Žádný: má obě nohy stejné, zvlášť tu levou... A tak jako to má logiku teprve až po tom, co známe důvod: šli jsme k volbám a byl výběr mezi "komunistou a komunistou", tak je stejné, jako když Moravec, kterému patří Česká televize a dělá si tam co chce...

 

Pozve si dva lidi, kteří se podílejí na demontáži demokracie v České republice: spacák Ruml, co obsadil Českou televizi v roce 2000 a dosadil tam partu kolem Václava Moravce a sudího Chovance, který vytvořil na ministerstvu vnitra Lidové milice, aby lidem zavřel ústa!

 

Divné je, že všichni létají pro "noty" k tajným službám, útočícím na prezidenta Trumpa. K těm samým, co dříve byli nohsledi Obamy a Clintonové!

(Naposledy opět v USA sudí Chovanec, spolupracovník Evropských hodnot v lustracích občanů České republiky!)

 

A Česká televize nepřetržitě probírá Babiše, aniž se může bránit, aniž může oponovat. Nebo pozve několik oponentů, kteří do něj šijí a pak osočí Babiše, že nadává.

 

Prezident Zeman vždy u politiků prosazoval presumci viny. V okamžiku, kdy to státní zástupci totálně zneužili ( Kde jsou kila zlata a milióny zabavené Nagyové - dnešní Nečasové? Kde je trestný čin Kocourka z ODS, kterého zesměšnili a ten nakonec odešel, i když nic neprovedl a byl pouze osočen? A co Parkanová? A můžeme pokračovat) Jak pracuje justice, když deset let údajný trestný čin "Čapí hnízdo" nikdo nedošetřil a když Chovanec a ČSSD zjistila, že se jejich volební preference včetně TOP 09 hroutí, měsíc před volbama je rozesláno obvinění.

 

Vážně je toto demokracie?

A pozor, není to naše obhajoba ANO a Babiše - viz Velký průzkum, proč Babiš a jeho ANO suverénně vyhrává: budete v šoku!

 

 Mimochodem, člen ODS Ruml obvinil ODS z tajného konta a když měl předložit důkazy, musel přiznat, že neví nic, že jenom lhal: dnes se emericky říká, že vypustil HOAX a fake news a proto je to dens vážený občan pražské kavárny - neboli vážený host Václava Moravce!

 

To je ta americká demokracie 21.století! To jsme vážně chtěli?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Švecová V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch před 8 minutami
  Víte o tom, že od roku 1989 jsme vždy měli menší nezaměstnanost než okolní státy?


  Píšete samozřejmě ekonomické bláboly. Mezi lety 2000 až 2010 bylo mnoho států, které měly nižší nezaměstnanost než byla v té době v ČR, jsou to například Irsko, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Nizozemsko, Slovinsko (nyní je na tom Slovinsko výrazně hůře než ČR) a Británie.
  Váš příspěvek je navíc zcela manipulativní, jelikož já jsem nikdy nesrovnával jestli jsme lepší než ten či onen stát, proto je manipulativní, že to podsouváte. Já jsem jen konstatoval, že za necelé čtyři roky se podařilo vládě Bohuslava Sobotky snížit nezaměstnanost o 50%, zatímco za Kalouska jsme byli 6-stí od konce EU v míře nezaměstnanosti, tak nyní jsme na prvním místě v nejnižší míře nezaměstnanosti v EU. Takže i v tomoto je výrazný posun kupředu a není pravda, že jsme na tom byli vždy skvěle ve srovnání s okolními státy. Celý váš příspěvek tímto jasně hodnotím jako zcela manipulativní a nepravdivý.

 • Návštěvník - Antisobotka

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Píšete samozřejmě ekonomické bláboly. Celý váš příspěvek tímto jasně hodnotím jako zcela manipulativní a nepravdivý.
  Hele, vyjmenuj státy za Kalouse, co měly menší nezaměstnanost. Ať se poučíme.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Hele, vyjmenuj státy za Kalouse, co měly menší nezaměstnanost. Ať se poučíme.

  Významně nižší nezaměstnanost v letech 2010-2013 měly silné západní ekonmomiky jako je třeba Rakousko, Nizozemsko, Německo (v roce 2013 mělo Německo již výrazně nižší míru nezaměstnanosti než ČR, je to náš nevýznamně jší obchodní partner), Lucembursko (také výrazně nižší než ČR), z toho jasně vyplává, že Kalousek nezvládl vystoupit z krize v roce 2009. V roce 2010 už Německo rostlo 4,5% HDP reálně, zatímco Kalousek stagnoval.
  Pokud se chceš zapojovat do diskuse, tak si zjisti o čem se diskutuje. Paní neekonomka tvrdila, že už od roku 1989 jsme měli vždy nižší nezaměstnanost než okolní země. Není to pravda. Situace se výrazně proměňovala. Komunistický režim po sobě zanechal plnou zaměstnanost, se kterou se Václav Klaus rozloučil již v první pětiletce počátku devadesátých let. Zemanovi pak předal spálenou zem s velmi vysokou nezaměstnaností a mnoho států okolo na tom bylo lépe. Pak nastoupil Kalousek, nezvládl výstup z kricze roku 2009 a silné okolní ekonomiky nám opět ukázaly záda. Taková je realita a ne ty bláboly paní neekonomky.

 • Návštěvník - Antisobotka

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  zatímco za Kalouska jsme byli 6-stí od konce EU v míře nezaměstnanosti
  To jsou čtyři, o kterých víme. Ještě schází osumnáct podle tvýho údaje.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Antisobotka

  Čtyři, kteří tvoří polovinu HDP Eurozóny. Hele, chtěl jsi vědět, kteří na tom byli lépe, tak jsme ti to napsal. Zbytek na tom byl buď podobně jako my, nebo jako třeba Řecko, Polsko, Irsko, kteří na tom bvyli výrazně hůře než my. Prostě drž se toho, co bylo námětem diskuse, že paní neekonomka tvrdila, že od roku 1989 jsme vždy měli nižší nezaměsnanost než okolní státy. Není to pravda. Situace se značně proměňovala. Vím, že jen účelově odvádíš pozornost, ale já ti na to neskočím.

 • Návštěvník - Antisobotka

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Ty jsi sprostě napadl pani Švecovou a toto jsi tam napsal - nahoře:
  zatímco za Kalouska jsme byli 6-stí od konce EU v míře nezaměstnanosti
  tak se nevykrucuj a piš, nebo táhni do lihovýho domu. Stejně už je v exekuci a drží ho jenom policie Chovance!
  Čekáme na těch 18, co měli menší nezaměstnanost! Jinak tě ozubená pleš nepochválí!

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Antisobotka

  Píšeš samozřejmě nesmysly hlupáku. Švecová napsala, že jsme od roku 1989 vždy měli nižší nezaměstnanost než okolní země. Jasně jsem doložil, že to není pravda. A je jedno jestli jsem uvedl 5, 10 nebo 18 států, prostě to není pravda, že bychom měli nejnižší nezaměstnanost. Nejnižší nezaměstnanost v EU máme až za vlády Bohuslava Sobotky. O tom je ta diskuse. Tak čekej dál hlupáku.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - novota

  A proto hovory hlavního vymyvače mozků z bruselské eu čt sleduje 4 % populace a z tohoto čísla je velké procento pražské kavárny a lihového domu.:p:p

 • Návštěvník - Antisobotka

  Úžasné, jak se ten troll vykrucuje. Chudák ozubená pleš: na tohle už nedokáže odpovědět.

  zatímco za Kalouska jsme byli 6-stí od konce EU v míře nezaměstnanosti

  a došel k číslu čtyři a dál si nemůže na těch 18 vzpomenout. Je to blb a podvodník.

 • Návštěvník - Katie

  Interpersonal intelligence is probably the most overlooked, underutilized skill sets. In school, once we form our careers or level-up our professional life we sometimes think about technical skills https://quickpress.com.au/members/damigi40/