Zdá se, že nikdo nezaregistroval nenávistný výpad herce a komedianta Stropnického, kterého designovaný premiér Babiš nasadil jako pátou kolonu na ministra zahraničí. A jeho výroky, že lid je od toho, aby držel hubu a krok, protože on ví, jaká je hranice jeho poddaných - občanů České republiky -  snad ani nemůže projít v civilizovaném světě!

 

Kdo je to ten herec a komediant Stropnický, co chce národu zakroutit krkem a zavřít držky? Klement Gottwald? Jozif Stalin? Poslední bitva vzplála? Kdo je ten gauner, co chce více jak půl miliónu voličů vymazat z České televize?

http://ebook4all.com.pl/uploads/posts/thumbs/1256968720584c1189e78468.41420422_188860-352x500.jpg 

"Vopravdu nebudu dělat reklamu na adventní neděli  této partě! Dostal jsem asi osm esemesek a já skutečně nebudu odpovídat a dělat reklamu. Když o tom budeme mluvit ve hlavních zprávách, tak tomu děláme reklamu, která tomu nepřísluší!

Když něco budete v České televizi rozebírat, bude to vypadat jako něco důležitého! A pak to tím zvětšujeme," vykřikuje herec a komediant  Stropnický ve veřejnoprávní televizi!

 

Takže když se sejde jeden Bursík a pár dalších agresívních zelených extremistů, veřejnoprávní televize to má dát do smyčky a vysílat od rána do večera, (třeba šaškárna s vlajkami s čínským prezidentem). Když sem přijedou významné osobnosti z Evropy, tak Stropnický žádá komunistické odstavení? A o komunistech tvrdí TOP 09, že jsou totalitní? Komu přeskočilo? 

 

Kdo je skutečný diktátor?

 

A opět na nenávistné otázky Witowské k SPD ukazuje i její škleb, když klade důraznou otázku, aby se host vyslovil správně!

 

Takto se neudrží, když musí být otázka a odpověď přesně podle předem připraveného scénáře!

 

Mámo, máme se bát?

Prý "když se o SPD bude mluvit v televizi, když se bude o Wildersovi či Le Penové mluvit v televizi,  když se to bude rozebírat, tak se lidé budou ptát a to přece nejde! A mámo, máme se bát? Takhle to fakt neni. Setkání, který bych fakt nepřeceňoval," pořvával u Witowské herec a komediant Stropnický z Babišova ANO, aniž by ho na to moderátorka upozornila. (Nebo to měla předem připravené)

 

Tak toto skutečně zaznělo opět v prapodivném výslechu  Interview ČT24 Witowské a člověku běhá mráz po zádech, jak se opět totalitní režim rozlézá po vlastech českých a moravských!

 

Kde bere herec a komediant Stropnický národu drzost vnucovat, co si má myslet, jak má hlasovat, koho volit a kam kráčet?

 

A že mají SPD půl miliónu voličů? Možná víc? No a co! Ať se scházejí, nejsou mimo zákon, ale proč se o tom má v televizi mluvit?

 

Takže sice protestujeme proti cenzuře v České televizi, Babiš nad tím také pláče, ale přitom zde je jím navrhnutý ministr Stropnický přichycen při nezvladatelné nenávisti, jak doporučuje veřejnoprávní televizi, aby každého, kdo nepěje ódy na Evropskou unii a Lisabonskou smlouvu, byl umlčen stejně tak, jak se to snaží facebook na žádost cenzurních útvarů ve svobodné západní Evropě!

 

 

 Zde je důkaz

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Článek opět, jako vždy velmi hysterický, a vytrhává z kontextu. Jak může liberast Pokorný obviňovat ČT z nějaké cenzury, když je to právě ČT, která informaci o sjezdu radikálů předává dívákům ČT? A že na to Stropnický reaguje nezůčastněně bych jako vybídku k cenzuře rozhodně neviděl. Dle mého názoru, ten sjezd radikálů opravdu nestojí za hysterický humbuk, který kolem toho víří liberast Pokorný.

 • Návštěvník - Zdenek

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Možná by jste pane.mel zvážit své slova a podívat se do historie. Nikdy nacionalisticky keci nevedly ku prospěchu státu. Podívejme se na Hitlera a po něm zase GOTTWALD. TADY TO ZATÍM SICE NENÍ TAK MARKANTNÍ ale jít v našem případě proti unii a blbnout lidi je víc než blbost. Na tuto hovadinu vypisovat Le Okamury referendum je zhovadilost, ekonomická katastrofa. Takž brzdete, Stropnický je chytrý chlap a má pravdu. V zárodku jim zavřít hubu.

 • V odpovědi na: Návštěvník - Zdenek

  Vážený pane, je jisté, že Vám nejde o diskuzi a názory, ale stát za totalitním systémem: ten, kdo má jiný názor, musí být umlčen. Takže je divné, když zaměňujete pojmy. Nikoliv národovci, ale Hitler a gestapo, nebo Gottwald a jeho Čepička s STB zavírali lidem na Pankráci či kachlíkárně ústa (jak píšete huby). Až pochopíte, že lidé neodmítají Evropu, ale bruselskou totalitu, tak možná pochopíte, že Stropnický demokrat není stejně jako jeho povedený synáček. Nezaměňujte prosím pojmy, zde se to nedělá. Nejsme Česká televize a Evropské hodnoty. Děkuji.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Pan Zdenek evidentně nepochopil smysl mého komentáře.
  Souhlasím, že pan Zdenek zaměňuje pojmy.

  V mém komentáři jsem nechtěl zavírat ústa ani Stropnickému ani polojaponci Okamurovi. Ať si každý žvaní co chce. Hlavně jsem chtěl upozornit na to, že ČT informovala jak o sjezdu radikálů, tak nechala říci Stropnickému jeho názor. Stropnický je pevně přesvědčen o jeho postoji, že nemáme vystupovat z EU a aktivity radikálů nevidí tak rozsáhlé, že by bylo nutno se k tomu příliš vyjadřovat. Dále víme, že polojaponec už udělal mnoho kompromisů, nechce vystoupit z NATO, nechce vystupovat z EU, jen referendum, dokonce ani uprchlíci nevadí, pokud se slušně přihlásí o azyl na ambasádě. :))
  V tomto souhrnu nevidím na ČT cenzuru nebo manipulaci. Proto jsem psal, že reakce v článku je poněkud hysterická a přepjatá, ale to už je váš styl.

 • Návštěvník - novota

  Bolševický lampasák z filmu stropnický a jak kouká na Okamuru....

 • Taky mám strach, že za pomoci Německa a neomarxistické EU budou cenzurní zákony prosazeny i v ČR. Skončíme jako na západě? Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migranti močí a kálí na ulici. V Británii skončíte ve vězení za nenávistný tweet. V Německu za to, že přirovnáváte islám k nacizmu. Návic tam postafili centrum které zastýxká za hate speech. V německu facebook musi sledovat a mazat příspěvky - má to nařízené od vlády. Snad takhle nedopadneme v Česku.
  http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita-na-zapade