Parlamentní listy se trochu mýlí a vyjádření Pikory či Konvičky lze pochopit, protože věděli o finále, ale nestačili zjistit pozadí. Proto je nutné některé doplnění.

 

Nejdříve, co napsaly Parlamentní listy

 

Politolog Jiří Pehe sdělil listu, že vítězství Miloše Zemana vlastně není dobrou zprávou pro Andreje Babiše, protože prezident se teď bude chtít Okamurovi odvděčit za onu podporu, která od SPD zazněla v prezidentské kampani. Když si tato slova přečetl ekonom Vladimír Pikora, nestačil se divit. „Mrzí mě, že se nedá věřit už ani The Guardian. Vážně, co člověk nevidí na vlastní oči, nesmí brát vážně. Zeman je prý ultrapravice. Že jsem si toho nevšiml. Podle mě ve druhém kole pravicový kandidát nebyl ani jeden. Taky dezinformační web?“ otázal se ekonom. Martin Konvička, známý český odpůrce islámu, zašel v hodnocení článku britského deníku The Guardian ještě dál a sáhl k vulgaritám. „Západní sluníčkový tisk. Teď teprve uvidíme ‚sračkomet‘.“

 

V čem je problém?

Zahraniční tisk to tak skutečně popsal, ale většina maistreamu a bohužel Parlamentní listy si nevšimly detailu, který je pro ony urážky a špínu zásadní a pro renomované deníky relevantní. Tyto zprávy do světa nevyslal Jiří Pehe jako Jiří Pehe - občan s názorem, ale zaštítil se tímto titulem:

 

 ředitel New York University v Praze

 

 

což stačí pro i méně renomované tituly, aby to převzaly jako ústřední zprávu českého národa a nikoliv nějakého nýmanda z prapodivné univerzity, kde také předkládala své rozumy Monika Pajerová

 

http://www.skrytapravda.cz/images/12listopad2017/svazaka.jpg

Monika MACDONAGH PAJEROVÁ, aktivistka, vysokoškolská pedagožka Pražského centra New York University

 

Vážně má právo zde fungovat univerzita, které uráží české představitele, české voliče, český národ, protože její ředitel se nezaštiťuje svojí osobou, ale americkou univerzitou v Praze?

 

Prověří to akreditační komise ministerstva školství?

 

 

Takže - není to výtka směrem k zlobným výrokům, ale jako doplnění, čeho si musí příště Parlamentní listy vyvarovat, protože jinak se nám špína, urážející českého občana směje přímo do očí a Česká televize tuto zvrácenost od Pehe ze CNN a The Guardianu zpětně s radostí ukáže, jací jsou voliči Zemana tupci a jak nám to cizina nandala.

A že to ve skutečnosti napsal gauner Pehe? To se ztratí v davu: přece to napsala renomovaná New York University v Praze!

 

 Důkazy zde

Why the Czech presidential election is one to watch - CNN

Celý článek z The Guardian v angličtině naleznete zde.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Myslím si, že Zeman vyhrál ne proto, že by byl oblíbený a neporazitelný. Vyhrál proto, že Drahoš byl velice slabý protikandidát. Bez charismatu, bez originálních názorů. V debatách slabý. Jakýkoliv alespoň trochu charismatický, osobitý a rétorický zdatný kandidát by Zemana porazil. Ale protizemanovské elity nebyli schopny během 5 let vybrat zmysluplného kandidáta, tak mají co si zasloužili.

  http://www.epshark.cz/clanek/395/povolebni-premitani

 • Návštěvník - Jan

  Kdo je Pehe? Za totace byl jako emous v New Yorku a pracoval tam jako pingl. Jeho kamos se o nem vyjadril, ze byl nejlinejsim pinglem v New Yorku. Odtamtud si privezl koupeny titul Dr., ktery po navratu do republiky delsi dobu stavel pred sve jmeno. Az mu to kritici znechutili, protoze uzivani takoveho titulu ma u nas urcite pozadavky na ukoncene vzdelani, dizertaci aj.
  Ted komentuje vsude bez doktoratu z teto Metropolitni univerzity New York se sidlem v Praze v tisku i v Cro i CT, kde je casto zvanym hostem. Nepredava tam sve pinglovske zkusenosti, ale bezbrehou kopii US mainstreamu, ktery ovlada nase media. Citi se byt ve svem zivlu, vse americke je ok, vse ruske je spatne a zaslouzi odsouzeni a pred Ruskem je nutne se mit na pozoru. Jinak jsou jeho vypady proti vsemu a kazdemu, kdo se prici zajmum hegemona a chlebodarce a neni konformni s jeho doktrinou NWO. Vsechny, kdo nefandi USA a NWO je nutne zadupat do zeme.
  Podle toho vypadaji i jeho komentare, ktere nema smysl rozebirat, jsou ucebnicove, plne lzi a propagandy. Nevim, jake ma Pehe vzdelani, domnivam se, ze jenom zakladni. To mu ovsem nebrani vsechno a vsude komentovat a sarkasticky kritizovat, co nechce do NWO doktriny. A tam patri a jsou uz prece nase media, EU, CT, Cro, vetsina politiku a novinaru i zbytek medii.
  Podle toho to tak vypada: Srackomety propagandy CT, Cro a medii bezi na plne obratky proti Zemanovi, Babisovi a ANO. I kdyz za nase penize pracuji proti jejich volicum a tedy proti nam, nasemu narodu! A my jim za to danemi a poplatky jeste platime!!! To je si treba uvedomit: Krome r. 1939 a 1968 pracovala verejnopravni media vzdy pro mocnost, ktera nas ovladala a tedy proti obcanum. Za totality pres 40 let za zajmy CCCP, po sametu za zajmy USA. Zadny rozdil v argumentaci a metodach propagandy nenaleznete, jenom drivejsi 'zahnivajici kapitalsmus' je ted nasim spojencem a milovany CCCP je nenavidene a zle Rusko. Tuto piruetu neprodelaly jenom instituce jako media, ale i politici u nas i v zahranici. Nejznamejsi je A. Merkel, zvana tez Islammutti. V DDR byla aktivistkou, sekretarkou FDJ, milujici CCCP a pracujici pro socialismus s E. Honneckerem. Po padu zdi v sobe objevila lasku ke zlemu zapadu a naopak nenavist k CCCP. Takovi jsou nasi vudci a spojenci v EU. Az nastoli Islam v Nemecku svou vladu, dostane se Merkel urcite do mauzolea jako nejlepsi pritelkyne Muslimu.

 • Návštěvník - Tonda

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  U pana Pehe by nemělo nikoho nic překvapit, je jedním z mála čechů, co měli tu "čest" účastnit se setkání Bilderberg group.

 • Návštěvník - Jan

  Na to co pisou zapadni media kasleme. Kdyz Zeman jel jako jediny ze zapadu do Moskvy poklonit se pamatce padlych vojaku za 2. svetove valky, tato media i nase ho za to kritizovala. Zeman projevil svou nezavislost, povinnost a hluboky dik i za nas narod. Spinavy a nevdecny zapad projevil svoji hanebnost. Co maji tito padli vojaci co spolecneho s nenavistnou rusofobii medii a politiku sfery vlivu USA a NWO? Na tom je videt absurdita naseho soucasneho oficielniho spojenectvi se spinou a zlem tohoto sveta!!!