Zatím není mnoho těch, kteří chápou, co se v Evropě, potažmo ve světě děje. Dnes jenom zkratkovitě, protože mainstream se do toho pustí po Novém roce a my musíme být připraveni.  Proto ta rychlost.

 

1.díl rozpad Evropské unie ale pozor, ne států svobodné Evropy!

A začněme kardinální lží: my, co jsme proti Evropské unii, nejsme pro atomizaci Evropy. Tuto špínu roznášejí neziskové organizace přilepené na dotace a zločinný ansábl v Bruselu, který se třese o své pašalíky.

Nic nedělat jako Jourová, či spáč Falbr a brát doživotní rentu, kterou máme vyplácet my, obyčejní občané je větší zločin, než zde prováděl ekonomicky  komunistický teror. Naopak, my bychom měli posilovat vazby se státy Evropy a Velké Británie. Ale bez výpalného, zasílaného do Bruselu!

 

My chceme posílení vazeb mezi jednotlivými státy včetně Velké Británie, ale naopak zrušení prapodivné Lisabonské smlouvy, která zaručuje peníze pro přerozdělovače a ansábl bruselský formou výpalného.

Což je diametrální rozdíl  od toho, co zaháčkovaní vyděrači říkají:

my prý chceme zrušit obchod mezi státy, zavřít hranice  a odstěhovat se někam (na Mars?)

Idiotismus, nebo zákeřný a podlý hoax!

 

Jaký má být postup?

Změna zákona s okamžitou platností o zastavení doživotních rent pracujícím v politice mimo území České republiky

Snížení platů všech politiků o 50% nebo vyplácet plat v dnešní výši s ekvivalentem na korunu. (průměrná mzda v ČR cca 29 000 se také nevyplácí v eurech, ale korunách)

Okamžitě zastavit peníze z našich daní na pořádání večírků Jourové a všech dalších akcí na alkohol, či dárečky jak u Nagyové (Nečasové), což je v Bruselu legální.

Za tyto peníze posílit velvyslanectví ve státech Evropy se zaměřením na ekonomiku.

Začít projednávat separátně s každou zemí svobodu pohybu osob a zboží.

Zajistit legislativní plán, jak volně přejít na přímé obchodování s jednotlivými státy bez zásahu legislativců Evropské unie a dohod dle podvodné Lisabonské smlouvy.

 

 

 Fakta - plat europoslance měsíční

Hrubý měsíční příjem europoslance činí necelých 8 tisíc eur, tedy zhruba 220 000 korun. Europoslanec má nadále nárok na denní diety, které činí 304 eur, tedy necelých 8500 korun. Rozpočet pro zaměstnance kanceláře činí na jednoho poslance Evropského parlamentu 20 tisíc eur, což je více než půl milionu korun. Rozpočet na provoz kanceláře, který zahrnuje počítače, kancelářské vybavení, účet za telefon, pronájem regionální kanceláře apod., činí 4000 eur, zhruba 110 tisíc korun. Následuje rozpočet na politickou aktivitu, který je poskytován na rok ve výši 20 tisíc eur (více než 550 tisíc korun). Ten slouží k pořádání konferencí, seminářů, setkání s občany a na administrativu.

8000 + 304 + 20 000 + 4000 + 20000 eur = peníze, které platí Česká republika na každého poslance v Bruselu. Strašné.

 

Výhody i pro důchod

Velkou výhodu mají také europoslanci, co se týče penzí. Bývalým členům EP totiž od 63 let vzniká nárok na starobní důchod ve výši 3,5 procenta platu za každý dovršený rok výkonu mandátu.

 

 

Měsíční plat eurokomisařky Jourové

"Vážně tam v Čechách berete někteří 10 000 hrubého? V korunách..." jako by chtěla říct.

20 832 eur

Základní plat eurokomisařky tedy činí 547 525 korun (podle kurzu)!

 

 • Příspěvek na bydlení 82 129 Kč (15% platu z platu – 2987 euro)
 • Příspěvek na zábavu 16 693 (607 euro)
 • Daně z platu nejdou do rozpočtu zemí původu. Strhává se jim jen daň ve prospěch EU, která činí 4,64 % platu po odečtení nezdanitelného minima ve výši 72 848 Kč (2649 euro).

 

Po tři roky pak mají nárok na finanční příspěvek, který se pohybuje mezi 40 až 65 procenty základního platu. Od 65 let věku mají bývalí komisaři nárok na penzi. Tato pozice jí  zajistí doživotní rentu minimálně 90 915 korun měsíčně.

 

Takže Brusel nezajímá výše platu flákačů v Bruselu, protože to platí i babička z HorníDolní místo vyššího důchodu. A to je přesně ten důvod, proč si tak zvrhle přidávají na platech. Protože to zaplatí (našim)  Česká republika a odvody daní  jdou zase do kapsy Bruselu. Špína špín. Je jasné, proč na nás hází Jourová po zvolení viktorky!

 

A protože si to odhlasovali sami sobě, není problém, aby si to nadále platili i sami sobě. Právně to zrušit je značně jednoduché: my - Česká republika, s tím nemáme nic společného a výpalné platíme, protože eurofanatici tak rozhodli! A slušní lidé to proto mohou snadno zrušit.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Následníci Okamury už přebírají jeho rétoriku, jak je vidět. Okamura bouřil za vystoupení z EU a nyní už jen alibisticky tvrdí, že on nehlásá vystoupení, jen uzákonit referendum o vystoupení z EU.
  A místní pisálek už se inspiroval, také už nebouří za vystoupení z EU, ale prý stačí jen odebrat peníze poslancům evropského Parlamentu. Nějak pisálkovi nedochází, co je to ve skutečnosti EU. Že je právě postavena na mnoha sjednocujících normách, které uznává celá EU. A když se někdo cukne, tak si bude muset s každou jednotlivou zemí zajistit individuální certifikaci. A že to není jedoduchý proces vidíme na příkladu GB, která už druhým rokem vystupuje a nevystupuje a nakonec stejně nevystupí.
  Z článku doslova kape pokrytectví a alibismus. No ale co taky čekat od pisálka.
  A samozřejmě se žádná krize neblíží. Ostatně pisálek stanovil únor, že do února bude krize, a to už je jenom 4 měsíce. Takže za čtyři měsíce se sám usvědčí, že tady plácá jen naprosté hlouposti. :))

 • EU se rozpadá. Je to jen otázkou času. Nemá smysl snažit se vstoupit do jádra - epicentra krize - nastoupit na potápějící se titanik. Měli bychom se držet co nejdál od jádra, aby jeho exploze
  měla na nás omezené účinky.

  http://www.epshark.cz/clanek/120/euro-je-nestesti-eu-se-rozpadne

 • Návštěvník - novota

  To bude v česku čmoudu.....stačí se podívat po Praze co jich je tam teď/václavak, staromák,florenc,mustek atd....... kudy chodil tudy lhal..... a místo 12 je jich už neoficiálně 50000 ... https://aeronet.cz/news/nejvyssi-poplach-evropsky-parlament-dostal-na-stul-reformu-dublinskeho-protokolu-a-ceska-media-mlci-novy-dublin-ukotvuje-povinne-prerozdelovani-krimigrantu-o-zakonu-se-bude-hlasovat-tento-mesic/

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Zase lžeš Novoto.
  A šermovat Aeronetem, který řídí ruské tajné služy, no to jsi tedy hluboko klesl.

 • Návštěvník - novota

  Někdo uvádí kagebaka pjakina ja uvádím soudruhy z aeronetu kde mne na tento server mně zde ne této stránce navedl místní socanský troll...altner už zaplaceno....
  http://www.euportal.cz/Articles/18082-fotoreportaz-hledal-jsem-v-praze-uprchliky-kteri-tu-pry-nejsou-ja-jsem-ale-zjistil-neco-jineho-presvedcte-se-sami.aspx

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  ČNB naplnila očekávání a zvyšuje sazby na 0,5%. Zlepšuje také výhled ekonomiky
  http://www.kurzy.cz/zpravy/436934-cnb-naplnila-ocekavani-a-zvysuje-sazby-na-0-5-zlepsuje-take-vyhled-ekonomiky/

  Bankovní rada ČNB dnes rozhodla o zvýšení základní sazby o 0,25 procentního bodu na 0,5%.
  Zvýšena byla také lombardní sazba a to na rovné 1%. Sazba diskontní zůstává beze změn na 0,05%.

  Trh takový posun všeobecně očekával. Podle odhadů bude centrální banka v utahován své měnové politiky i nadále pokračovat. Podle analytiků společnosti Cyrrus by mohly sazby na konci roku 2018 být až na úrovni 1,75%.

  ČNB v rámci doprovodné tiskové konference vylepšila svůj odhad domácí ekonomiky pro letošní rok na 4,5% oproti doposud uváděným 3,6%. Odhady pro příští rok se navýšily na 3,4% oproti doposud uváděným 3,2%.

  Tak to bude Pokorný opravdu FIČÁK! :))