Jak je to s fotbalovou Slávií? Reuters z nejmenovaného zdroje napíše zprávu o čínské firmě, ČTK to přebere a předá České televizi. Takže nejmenovaný, anonymní zdroj pro REUTERS je podkladem pro šířící se zprávu přes zdroje ČTK  do České televize, vydané v Českých novinách patřící ČTK a následně to přebírá zaručeně neprolhaná Česká televize.

 

 Je to "tříkrát ověřeno", tudíž pravdivé...

Reuters - anonym

ČTK

Česká televize

 

Opět, co dělá Dvořák a RRTV včetně vedoucího vysílání, že obvinění na základě anonyma odvysílá? Kdo je vedoucím ČTK, potažmo České televize?

Toto byla zpráva

Šéf představenstva čínské skupiny CEFC Jie Ťien-ming, který je členem poradního týmu prezidenta Miloše Zemana, je údajně vyšetřován pro podezření z ekonomické kriminality. Toliko zpráva ve zpravodajství České televize.

 

A tak jdeme po stopách. A nacházíme: tuto zprávu vydala ČTK. A i tam je "nejmenovaný zdroj z Reuters. Kdo je ten nejmenovaný anonym Reuters? Kdo je ten tajemný muž? (Či žena)

Aby nevznikly pochybnosti, že je to pomluva, zde je autentický důkaz proti ČTK a České televizi

 

 

 

 

A protože chcete znát tedy ten nejmenovaný anonymní zdroj, kliknete na ČTK - zdroj. Hádejte, co ten zdroj  ukáže?

Samozřejmě opět článek, kde defiluje prezident Zeman jako málem zločinec, který za tím stojí a potištěno logem ČTK, aby tomu dali důraz. Zde opět důkaz.

 

  foto

 

Tak takto pracuje ČTK se zaručeně ověřenými zprávami a takto přebírá zaručeně ověřené zprávy Česká televize, inzerovaná jako "Nejdůvěryhodnější zpravodajský web v ČR".

Úsudek už si udělejte sami.

 

P.S. Zkuste si totéž udělat třeba na Bakalových iHNED se zprávami o Rusku apod..

 

 Abychom se nedopustili stejného podrazu, ten nejmenovaný zdroj přišel z USA a tam "někdo" vyslovil podezření z korupce Číňanů v Africe a hned začaly akcie této společnosti razantně klesat, takže banky chtěly okamžitě jistiny jako záruky - viz třeba Slávii. Takže budeme sledovat, zda je to americký účelový útok proti Číně, jako to bylo proti Rusku a naposledy proti Venezuele. A pak už to cituje kde kdo. Během pár dní to vyleze ven.

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • High Blood Pressure

  Your blog provided us with valuable information to work with. Each & every tips of your post are awesome. Thanks a lot for sharing. Keep blogging, High Blood Pressure

 • Cold

  I can see that you are an expert at your field! I am launching a website soon, and your information will be very useful for me.. Thanks for all your help and wishing you all the success in your business. Cold

 • Weight Gain Foods

  Glad to chat your blog, I seem to be forward to more reliable articles and I think we all wish to thank so many good articles, blog to share with us. Weight Gain Foods

 • Schizophrenia

  Your music is amazing. You have some very talented artists. I wish you the best of success. Schizophrenia

 • Glutathione

  This is a fantastic website and I can not recommend you guys enough. Glutathione

 • Boost Your Metabolism

  Really nice and interesting post. I was looking for this kind of information and enjoyed reading this one. Keep posting. Thanks for sharing. Boost Your Metabolism

 • Foods To Eat During Pregnancy

  With so many books and articles coming up to give gateway to make-money-online field and confusing reader even more on the actual way of earning money, Foods To Eat During Pregnancy

 • Quercetin

  I read your post and I found it amazing! thank! Quercetin

 • Qub Jordan

  It has a great piece if knowledge and have and amamzing content, thanks for sharing the post. Visit Brixton Lore Jacket

 • DissertationUK

  We provide you the best dissertation writing services regardless of any topic you required even in a short period of time or as per your requirement. Our top dissertation writing services provides you the quality experience in a timely manner to cope up with daily routine burdens.

Nejnovější články