Stačí, když vymyslím velkou tasemnici, jak žere Prahu a lidé se s hrůzou půjdou schovat do vaší náruče. Ruské náruče.  Jakousi odrůdu Chemtrails.  Já tomu věřím, když mě přesvědčuje i kandidát na prezidenta Drahoš. Je moudrý, neb je akademik...

 

Pane prezidente Putine, jeden miliónek není zase tak moc, když Demokratická strana v USA utratila miliardy a pak prohrála. My, konspirační občané máme velice, velice silnou moc a lid je v České republice blbý, až pitomý a na tohle snadno naskočí.

Teda, já jsem nevěřil, že je český národ dementní, ale když mě to tvrdí každý den Česká televize, ochránci kontra-hybridních zpráv a prý největší elity tajných služeb? Tak proč bych si na těch dementech z Čech a Moravy nepřivydělal? A vy, Vladimíre Vladimíroviči, jak vám důvěrně říkají moderátoři Čt, na to máte.

Jo a prosím, až budete rublíky posílat, nenechávejte tam otisky prstů a pošlete to přímo z Ruské centrální banky. A neříkejte to BIS, ona by zase otravovala a Newsroom na Čt24 by to vysílal každý týden.

 

 

Jiří Drahoš - blb nebo akademik?

Nebo snad blb akademik, či dokonce lhář?

 

V České republice stále roste počet a vliv dezinformačních webů, tvrdí akademik.1. prosince 15:53a šel se strachem za Sobotkou. 

Prezidentský kandidát Jiří Drahoš se obává toho, že výsledky voleb v České republice ovlivňují zahraniční tajné služby prostřednictvím dezinformací. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) ho v pátek ráno ujistil, že hrozbou se zpravodajci zabývají.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/volby-ovlivnuji-zahranicni-tajne-sluzby-boji-se-drahos-sobotka-slibil-prosetreni-gjs-/zpravy-domov.aspx?c=A171201_101945_ln_domov_ELE

A opsal geniální seznam, vypracovaný na podkladě Chemtrails jakýmsi pornotanečníkem Jandou: úžasné, že ten akademik - inteligent Drahoš tam ještě napíše

Zdroj: zpráva BIS a ministerstvo vnitra

 Dezinformační kampaně by mohly rozhodnout české prezidentské volby, uvedl dnes pro ČTK analytik Evropských hodnot Jakuba Jandy Roman Máca, který se problematikou zabývá. Máca v komentáři reagoval na prohlášení prezidentského kandidáta Jana Drahoše, podle nějž zahraniční tajné služby šířením dezinformací ovlivňují volby.

 

Drahošu,  Drahošu, lhát se nemá! Lež má krátké nohy/

Toto je oficiální stanovisko:

BIS nemá zprávy o nezákonném vlivu cizích zpravodajců na volby

 Civilní kontrarozvědka nyní nemá žádné závažné informace o tom, že by cizí zpravodajské služby nezákonně ovlivňovaly volby v Česku včetně budoucích prezidentských.

 

 

Pokud takovýto šašek - akademik tvrdí o jiných, že jim to moc nemyslí, neb on ví jako chemtrails své, tak to je fakt úžasný kandidát kavárny a sluníček na prezidenta.

A normální člověk si v Čechách sedne do hospody a směje se, co vypadne z akademika se spojením se sluníčky: alternativní konspirace, kdy ten, co ji vytváří, sám o ostatních tvrdí, že vytvářejí alternativní konspirace!

 

Další autentický důkaz Evropských hodnot, jak zloděj křičí chyťte zloděje: dokonce jejich kandidát na prezidenta. Oni neví, že PRAVDA VÍTĚZÍ?

 

 

 

 Zdroj skutečný:

Aktuální prohlášení ředitele BIS

 
Bezpečnostní informační služba se pochopitelně zabývá každým byť jen potenciálním ohrožením demokracie. V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné relevantní informace o tom, že by došlo k nezákonnému ovlivňování parlamentních voleb ze strany cizích zpravodajských služeb. To samé platí pro volby prezidentské.

 https://www.jiridrahos.cz/v-ceske-republice-stale-roste-pocet-a-vliv-dezinformacnich-webu/

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Karlík

  Má ty "dezinformační" weby hezky sesumírované, některé jsem ještě ani neznal :) Když by ho někdo z vás potkal, poděkujte mu za mě:))

 • Návštěvník - Freddy Kruger

  V odpovědi na: Návštěvník - Karlík

  Nejlépe to seřadila ta Jandovic buzna, je to rovnou s odkazy a člověk se nemusí namáhat s kopírováním:):):)
  http://www.evropskehodnoty.cz/fungovani-ceskych-dezinformacnich-webu/weby_list/

 • Návštěvník - LK

  Uzitecny idiot s akademickym titulem. Ten ho od blbosti jeste neosvobozuje.
  Drahos udelal z Cechu blbce, pry je ridi a ovlivnuje Putin.
  Tenhle kandidat prevzal paranoidni rusofobii americkych psychopatu a nasilniku. USA jsou v rozkladu, vsude plno bezdomovcu, ve vezeni je 6 mio lidi, noviny lzou jak kdyz tiskne. USA vsichni nenavidi a Rusko ma tak volnou drahu. Zaplat Pan Buh za to!!!!

 • Návštěvník - LK

  Tan reditel BIS dostane za to sve prohlaseni urcite za ucho, protoze BIS podleha BND a CIA. Obdivuji jeho statecnost, vzeprel se prolhanym hajzlum z US ambasady.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - LK

  Americká ambasáda asi trochu přibrzdila, není moc slyšet

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Stephen B. King (75) se nám někde toulá...
  Stephen B. King was confirmed by the Senate on October 5, 2017 as the U.S. Ambassador to the Czech Republic. The next U.S. Ambassador to the Czech Republic, Stephen King, came to the Czech Republic on Friday November 3, but he will only take up the post after he hands his credentials to President Milos Zeman. The date of the ceremony has not yet been fixed.

 • Návštěvník - wolf-ram

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Trump nepřijal Zemana, Zeman nepřijme velvyslance. Zoufalé, Zemane.
  Vždyť Ivana Trump šla s Milošem na oběd, tak co by ještě chtěl?

 • Návštěvník - *

  Drahoš - Soroš - Babiš, se pěkně rýmuje.

 • Návštěvník - novota

  A co o tomto člověku koluje po netu...to by bylo na žalobu ..a šušká se, že prý rusko zveřejní všechny věci o roku 68 včetně nahrávek v březnu 2018...pokud to je pravda tak kavárnici puknou vzteky...Jinak co si myslet o člověku co za komančů jezdil na západ...kdo to schvaloval...

 • Návštěvník - Vladimír Guest

  Děkuji panu Drahošovi za seznam webů, které - naštěstí - poskytují jiné informace, než prohnilá a zkorumpovaná bakalomédia a Česká Kalouskovize. Některé z těchto webů jsem neznal a nesledoval, děkuji za doplnění.