Kdo bude příjemcem aut, které nikdo nepotřebuje? Komu expedovala do vlády Škoda auto stovky vozů v tomto roce - byla to součást skvělého výkonu ekonomiky, který stále hlásí Sobotka (ČSSD) a jsou to peníze, které v rámci zadlužení utrácí vláda ČSSD? Neměla by to prošetřit policie, která spadá pod Chovance (ČSSD - tudíž nesmysl), nebo kontrolní úřad? A především: tři měsíce před volbami zaváže vláda ČSSD opět další vládu k odběru aut  jako v době, kdy byl ministrem financí Sobotka (ČSSD)?

 

 Lze dohledat, že pár dní po této smlouvě Marksová podepsala záhadné memorandum!

Škoda Auto dodá ministerstvu dopravy vozy za téměř čtvrt miliardy ...

zpravy.e15.cz › Zprávy › Byznys › Doprava a logistika

14. července 2017 - Resort dopravy nakoupí automobily značky Škoda za 230 milionů korun. Součástí ceny nákupu 535 vozidel pro ministerstvo dopravy a jeho ...

 

Problém je, že už dnes neví vláda, co s auty a ty se přímo vnucují ministerstvům. Ale zadlužení státu stoupá a stoupá i v době prosperity. Prostě zdroje Špidly jako poradce Sobotky (oba ČSSD) jsou!

Vážně je Babiš největší gauner? Jenomže proč v létě auta vláda objednala, když už dnes neví, co s nimi? Ruka ruku myje?

 

Tisková zpráva Praha

 

Ministryně Marksová podepsala memorandum o spolupráci s firmou ŠKODA AUTO  25. července 2017!!

Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová podepsala s vedením společnosti ŠKODA AUTO memorandum o spolupráci. Memorandum reaguje na aktuální vývoj na české m trhu práce, zejména na nedostatek vhodné pracovní síly nebo dopady tzv. 4. průmyslové revoluce . „ Firma ŠKODA AUTO je nejen jedním z našich nejvýznamnějších zaměstnavatelů v automobilovém průmyslu, ale zároveň významným zaměstnavatelem na celostátní úrovni ,“ uvedla ministryně práce Michaela Marksová. „ Proto jsme se rozhodli pokračovat ve vzájemné spolupráci, a to nejenom s ohledem na další rozvoj průmyslové zóny Solnice - Kvasiny, ale chceme i nadále zlepšovat obecnou spolupráci na trhu práce v celé ČR , “ dodala ministryně.

Jde nejen o zprostředkování vhodných zaměstnanců prostřednictvím Úřadů práce ČR , ale i o sledování nových trendů na trhu práce, zejména v automobilovém průmyslu a navazujících odvětvích. Dále jsou v memorandu osloveny oblasti  pracovních podmínek zaměstnanců, bezpečnost i a ergonomie práce , problematika agenturního zaměstnávání a také spolupráce v souvislosti s dopady 4. průmyslové revoluce. Společnost ŠKODA AUTO se jako strategický zaměstnavatel zavázala s MPSV spolupracovat v celé šíři úkolů vyplývajících z konceptu Práce 4.0 , tedy zejména v oblasti předvídání vývoje a potřeb trhu práce, podpoře dalšího vzdělávání, hodnocení dopadů technologických změn na pracovněprávní předpisy i v oblasti podpory digitální gramotnosti v ČR.

Petr Habáň tiskový mluvčí

 

 

A tomu předcházel záhadný stejný nábor:

Praha, 30 . dubna 2015

MPSV podepsalo s firmou ŠKODA AUTO Memorandum o spolupráci Ministryně práce a sociálních věcí

Michaela Marksová podepsala ve čtvrtek 30. dubna s e zástupci firmy ŠKODA AUTO Memorandum o spolupráci. Společnost se v něm zavazuje vytvořit do roku 2017 minimálně 1300 nových pracovních míst ve svém závodu v Kvasinách, MPSV společně s Úřadem práce ČR slibuje, že pomůže s náborem zaměstnanců. „Společnost ŠKODA AUTO je jednou z klíčových českých firem v oblastech výroby, zaměstnanosti a exportu a nová místa hodlá obsazovat zejména lidmi z evidence Úřadu práce ČR, proto jsme se dohodli na spolupráci,“ uvedla ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová. 

 

Záhada: co bylo součástí neveřejného dodatku, o jehož záhadách se "šušká" po celé Ostravě a údajně se hledá nyní pro desítky aut uplatnění? Jak je možné, že se soukromá firma zavázala, že pro stát vytvoří 1300 míst? Bezúplatně? Nebo s tím Ostrava a volby souvisí? A objednávka na tolik aut se nedala dělat o půl roku později? Včetně navýšení platů státních zaměstnanců v den voleb?

 

Sobotko, není toho už dost?

 

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Ale zadlužení státu stoupá a stoupá i v době prosperity. Prostě zdroje Špidly jako poradce Sobotky (oba ČSSD) jsou!
  Nerozumím, proč se pořád opakovaně vnucuje čtenářům nepravdivá informace, že zadlužení státu stoupá?!
  Zadlužení státu se za poslední 4 roky výrazně snížilo.
  1) Na konci orku 2013 byl státní dluh 1683 milird
  2) Na konci roku 2016 je státní dluh 1613 miliard
  3) Dluhová služba se snížila o 16 miliard
  4) Státní rozpočet byl v srpnu 2017 v přebytku 15 miliard
  Sečteno podtrženo je to 101 miliard v plusu.

 • Návštěvník - Antisobotka

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Nech si kecy na koledu. Ty machinace s dluhopisy už známe. Myslíš, že na to dneska ještě někoho nachytáš? I Babiš už se přiznal.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Smysl memoranda, ať už z dubna 2015 nebo z července 2017 je zcela jasný. Jedná se o aktivní politiku zaměstnanosti, což je vládní prioritou vlády Bohuslava Sobotky. Nechápu, že tak jednoduchou záležitost pisatel článku nechápe a ještě z toho dělá konspiraci.
  Je jen dobře, že vláda aktivně komunikuje s největšími zaměstnavateli a výsledkem spolupráce je tvorba nových pracovních míst. Naprosto skvělou tečkou je potom orientace českého spotřebitele, tentokráte vlády, na český výrobek, to jest automobily značky ŠKODA. To by mělo být obecným heslem, aby občané ČR dávali přednost českým výrobkům a tím zajišťují pracovní místa a lepší životní úroveň občanů ČR.
  Jenže, když někod nechápe tyto jednoduché souvislosti, tak z toho ještě udělá konspiraci.

 • Návštěvník - Antisobotka

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Někdo má dar vždycky hledat zástupnej problém. Já tam hlavně viděl tuhle větu: A především: tři měsíce před volbami zaváže vláda ČSSD opět další vládu k odběru aut jako v době, kdy byl ministrem financí Sobotka (ČSSD)? Proč odvádíš pozornost jinam jako troll ČSSD?

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Antisobotka

  Evidentně nechápeš význam slova "zástupný problém". Nastuduj si to, používáš tento termín v nesprávných souvislostech. Téma článku je o jakémsi tajemném dodatku a také se autor článku zamýšlí nad smyslem memoranda. Proto jsem na to reagoval, nijak nejsem mimo téme ani neupozorňuji na nějaké jiné případy memoranda za jiných vlád, což by právě bylo vytváření "zástupného problému".
  Vláda má mandát řádně zvolené vlády a řádně tato vláda získala důvěru Parlamentu, proto má právo přijímat rozhodnutí až do posledního dne její existence. Kdyby nic nedělali, tak je zase takoví jako ty budou pomlouvat, že nic nedělají a berou zbytečně peníze. Takovým jako ty se není možno nikdy zavděčit. Ty budeš vyřvávat vždy a za všech okolností.

 • Návštěvník - novota

  Ty auta už se vyměnily všude na všech ministerstvech....a dokonce i na vládě....a jsou to pořádné krámy..jedna reklamace za druhou....z cizího krev neteče....kudy chodil tudy krad.....a úředníky z vlády už roztahali po celé praze jak se navýšil jejich stav...:p:p nová vláda bude mít co dělat , aby se těch parazitů zbavila....

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Jsem přesvědčen, že nemáte žádné hodnověrné důkazy pro vaše tvrzení. Přání otcem myšlenky.
  Skutečnost je taková, že když jsem před 8 lety potřeboval nový OP, tak jsem čekal na přijetí úředníkem 4 hodiny a potom jsem si musel vyčekat další 4 hodiny, když jsem dostal nový. Před půl rokem jem si byl opět vyřídit nový OP a čekal jsem jen 15 minut a při převzetí nového jen 5 minut. A tak je to dnes na většině Úřadů. Vše jde mnohem rychleji a člověk neztrácí čas čekáním. Raději se lidé mohou věnovat práci nebo podnikání nebo odpočinku či zábavě.

 • Návštěvník - Rozkradač Sobotka

  Tak to je bomba! A také vláda chce dát našich 6 miliard na infrastrukturu zóny Solnice - Kvasiny!

 • Návštěvník - novota

  Asi tady dám spz auta co dostal kamarád na vládě co musí jezdit ze socanským idiotem....ten nový superb nic moc....kudy chodil tudy krad...auto dostal před 3 měsíci....