Všimli jste si, že je stále víc a víc lidí, co se nedostali za komunistů na vysoké školy, co se jejich rodiče nedostali na vysoké školy a jsou to dnes už i ti, co vexlovali, vykrádali lékárny kvůli receptům, vykrádali samoobsluhy a tím prý podráželi ÚV KSČ...?

 

A Bělobrádek klidně oznámí na Primě (parafrázovaně), že lidé, kteří nebyli spřaženi jako jeho rodiče s režimem, se na vysoké školy nedostali. Pokud to tedy otočíme, tak na vysoké školy se do roku 1989 dostali nikoliv lidé, ale jakési prokomunistické svi.. a jejich potomci.

 

Pokud ale má při těžké nemoci (roztroušená skleróza) už poškozen i mozek, vážně senát je jenom odkladištěm nesvéprávných? Alespoň Bělobrádek naznačil, že jako předseda KDU-ČSL končí a chce jít do senátu odpočívat.

.

A kam až se ta "svobodná špína Gazdikova" později u Moravce dostala?

Když Gazdík veřejně řekne v televizi: pane Moravče, když je tajná volba, tak to je pouze divadlo pro demokratické voliče. "Já jsem byl předsedou strany a věřte, že jsem si tajnou volbu uměl pohlídat tak demokraticky, že dokáži tajnou volbu ovlivnit o jeden hlas". A slavný Václav Moravec, protěženec ředitele Dvořáka a RRTV,  neřekne ani Ň, a pokývá blahosklonně hlavou, protože tajná volba je sice tajná, aby z demokratických voličů dělala debílky, ale straničky, jako STAN, KDU-ČSL či TOP 09 si hlasování stejně zmanipulují.

A když komunista Dolejš řekne, že za plentu nechce vidět, tak ta Udženija opět posměšně naznačí, že když to umí všichni, tak že by to komunisti nedělali? A Moravec čumí, jak umí, aniž debatu moderuje poctivě a nestranně a nezeptá se, jak je možné, že samozvaní demokraté se dnes chovají jak tenkrát boševická chátra. A to jsou ti, co kážou vodu a pijí víno...

 

A úžasná Alexandra Udženija z ODS se ironicky zasměje, jako že Ondráček z KSČ, když fackoval lidi, tak je to přece normální, protože si to přece komunisti myslí. A opět hvězda veřejnoprávní televize Moravec dostane sklerózu zatmnění a zapomene se zeptat "demokratické" poslankyně a zastupitelky z ODS?

Nelíbí se vám názor Alexandry Udženiji (ODS)? Vražte jí facku. Je to genderově vyvážené!

 

 Mohu napsat, že Udženija je manipulátorka, která lže, jak otevře ústa? Mašín zabil člověka a je oslavován. Rodině se vrátil majetek, protože vražda je správná věc pro správné demokraty jako humanitární bombardování. Že Bělobrádek nepřiznal, co projednával s tajnými službami v USA a přitom to mají občané České republiky právo vědět, že Gazdík se přizná, jak se před veřejností manipuluje tajné hlasování a mandát nesloží, stejně tak Udženija, která fackuje lidi, ale jako žena na to má právo, zatímco Ondráček je po splnění rozkazu obviněn jako skoro vrah žen. A Gazdík svolává konferenci a poroučí v přímém přenosu, že se tam musí veřejnoprávní televize dostavit.

Je to normální?

 

Snad to občané také slyší na vlastní uši a při volbách jim to definitivně spočítají!

P.S. Jak to, že skoro vždy u průzkumu zadané Českou televizí dostávají samozvané demokratické strany víc, než všeobecně mají? Například naposledy protěžovala veřejnoprávní televize Zelené, a ti pak měli úžasné 2%. A Gazdík má v televizi sóla.

 P.S.S. Vážně je menšinová vláda podvod, jak to nepřetržitě naznačuje veřejnoprávní televize v čele s Moravcem?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Tom

    https://fastenerworldindia.com/profile/denbe/ Then, your current the at work methods meaning seeing your dentist for whitening treatments. Theyve a number of professional treatments which can help you to get gone the stains on your teeth and have naturally white teeth. These methods work quickly and internet marketing DIY approach you is likely to have cleaner teeth and brilliant smile very effectively. However, you need to know these methods arent very cheap and providers since they cannot have the funds for them. So only assuming you have enough money, you may opt to use these approaches.