Děsivé pomyšlení. Při pohledu ma Marksovou a Šabatovou.  Pokud si však myslíte, že je to lascivní, podpásový útok na socialistickou internacionálu ČSSD, opět se hluboce mýlíte. Není to žádný hoax či face news, ale skutečný oběžník, vyprodukovaný genderovou partou z čela ČSSD. Další ohnutý hřbet divného Sobotky před výsostí USA?

 

Anonymní šetření výskytu sexuálního obtěžování na pracovišti

Tak na této frašce, zavlečené sem z USA se rozjíždí další feministická akce Marksové, která chce vědět, kolikrát jsi na pracovišti dělaL tohle a kolikrát tohle. (Nehráli jsme to v pubertě?) Takže jedna dáma, kterou ani pejsek nepočůrá jak je odpuzující už oznámila, že byla na pracovišti sexuálně obtěžována 3451 muži, 356x podlehla na kancelářském stole a 286 to musela dělat pod stolem. Tudíž objektivita je anonymně zaručena a tato hrozivá čísla se objeví v budoucí gender statistice hvězdného dua z hvězdné pěchoty ČSSD Marksové-Šabatové.

 

 

A včil babo raď!

 Divíte se, že parta kolem Marksové musela přijmout 30 000 úředníků, aby tuto agendu zvládla?

 

 

Zde jsou dokumenty, na které se dotazník v tichosti odvolává - tudíž žádný HOAX!

PDF]Příloha k usnesení vlády ze dne 12. září 2016 č. 813 Aktualizovaná ...

https://www.vlada.cz/.../Aktualizovana-opatreni-Priorit-a-postupu-vlady-pri-prosazov...
12. 9. 2016 - Příloha k usnesení vlády ze dne 12. září 2016 č. 813. Aktualizovaná opatření. Priorit a postupů vlády při prosazování rovnosti žen a mužů. Úkol:.
 

[PDF]VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY

https://apps.odok.cz/attachment/-/down/IHOAAE7AFNWA

USNESENÍ. VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. září 2016 č. 813 ke Zprávě za rok 2015 o rovnosti žen a mužů a o naplňování. Vládní strategie pro rovnost ...

 

Ještě nedávno jsme se smáli, že sem tato americká stupidita nedorazí. Prý jsme imunní. A zatím potají feministická gender...

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Franta

  Tak to vážně nemá chybu. Ale když to vede švédská trojka Sobotka, Šabatová, Marksová-Englsová, tak se není co divit!

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Je bohužel skutečností, že k obtěžování na pracovištích dochází a mnoho žen kvůli tomu trpí stresem a nejsou vyjímkou případy, že to musí řešit i změnou zaměstnání.
  A debílek Pokorný z toho sesmolí naprosto debilní článek, který je opět o zcela něčem jiném, než o podstatě problému. Pokorný drží šéfovi dobrovolně každou noční, jiné vysvětlení ty debilní literární výrony nemají.

 • V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Na úřadech jsou skoro všude ženy. A ty by dokonce rády občas nějaké hezké slovíčko mužů slyšely. Takže tam se toto obtěžování děje pane trolle Opusi 111 z ČSSD jednou za deset let a ví to skoro vždy předem celý úřad, zatímco skutečnou pracovní šikanu, kdy dámy jsou mezi sebou horší než muži, tyto zhovadilosti neřeší. Takže místo urážek, kterými straně ČSSD vůbec nepomůžete, se věnujte obsahu a smyslu psaného. Občané nemohou za to, že vysoké funkce obsadili divní lidé z ČSSD se Sobotkou v čele a genderem konče. Děkuji.

  Komentář naposledy upraven v před 10 měsíci od Petr Pokorný
 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Do těch vysokých funkcí si ty lidi občané sami zvolili. Nebo mi chcete tvrdit, že nemáte na volebním lístku seznam kandidátů a nevíte koho volíte? Zase jenom Pokorného bláboly.
  Lidé si zvolili ČSSD, protože Nečasova vláda byla prohnilá korupcí a ministr financí Kalousek táhl českou ekonomiku vytrvale ke dnu.
  Po nástupu vlády Bohuslava Sobotky v únoru 2014 se ekonomická situace ĆR zákonitě obrátila a občanům se nyní vede diametrálně lépe než před čtyřmi lety. Tak proto si lidé dosadili ty funkcionáře z ČSSD.

 • Návštěvník - novota

  Prý ekonomika zkvétá...tak proto v liháčí snížují mzdy a jedou na minimum a zbytek doplácí mimo....kudy chodil....:p:p

 • Návštěvník - *

  V roce 1989 manželé Šabatová a Uhl šířili FAKENEWS, že 17. listopadu byl na demonstraci zabit student Šmíd, aby se dostali k moci! A to se jim bohužel povedlo - "za odměnu" dostal Uhl v roce 1990 funkci generálního ředitele ČTK a Šabatová funkci poradkyně ministra práce a sociálních věcí pro styk s nevládními organizacemi. Patří oba za mříže!

 • Návštěvník - Dan

  Co chcete, diky Havlistum jsme se prodali do USA a EU, protoze nam vladnou byvali komousi a STBaci. Ti diky sametu si pohadkove nakradli a stali se oligarchy, kteri ovlivnuji ceskou politiku a media. Spolupracuji se sidlem protektoratni vlady, nachazejicim se na US ambasade. Nasi tragedii je, ze uchvatili nejenom co znarodnili po 1948 ale i to, co lidem jejich tatove komousi ukradli vyvlastnenim. Nikdo nepresetril, jak se k miliardam pri platu 2000 Kc mesicne dostali. Jejich kone v politice jako polobotka jim pak umoznili OKD zlodejnu, ktera stat 1000x vice okradla, jak Capi hnizdo. OKD se nevysetruje, za to Capi hnizdo a Babis ano, protoze zlodeji citi pohromu, ktera se rysuje pro ne po volbach. Nejde jenom o ztratu koryt, ale i o trestni stihani, ukonceni nekonecnych kauz jako 'Rath'. Ten nebyl dosud odsouzen, protoze prohlasil, ze jestlize ho odsoudi, zlomi CSSD vaz. Tenhle vyderac jeste stale nebyl odsouzen, vlece se i spousta podobnych kauz, souvisejicich s CSSD, ktera je manipuluje, protoze ovlada soudy, vnitro i policii.