Tragikomedie partičky na Kavčích horách pokračuje: už rok si vyřizuje Moravec a trapný kroužek uvědomělých žen na Newsroom 24 účty s Babišem a dělají si reklamu sami sobě, jakoby jim televize přímo patřila. A prapodivný kroužek rady České televize místo aby tuto čeládku vyházel, radostně tleská ručičkami.

 

A najednou se ozývají informace, že nejprolhanější médium, které se samo na internetu chválí jako

ČT24 — Nejdůvěryhodnější zpravodajský web v ČR — Česká televize

(to zatím nikdo neoznámil, že je to HOAX a fake news?)

prchá před televizí Novou.

 

Česká televize posunula čas superdebaty. Začne až po skončení duelu Babiše a Zaorálka na Nově

Česká televize (ČT) se rozhodla přesunout svou předvolební superdebatu, kterou chce vysílat ve čtvrtek 19. října. Místo ve 20 hodin začne dvouhodinový střet lídrů ve 21:30 na ČT 1 a ČT 24. Veřejnoprávní televize tak reagovala na předvolební debatu TV Nova, kterou chce konkurenční televize vysílat od 19:55.

Česká televize se rozhodla v reakci na vysílanou debatu na TV Nova přesunout o hodinu a půl. Dvouhodinová debata ČT z Kongresového centra tedy skončí až ve 23:30. Účast v debatě na Nově zatím potvrdili Andrej Babiš (ANO) a Lubomír Zaorálek (ČSSD).

Nejdůvěryhodnější televizi spadla čelist a jde do opozice. Vážně máme tuto šaškárnu povinně platit?

 

 

Současné složení Rady České televize

Dozorčí komise Rady ČT

 • Bc. Jiří Staněk - předseda
 • Ing. Jiří Maceška - místopředseda
 • JUDr. Simona Macášková - členka
 • Ing. Jiří Malina - člen
 • JUDr. Jiří Stránský - člen

Sekretariát

 • Mgr. Hana Zavadilová - tajemnice
 • Bc. Petra Dvořáková - asistentka

Rada České televize
Kavčí hory
140 70, Praha 4
tel.: 261 137 417
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Ne, nejednal, demagogu, Sobotka prodal státní podíl v OKD v té době trestně stíhaným manažerům OKD Koláčkovi, Otavovi a Przybylovi, kteří byli trestně stíhaní za to, že vykrádají miliardy z účtů OKD a kupují si za ně akcie OKD! Tak jim Sobotka navrch nacpal do tlamy ještě státní podíl. Že je rok 2017 a všichni dosud běhají na svobodě je jen vizitka tohoto prohnilého Zlodějistánu a ne důkaz Sobotkovy neviny!

 • Návštěvník - Jerornym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Primárně přeci nejde o to, komu stát prodal menšinový podíl akcií OKD. Sobotkovi je vyčítáno, že stát to prodal pod cenou. A jasně se ukázalo, že byly vyhotoveny dva posudky, které ohodnotily jak výrobní, tak nevýrobní majetek společnosti, tedy i byty, rekreační střediska apod. A ve výsledku stát to prodal ze cenu vyšší než byly odhady těchto posudků. Z toho jasně vyplývá, že Sobotka hospodařil jako řádný hospodář a ničeho se nezakoného se nedopustil. Nakonec, vžfdyť i ti manažeři byli českými soudy zbaveni obvinění. A dokud není člověk právoplatně odsouzen, platí presumpce neviny. Sobotka se tedy zachoval správně a čestně.

 • Návštěvník - novota

  Pravda EU ČT rostliny potřebují k růstu jen světlo..... :p:p:o:o:o">http://www.nwoo.org/2017/10/09/televizni-lzi-kam-se-podivas/:p:p:p:o:o:o

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  A doufam, že zase budeš vyřvávat, že padesátník neexistuje a budeš zbaběle odvádět pozornost jako vždy.

  Neustále dokazuješ, že jsi dement od narození. Nejdříve kritizuješ, že Bohuslav Sobotka prý neocenil byty OKD, a když ti dokážu, že to není pravda, že ty byty byly oceněny, tak skončíš u suché housky. :)
  Ale mne ještě budeš napadat, že budu určitě zpochybňovat padesítníky. :) Ty už jsi debil korunovaný.

 • Návštěvník - Antisobotka

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Vožralo, přečti si po sobě, co píšeš. Kdo psal, že nic neocenil, když to Bakala koupil? A za hubičku, a co dostala ozubená pleš, ČSSD a další se teprve vyšetří.

 • Návštěvník - Ježek

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  [*][/*]
  Tebe bych chtěl dostat do ruky......pane Pokorný zarazte

  Pane Pokorný,vy to budete neustále tolerovat? K vůli demokracii, svobodě slova, pluralitě názorů??? Toho primitiva? Který v každém příspěvku blábolí nesmysly a ve finále uráží??? Jak dlouho to hodláte tolerovat prosím?? Z počátku jsem to bral jako jakési povyražení,ale co je moc,to je moc. Děkuji

 • V odpovědi na: Návštěvník - Ježek

  Vážený pane Ježku, snažíme se mazat, ale trollové z ČSSD mají možnost používat velmi mnoho počítačů, berou za to peníze a pravděpodobně mají k ruce i ajťáky, kteří jím mění IP adresy. Jeho jsme zablokovali už 23x, ale zbývají pouze dvě možnosti: buď stále průběžně mazat, nebo dát trestní oznámení, protože jeho internetovou identitu známe. Myslíte, že za ten stalking, který je děsivě otravný, zlý a lidsky zákeřný, ale není nebezpečný, máme volat justici do pohotovosti?
  Já se osobně domnívám, že zatím ne, dokud nezačne tyto šílenosti překlápět do skutečného fyzického násilného činu či přípravě. Takže to budeme nadále mazat, je to šílené, ale zkuste ho ignorovat, protože většina z nás ví jednoznačně:
  je to troll ČSSD pravděpodobně placený
  je pomatený
  je ale schopný dokázat převracet pojmy a je si toho vědom
  A my ho mažeme pouze proto, aby čtenáři, kteří jsou zde noví, nenabyli přesvědčení, že to, co on napíše a převrátí původní význam, je pravdou. Jinak souhlasím, že je to duševní primitiv. A zde je důkaz, že to netvrdíme pouze my:
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cssd-a-ano-burcuji-k-boji-s-internetovymi-trolly-sve-cleny-l/r~e3ad9b90600811e7986b0025900fea04/

  Máte prosím lepší řešení? Budeme rádi...

 • Návštěvník - novota

  Soudruh mengele v akci .....už vysvětlil proč u nich v blázinci mučili toho rusa.... http://www.novarepublika.cz/2017/10/mala-poznamka-k-velke-polemice-o-lithiu.html

 • Návštěvník - novota

 • Návštěvník - Tyler

  http://nj-groundworks.co.uk/author/namiji21/ Doctors say that a lot of of us neglect the pain or to safeguard pain killers to obtain momentary relief. But such recurrence of leg pain end up being ignored as perhaps it is due to the actual vascular problem. The vascular disease is caused due to blockage of artery to the ankle. It is caused by deposition of fat within the arterial wall. This reduces blood supply towards the leg and causes pain and other problems, he says.