Mimořádná zpráva: roztřesený hlas po projevu Babiše nevěstil nic dobrého a další vývoj to potvrzuje. Takto se Kalousek choval v okamžiku, kdy jako předseda KDU-ČSL oslovil komunisty a málem u prohlášení v televizi omdlel. A co nepříčetnost Němcové?

 

Co má za zprávy plukovník Komárek, kterého se snaží očernit a nepustit na mandátní a imunitní výbor? Proč tak zoufale chtějí nejdříve hlasování o zbavení imunity Babiše a Faltýnka a pak teprve diskuze o vládě?

A samozřejmě voliči to vidí. Voliči už několikaměsíční masáž jaký je zločinec Babiš vidí. A také se stále více ukazuje, že v dotacích jede i Kalousek a mnoho dalších, kteří systém dotací vymysleli a nad podvody držely ochrannou ruku. A jména jako šéf dotačního úřadu ROP Severozápad Petr Kušnierz hovoří za vše...

 

Ono to má pozadí a Kalousek to řekl jasně: mám dost kontaktů a poradím si. Jak v Bruselu, tak tady. Oznámil to při příležitosti se zprávami z OLAFu. A tam hledejte pozadí, kdo za tím stojí.

A pokud se připomene další, jak nám každý den předkládají fráze o ruském ovlivňování, zatímco Bělobrádek létá do USA a i další se vychloubají s kontakty na tajné služby USA, dává se tušit, odkud vítr fouká a jak Kalousek pracuje.

Americká ambasáda zjišťuje, jak silná je pozice Paroubka v ČSSD ...

 

Pokud se připravuje na úterý zatčení Babiše a Faltýnka, Kalousek to věděl a nabídl něco ostatním stranám... Mimochodem, jakou úlohu měl Kalousek v pádu Nečase? Jakou úlohu měl v době, kdy se chtěl spojit s komunisty a KDU-ČSL ho následně vyrazilo?

A všímněte si, od rána to hlasování inicioval Kalousek, Němcová a Michálek, i když to ODS svádí na obstrukce Babiše a ANO.

Pro úplnost jak to funguje - 38 minuta

 

Bedlivě sledujme, kdo stále šroubuje zápletky a kdo stále vyhrožuje! Protože budou li předčasné volby, už budeme moudřejší!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Komárek je usvědčený lhář a naprosto nedůvěryhodná osoba. Je jasné, že opět jsou ve hře ruské tajné služby, které opět pokračují v destabilizaci ČR. Je to jen pokračování akce Lithium, kterou spustily ruské tajné služny na serveru Aeronet.
  Zpráva OLAF jasně ukázala, že se nejedná v připadě Babiše o nějakou akci plukovníků. Je logické, že se tedy ruské tajné služby všemi způsoby snažní ochránit agenta Bureše.
  Je rovněž zajímavé sledovat, kod zaujímá jaký postoj, kdo za koho kope, včetně Skryté Pravdy.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Demente, kde jsi zprávu čet? Z bakalonovin? Ty nechápeš ani napsaný česky a cpeš se do angličtiny? Ty jsi vůl jak anděl.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Táhni do PIČI, zkurvený ZMRDE!

 • Návštěvník - novota

  Lihový dům z 5% opět v akci....

 • Návštěvník - pupák

  Když někdo nevydá účtenku za 10,- Kč, je zloděj, který téměř může za celý schodek národního rozpočtu, ale když StBácký gigazloděj vytáhne z EU na dotacích neoprávněně 50 milionů, je vlastně chudák, oběť nějaké mafie a účelovny.
  A jeho tupí voliči by ho volili i kdyby jim zabil mámu a zprznil ségru.

 • Návštěvník - novota

  Akdyž socani ze severozápadu ukradnou 12 miliard je co....kudy chodil tudy v noci socan krad a ve dne spal...

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  A to se tady hádáte, že menší arcilotr Nečas je lepší než větší arcilotr Babiš nebo arcilotr Kalousek? Nebo co? Nechápu. Já jsem si vždycky myslel, že privatizační zloději, tuneláři, restituční církevní a pobělohorští podvodníci budou nakonec potrestáni a ne že tu budou vládnout i v roce 2018.