Má ODS na víc než 20%? Má, ale nikoliv s ocáskovým echem Kalouska Fialou a babičkou Němcovou! V devadesátých létech byla ODS pravicová, hrdá a táhla reformu nejlépe ze všech reformujících se států. Nakonec se z ní stala zapšklá, zatuchlá a zapáchající stranička, která bojuje minulé války, místo aby dávala náměty a všichni se o ni prali jak o bohatou nevěstu sršící inteligencí!

 

 

 KANDIDÁT NA ZMĚNU V  ODS Jaroslav Zeman

Dnes je to prapodivná, ubrečená strana s bezkrevnou, šedivou myší Petrem Fialou v čele, který jenom opakuje tupé fráze Kalouska, s babičkou Němcovou, a zoufalou ambiciózní a uštěkanou Udženií. 

Jistě. Němcová říká, že má ještě kolem sebe dost přátel, takže jí vhodili preferenční hlas.

ALE!!!

Ale napříč státem se lidem z této trojice zvedá žaludek.

 

Přitom má ODS ve svých řadách člověka všemi uznávaného s vysokým morálním kreditem a i to, že byl potřetí zvolen starostou Albrechtic o něčem svědčí.

Jaroslav  Zeman

Senátor za obvod Jablonec n./N. - Semily
Starosta Albrechtic v Jizerských horách
Přehrát Přehrajte si 2 minutovéZákon o veřejné službě
video o mých aktivitách

Tato skutečná osobnost vhodná na funkci předsedy ODS prokázala již dost sebedůvěry svými činy a nikoliv žvaněním. A především názory tohoto senátora nejsou ve vleku populismu, co chce dav, ale naopak předkládá davu své myšlenky a ten, světe zboř se, stojí za ním v opakovaných volbách napříč politickým spektrem.   Komunální politik všemi vážený (důkaz, že je opakovaně volený tam, kde pracuje), že jeho myšlenky přesahují obec, dokázal v senátních volbách, kdy s přehledem porazil hejtmana Stanislava Eichlera. Co chcete víc?  

 Zákon o pomoci v hmotné nouzi

Absolvoval Střední uměleckoprůmyslovou školu v Jablonci nad Nisou. Po maturitě začal pracovat v TJ Bižuterie Jablonec a později ve státním TOFA Albrechtice. V letech 1991–1993 se podílel na privatizaci tohodo podniku,  od roku 1995 je ředitelem nástupnické společnosti DETOA Albrechtice s.r.o. Ve firmě působí rovněž jako jednatel a společník.  V roce 2002 úspěšně kandidoval do Zastupitelstva obce Albrechtice v Jizerských horách, o čtyři roky později byl zvolen starostou. Post obhájil i po komunálních volbách v roce 2010. Jaroslav Zeman je rozvedený a má dva syny. Roku 2012 byl zvolen za ODS do Senátu PČR ve volebním obvodě č. 35 - Jablonec nad Nisou.

2014    -   Potřetí zvolen starostou Albrechtic
 
 

A pak zde máme další výraznou osobnost, která by po boku senátora Zemana mohla opět vtisknout ODS skutečnou pravicovost, ale nikoliv fanatickou, zaslepenou. I on si musel prošlapat cestu a dokonce víc, než mnozí z nás. S handicapem, kterému mnozí podlehnou, on naopak zaťal zuby a dokázal, že nejen hezká tvář dokáže posunout člověka kupředu, pokud se svého okolí nezalekne. Pan Václav Klaus mladší dozrál ve velice výraznou osobnost, která může být našemu státu přínosem. A i on za publikované názory sklízí často potlesk na otevřené scéně nejen nás, pravicově smýšlejících, ale i u slušných, poctivých občanů z levého spektra. Domnívám se, že nastal čas minulému vedení poděkovat (někomu upřímně) a vyrazit na zteč do příštích voleb.

 

Ne za zájmy politiků, ale za budoucí životy občanů země české.

 

Navrhuji ho jako bývalý dlouholetý volič ODS, který díky šílenému zvěrstvu politickému v posledním období již tuto stranu nemohl volit.

Petr Pokorný

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  Ódéesák chce reformovat, kucky kucky, no prosím, to chci vidět.

 • Návštěvník - *

  Tak, milá ODS, zrušte Klausovy pičoviny, zejména Klausův daňový systém, neboť Světová banka každý rok vyhodnocuje český daňový systém jako jeden z nejsložitějších, nejšílenějších a časově nejnáročnějších na světě! Po Ukrajině je druhý nejsložitější v Evropě.

  * např. díky Klausovi jsou v Česku odvody sociálního a zdravotního pojištění komplikovaně rozděleny na část, kterou jakože "účetně platí zaměstnanec", a část, kterou jakože "účetně platí zaměstnavatel", ve skutečnosti samozřejmě na obojí musí vydělat peníze zaměstnanec svou prací. Sazba sociálního pojištění zaměstnance je 6,5 %, zaměstnavatele 25 %, celkem 31,5 % z hrubé mzdy. Sazba zdravotního pojištění zaměstnace je 4,5 %, zaměstnavatel hradí 9 %, celkem 13,5 % z hrubé mzdy. Celkem tedy 45 %. K tomu daň z příjmu činí 15 % ze superhrubé mzdy. Odvody musí zaměstnavatel odvádět třem různým institucím (FÚ, ČSSZ, zdravotní pojišťovně), tyto instituce si přitom spolu nejsou ani schopny vyměnit informace...
  Tak to zavedl Klaus v 90. letech, aby lidé v Česku neviděli SKUTEČNÉ ZDANĚNÍ SVÉ PRÁCE 60 %! V normálních zemích celé pojištění hradí účetně jednoduše zaměstanec a státu jej odvede zaměstnavatel, tečka. Tzv. Kalouskova superhrubá mzda je tak vlastně v civilizovaných zemích hrubá mzda.
  Abychom to viděli prakticky:
  čistá mzda zaměstnance je 22 622 Kč a zaměstnavatel odvede státu za zaměstnance 19 448 Kč:
  odvede daň z příjmu 6 015 Kč
  odvede sociální pojištění (6,5 % a 25 %) 1 940 Kč a 7 463 Kč
  odvede zdravotní pojištění (4,5 % a 9 %) 1 343 Kč a 2 687 Kč
  https://www.penize.cz/kalkulacky/vypocet-ciste-mzdy

  * Toto je Daňový kalendář na rok 2018, naprosto šokující. Džungle měsíčních záloh na daně a záloh na sociální a zdravotní pojištění, měsíční přiznání a platby, souhrnná hlášení a oznamovací povinnost! Vše v různých termínech!
  https://www.kodap.cz/cs/pro-vas/danovy-kalendar.html

  Evropská unie mnohokrát vyzvala české politiky, aby daňový systém zjednodušili. Místo toho české vlády jen neustále mění sazby a co se týče DPH, tak Babiš na plátce DPH vrhl od 1. ledna 2016 gigantickou administrativní zátěž v podobě "měsíčního kontrolního hlášení obratů". Poctiví podnikatelé jsou zavalení administrativou, aby se úředníci na finančních úřadech mohli válet a nemuseli se namáhat s vyšetřováním trestné činnosti, karuselových podvodů s DPH.

  * Nespravedlivé investiční pobídky a daňové slevy pro velké zahraniční firmy a firmy premiéra Andreje Babiše. Pokud se zruší investiční pobídky, může se zrušit i úřad Czechinvest.
  16. října 2017 Více polí, více peněz
  https://www.euro.cz/archiv/vice-poli-vice-penez-2-1377901

 • Návštěvník - cik cak

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Nechci se nutit do filosofie, ale Klaus už není premiérem dvacet let. To jen tak pro pořádek. Někdo asi hajá.

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - cik cak

  Jj, Češi hajají (nebo to je už kóma?).

 • S lidmi jako je Fiala je ODS mrtvá strana. Bohužel. Fiala by se spíč hodil do strany jako je TOP 09.

  http://www.epshark.cz/clanek/483/syndrom-mrtveho-lesa

 • Návštěvník - *

  Klausovi zloději, Klausovy zákony a Klausovi příbuzní (Václav Klaus ml. poslanec, Jan Klaus ředitel útvaru controllingu ČEZ, Kalusová velvyslankyně v Bratislavě) dodnes vládnou Česku, podívejte se laskavě okolo.

 • Návštěvník - *

  Babišův Ťok vybral kleptooligarchu Kellnera (Kellnerovy firmy SkyToll a CzechToll) jako vítěze mýtného tenderu. Kellner tak bude provozovat mýtný systém v Česku v letech 2020 - 2030, za což mu zaplatíme 10,75 miliardy korun.
  https://www.denik.cz/ekonomika/tok-vybral-viteze-mytneho-tendru-je-jim-czech-toll-z-kellnerovy-ppf-20180411.html
  Kleptooligarchové Petr Kellner (1. nejbohatší Chazar v České republice, původem ze Zakarpatské Ukrajiny) a Babiš (2. nejbohatší Chazar v České republice, původem ze Slovenska) vyrostli v prostředí divoké privatizace a korupčních praktik. Politickým otcem Kellnera a Babiše je Václav Klaus (Chazar, původem z Haliče).