Co vlastně organizuje hlavní dramaturg České televize Lutonský a jaké má zadání, aby kritik migrantů, Bruselu a Merkelové Zeman přestal překážet? Už od rána běžela zdánlivá fáma, že Česká televize vypravuje speciální vůz, jehož jedno naslouchátko dostane Drahoš a druhé bude mít Witowská, aby se mohly otázky koordinovat, případně vracet k tématu, které zapůsobí na diváka a bude deptat prezidenta Zemana!

 

 Včera ráno to vypadalo jako šílené  či další HOAX a Fake News.

 

V 15. hodin František Lutonský potvrdil část, ze které vstávají vlasy hrůzou na hlavě a demokracie pláče:

"Budeme zkoumat programy kandidátů, jejich motivaci, to, jak vedli kampaň, jak transparentně, a budeme se zajímat o jejich spolupracovníky," nastínil Lutonský, který je hlavním dramaturgem debaty.

 

A to, co se od rána šušká, potvrdil tedy neprozřetelně sám dramaturg František Lutonský.

 

Vypravíme zvláštní přenosový vůz a tam budou specialisté.

 Výsledek obrázku pro František lutonský

 

Jak to funguje v praxi?

Je to role hlavního dramaturga. Ten sedí v přenosovém voze v režii, kde se sbíhají informace od dramaturgů, analytiků a editorů, a sám se rozhodne, co předá moderátorce, protože těch informací je mnoho. Vždy se musí rozhodnout, která informace je zrovna nejdůležitější. Může se stát, že už diskuse bude dávno u jiného tématu a bude na hlavním dramaturgovi, zda se vracet, když tam dojde k nějaké (údajně z pohledu Evropské unie - doplněno) nefér praktice.  Pět editorů a dramaturgů plus pět až deset redaktorů, kteří na tom pracují on-line.

 

Ano, čtete dobře, bude tam asi 15 lidí, co budou do sluchátek dávat povely, jak Evropskou unii zachránit a zvýhodnit "správného" kandidáta dobře vybranými otázkami!

 

Kdo to je a co bude radit? Nemá vše posoudit divák? Proč zákulisí nesmí znát občan?

Z toho už dostal strach Václav Moravec a odmítl se zúčastnit.

Politická fraška na objednávku je až příliš průhledná!

 

Jak na to bude napojen Drahoš? Štáb prezidenta Zemana by měl vyslat jednoho člověka, který by objektivitu editorů, redaktorů a dramaturgů v přenosovém voze hlídal.

 

 

JE TO VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE, TUDÍŽ ÚDAJNĚ NESTRANNÁ!

 

Celý záznam z přenosového vozu musí dát Čt následně veřejnosti, nebo na Lutonského musíme podat trestní oznámení!

 

 P.S. A toto je přesný popis špíny, jak s námi zpravodajství České televize od roku 2000 manipuluje a lidé to nevnímají. Ani o  tom nevědí! Nyní to Lutonský přiznal. To je to sluchátko, která má mluvící hlava veřejnoprávní televize v uchu a zatímco nadáváme na loutku redaktorku v obraze Čt, v pozadí jsou celé týmy, kterou tou hlavou a následně celým národem manipulují.

 

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Vlkovobloguje

  Jak reagoval statečný Miloš Zeman, už jako český prezident, na summitu NATO /ano toho NATO, kde máme být členy, ale referendum by neškodilo/ v září 2014 ve Walesu. Jak si stál hrdinně proti všem za svým názorem až do hrdel a statků.. K nalezení zde: https://zpravy.idnes.cz/zeman-o-rusech-na-ukrajine-09h-/domaci.aspx?c=A140905_114819_domaci_jw">https://zpravy.idnes.cz/zeman-o-rusech-na-ukrajine-09h-/domaci.aspx?c=A140905_114819_domaci_jw

  Den před odjezdem na summit, v Presklubu Frekvence 1 k užaslým NATIstům, kteří bušili do ruského švába za jeho počínání na Donbasu, prohlásil

  , že na Ukrajině nedošlo k ruské invazi, že konflikt zůstává občanskou válkou a že v Donbasu nejsou žádní ruští vojáci. „Několik stovek dobrovolníků“ by podle Zemana za týden postřílela i česká armáda…..„Zatím nebylo prokázáno, že na Ukrajině je ruská invazní armáda a já beru vážně prohlášení ministra Sergeje Lavrova, že tam žádní ruští vojáci nejsou.

  aby následně ve Walesu rychle otočil a uklidnil znervoznělé NATIsty z celé zeměkoule následujícím způsobem:

  Prezident podle agentury ČTK v průběhu pátku, druhého dne summitu NATO, jehož se účastní, akcentoval výrazně odlišná témata než v rozhovoru odvysílaném v pořadu Pressklub.

  Zeman během pátku uvedl, že „není pochyb“, že Ukrajina čelí ruské agresi, a že nepochybuje o tom, že agrese má podobu mimo jiné dodávek zbraní a dodávek dobrovolníků, „kteří nejsou dobrovolníci“.

  Také podotkl, že Ukrajina čelí ze strany Ruska „hybridní válce“ a dodal, že právě proto „plně souhlasí se všemi odstrašujícími opatřeními“.

  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/zeman-o-rusech-na-ukrajine-09h-/domaci.aspx?c=A140905_114819_domaci_jw">https://zpravy.idnes.cz/zeman-o-rusech-na-ukrajine-09h-/domaci.aspx?c=A140905_114819_domaci_jw

  A tenhle člověk říká o těch, co Rusáci tehdy odvlekli do Moskvy že se - podělal/podělali? A konkrétně o Dubčekovi? Že to jako byl jen směšný zbabělec?

 • Návštěvník - Vlkovobloguje

  Nesvoboda dostala pořádně na frak vylhanou válkou v Iráku!

  Obecně známou příčinou migrace je započetí válečných operací USA na blízkém východě, krátce po teroristickém útoku na Twin Towers v New Yorku, především válka v Iráku v roce 2003.

  Jedním z největší zastánců této války byl ing. Miloš Zeman. Je tedy ostudné, jestliže nyní z něj někdo dělá nějakého bojovníka proti migraci, když před 14 lety sám počátek tohoto bordelu na blízkém východě schvaloval.

  Je to největší pokrytectví Miloše Zemana a jeho nohsledů.


  Zemanovi nohsledi se pak neštítí fabrikovat vylhané články o údajné Drahošově podpoře kvótám a podpoře uprchlíkům. Šíří sestříhaná videa, aby vytrhli z konetextu 2600 uprchlíků apod. Je to absolutní hanebnost, ale co chtít od hybridního serveru Aeronet, který proplachuje mozky nemyslícím lidem.

  Přitom v dnešní době stačí popátrat po informacích na internetu a hned je vše jasné.

  Česko nezůstalo při invazi do Iráku stranou. Zeman i Havel ji podpořili, Špidla odrazoval.

  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/cesko-nezustalo-pri-invazi-do-iraku-stranou-zeman-i-havel-ji-podporili-spidla-odrazoval_201303191926_mhromadka

 • Návštěvník - Piussam

  Fake news
  Hoax zpráva
  Fake news (česky falešné zprávy) je typ žluté žurnalistiky šířící dezinformace či hoaxy.

  Příčina Editovat
  Podle studie Kolumbijské univerzity lidé, pokud jsou (i nepřímo) ve skupině, mají tendenci si příliš neověřovat zprávy.[1] To vede například k šíření dezinformací na sociálních sítích.

  Reakce Editovat
  Proti fake news se staví například Wikitribune.[2] V ČR se jimi zabývá Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám. Podle skupiny analytiků z Yaleovy univerzity jsou opatření Facebooku nedostatečná.[3]

  V roce 2017 byl výraz fake news vyhlášen Collinsovým výkladovým slovníkem za slovo roku.[4]

  Odkazy Editovat
  Reference Editovat
  ↑ YIRKA, Bob. Study suggests people less likely to fact check news when in company of other people. Phys.org. 2014-05-23 Dostupné online [cit. 2017-05-23]. (anglicky)
  ↑ ČÍŽEK, Jakub. Autor Wikipedie vyhlásil válku fake news. Spustil nový projekt Wikitribune – Živě.cz. Živě.cz. Dostupné online [cit. 2017-05-23]. (česky)
  https://techxplore.com/news/2017-09-yale-facebook-tag-fake-news.html - Yale researchers cannot feel the punch in Facebook fight to tag fake news
  ↑ Výrazem roku jsou podle Collinsova slovníku fake news. Novinky.cz [online]. [cit. 2017-11-03]. Dostupné online.
  Externí odkazy Editovat
  Logo Wikimedia Commons Obrázky, zvuky či videa k tématu fake news ve Wikimedia Commons
  Slovníkové heslo fake news ve Wikislovníku

 • Návštěvník - wolfram

  Witowská napovídala Drahošovi PŘÍMO PŘED KAMERAMI, podvodníci Česká televize!!!!!!!!!!!! Witowská věděla předem, co má cvičená opice Drahoš připraveno odpovědět!!!!!!!!!! Čas 00:57:18
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12026078214-volba-prezidenta/218411033190125-prezidentsky-duel-finale
  Witowská: "Pánové, vy jste oba proti kvótám a migrace je velké téma a velká výzva Evropské unie. Pane profesore, jaké jiné řešení byste podpořil nebo navrhl, když jste proti kvótám?"
  Drahoš: "Tak dneska jsem si poslechl ve zprávách, že ééé."
  Witowská: "Už i Německo ustupuje."
  Drahoš: "Už i Německo ustupuje od tohoto principu, který já kritizuji od samého začátku. Já jsem slyšel od Miloše Zemana na poslední debatě naprosto nepravdivý názor, že jsem jediný politik, který podporuje ilegální migraci nebo něco takového. Já se důrazně ohrazuji."

 • Návštěvník - Michal

  To je zase blábol že by člověk zvracel. Sice Drahoš nebyl moje volba, ale pořád lepší jak Ovar. Nemám zájem poslouchat dalších 5 let opilecké výlevy a urážky.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Michal

  To jsou přesně výrazy tý slušný části příznivců Drahoše. Vstříc Bruselu.

 • Návštěvník - Vlkovobloguje

  . „V případě svého znovuzvolení bych odmítl podepsat tzv. Dublin 4,“ tvrdí Zeman

  V narážce na to, že přijetí Dublinu IV. v současné podobě, jak si to představuje levice v Evropském parlamentu by znamenalo zavedení trvalých přerozdělovacích kvót.

  Vyděšená rodina Nováků u novácké TV nejdříve vyděšeně a pak nadšeně hekne – táto, to je ale chlap! Ten nás před těma muslimáka ochrání! On to nikdy nepodepíše. Ten by nám nikdy nelhal, vid? To musí být náš prezident, toho musíme zvolit!

  Mám pro onu Novákovic rodinku a všechny ostatní, co si říkají totéž nebo něco podobného, jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Začnu netradičně tou dobrou -Miloš Zeman jim skutečně nelhal. Rozhodně by to nikdo nepodepsal. V tomhle mu věřím i já.

  A nyní tu špatnou – přesto jim neříkal pravdu. Ne v tom nejpodstatnějším. Věc se má jednoduše tak, že pokud by ta momentální verze Dublinu IV v téhle šílené podobě prošla, pak Zeman nikoho a určitě ne tuhle republiku před civilizační katastrofou neochrání.

  Jak je to možné? Jednoduše, pokud by Evropská rada a Evropský parlament tenhle katastrofický plán přijaly, pak podle Lisabonské smlouvy je povinností každého členského státu ho okamžitě, bez dalšího schvalování povinna implementovat do svého právního řádu. Bez výjimky a hned. Parlament, senát, vláda a tím pádem ani prezident už nic nepodepisují o ničem nehlasují. Nařízení okamžitě platí a má platnost tuzemského zákona. Finito la musica!

  Nepodezírám Zemana, že tuhle triviální posloupnost evropských a českých zákonů nezná. Prostě jen opět vypustil svou typickou polopravdu, kterou neinformovaní voliči baští!

  Štve vás Lisabonská smlouva, která umožňuje silové přehlasování, které by mohlo, já doufám že jen teoreticky, protlačit násilím ten zparchantělý momentální Dublin IV? Je to pro vás absolutní zlo? A mor by měl schvátit všechny, kteří ji prohlasovali nebo u nás protlačovali? A že ji zejména poslanci senátoři a vůbec všichni politici měli pořádně přečíst, domyslet všechna rizika a místo podpory odmítnout?

  Dovolil bych si namítnout … ale dost! Nebudu vám odporovat. Věc je příliš vážná. Hodně vážná. Ano poslanci a senátoři měli těch nějakých tisíc stránek tenkrát před hlasováním opravdu přečíst. A politici také.

  Jenže byli dokonce i takoví, kteří ji přečetli nebo alespoň četli. Dokonce veřejně. S cílem tlačit tak silou na její přijetí parlamentem a senátem.

  Jedno takové silové veřejné protlačovací čtení se uskutečnilo v Olomouci. Dne 27. 4. 2009 . Trvalo šest hodin a 48 minut a celkem předčítalo z Lisabonu 150 lidí. A kdo že byl milí Novákovic mezi přečítajícími? Miloš Zeman osobně!!!!!
  Zde: http://www.eutis.cz/a28.php
  a zde: http://oldwww.upol.cz/nc/aktualita/clanek/nonstop-cteni-lisabonske-smlouvy-trvalo-temer-sedm-hodin/
  je to černé na bílém! Není to náhodou stejný Miloš Zeman, co dnes tvrdí, že nepodepíše ten Dublin a ví, že jeho podpis vůbec nebude třeba? Jak nás/ vás ochrání před těmi muslimáky?

 • Návštěvník - Pepik

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlkovobloguje

  řečnický obrat ... nic?

 • Návštěvník - Ohm

  Ja nechapu proc museli bejt v aute? To nemohli zasahovat normalne ze studia?

 • Návštěvník - novota

  Socann vlk se bude skládat na její dluh...kolik jste poslal osobně...