. Podle neoficiálních informací v bristolském tisku spáchal Kevin Crehan sebevraždu kvůli šikaně ze strany muslimských spoluvězňů (britská vězení jsou totiž plná muslimů)! VLASTIZRÁDNÍ SOUDCI PATŘÍ DO VĚZENÍ A NE BRITOVÉ, KTEŘÍ BRÁNÍ SVOU ZEMI!
  V březnu 2017 protestovalo asi 100 Kevinových příznivců před bristolským soudem, policie je tvrdě potlačila:
  http://metro.co.uk/2017/03/04/far-right-group-protest-over-outrageous-sentence-handed-to-man-who-left-bacon-outside-mosque-6488403/
  Rozsudek:
  http://www.thelawpages.com/court-cases/Kevin-Shaun-Crehan-17957-1.law

 • Návštěvník - Steve

  Interpersonal intelligence is among the most overlooked, underutilized skill sets. In school, even as form our careers or level-up our professional life we often think about technical skills https://rislanka.org/members/tain/