Prozradil také, kdo se dostal mezi jeho favority. „Volit budu někoho z kvarteta Hilšer, Fisher, Horáček, Drahoš, protože jeden je srdcem, druhej hlavou, třetí pocitem a čtvrtej je mi prostě sympatickej. Rozhodnu se nad oceánem, ať mám nadhled a vás prosím, běžte volit, ať nepřijdeme o hlas,“ vysmívá se voličům Klus.

 

Především náš drahý Tomáš Klus jako 7 miliardová televize káže o morálce, káže "dělnické třídě" jak je blbá, neb on tře bídu s nouzí a jeho tři děti jsou málem na úbitě. A stejně jako 7 miliardová veřejnoprávní televize nám káže vodu a sama pije víno. A v tom je ta lumpárna, v tom je ten výsměch a šmejdi vykládají o tom, jak se důchodci a žebrota nechá zmasírovat propagandou, zatímco oni dřou jak koně. Přitom ve skutečnosti ti, co káží pravdu o morálce pouze chtějí, aby šly peníze do jejich kapes a umělci si mohli žít na vysoké noze, byť jejich výkony jsou často na mizerné úrovni.

 

Vadí někomu extrémně velké peníze Beatles, Rolling Stones či třeba Pink Floyd? Ne, jsou to hvězdy v pravém slova smyslu, profesionálové, a skuteční umělci, kteří obětovali život pro umění a to jim to mnohokráte vrátilo. A nikdo po jejich kontech nepátrá.

A to to tady jde!

 

Pátrali jsme po výši honoráře Tomáše Kluse. Když jsme to vypátrali, tak nám spadla čelist

19. 4. 2018 13:22

ParlamentníListy.cz byly ve čtvrtek osloveny jedním z pořadatelů koncertů, který chtěl pozvat hudebníka Tomáše Kluse. Jak nám tento promotér řekl, částka, jakou Tomáš Klus požaduje, je prý astronomická a nereálná. Žádal nás rovněž, abychom jeho stanovisko uveřejnili. My jsme se ovšem zprvu obrátili na Klusova manažera Jana Seidla a poprosili ho o vyjádření. 

„Dobrý den, chtěl bych vás požádat o uveřejnění krátkého stanoviska, které se týká Tomáše Kluse. Chtěli jsme ho pozvat na show, proto jsem se obrátil na kolegy, kteří mi řekli, že je velmi drahý. Hovořilo se o stovkách tisíc, až půl milionu korun – doslova mi řekli, že je to klidně půl míče, což mi přišlo úplně z říše snů. Chtěl bych vás proto požádat, abyste vyjádřili můj nesouhlas s těmito sumami, které si běžný promotér nemůže dovolit investovat,“ sdělil muž, jeho identitu ParlamentníListy.cz znají.

Suma 450 tisíc za koncert, jak se ukázalo, není z říše snů, ale ze současnosti. Tedy za dvě hodiny práce...

 

 

Ale ono to má ještě jiné pozadí. Mnohé akce jsou dělány "pod nějakou záštitou", na které jdou dotace z ministerstva kultury. Jako třeba "Stalinův pomník" za miliarduv Letech, kam nikdo nechodí. Ale peníze na strašidelnou "motýlí nemoc" stát peníze nemá. A pak příjdr jakýsi Klus či další umělci a uráží voliče, že volili Zemana, kteří nemají ani na nejlevnější dovolenou, zatímco Klus si užívá někde v Karibiku.

Takže, nechť si užívá, pokud to není z dotací, ale špinavě urážet voliče, kteří tvrdě pracují na to, aby si nějaký Klus užíval v Karibiku je hluboce, hluboce za hranou!

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - nego

  Úbytě

 • Návštěvník - Jan

  Tenhle namysleny debil si mysli, ze sezral moudrost sveta.
  Nesezral, vydelava jenom diky pomerum v kulture,kde prijmy zarucuji i idiotum nadstandardni zivot v luxusu.
  Videl jsem ho jednou u Sipa. Vetsi namyslene hovado tam snad jeste nemel.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - petr

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  Klus, Klus, proboha kdo to je? Aha to je ten přiblblej pakoš co zpívá o hovně a rypák má nahoru, protože si ho všiml jakýsi rejža který měl stejné smýšlení o politice jako tento nezpěvák a obsadil do role v jakési pohádce, čímž ji celou znehodnotilKdyž má rád takové poliiky které jmenoval, tak může klidně i s nima zmizet někde Jemenu. Tam jim bude nádherně a Klus může opěvovat pedofola Mohameda

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Ivana

  V jedné věci nemáte pravdu-Tomáš Klus se svými dvěma dětmi a ženou cestoval s námi letecky na dovolenou-bylo to do Řecka.
  Žádná VIP, velmi přijemný kluk. Seděla jsem za ním přes uličku a normálně si se mnou povídal o dětech atd. Hezky se o své děti staral. V tom se ho chci zastat.
  Co se týká jeho politických názorů, tam se lišíme, já jsem všemi deseti pro Babiše! On snad časem také pochopí a změní svůj
  současný pohled na dění v politice.
  Ivana

 • Návštěvník - Tomík

  V odpovědi na: Návštěvník - Ivana

  I masový vrah bývá hodný a mnohdy ošálí celé okolí. A pedofilové jsou často úspešní, protože se chovají andělsky!