Jak kolaborovala strana ČSSD v čele s Chovancem proti vůli českého lidu? Co hlásal Chovanec a vláda Sobotky o ostrém nesouhlasu s migrační politikou Bruselu a jeho odmítání, zatímco lidé poukazovali na množícím se počtu těch, co zde nejsou? A hle, zde je zdroj: nezisková organizace pod ministerstvem vnitra a opět Sorosovou nadací Open Society Fund Praha!!

 

Pane premiére Babiši, kdy konečně začnete pracovat?

Zde je malinká část důkazů - ochutnávka!

SPONZOŘI

 


Sdružení pro integraci a migraci
Baranova 33
130 00; Praha 3
IČO: 26612933

 

: 9. březen 2017 – 31. květen 2017
Realizace: SIMI, Nadace Open Society Fund Praha, LDO - The Norwegian Equality and Anti-Discrimination Ombud
Financuje:

Nadace Open Society Fund v rámci programu Dejme (že)nám šanci, financovaného z Norských grantů - Fondu bilaterální spolupráce

 

  1. leden 2018 – 31. prosinec 2018
Realizace: SIMI
Financuje: Státní rozpočet ČR v rámci dotace Úřadu vlády ČR z programu Podpora veřejně účelných aktivit nestátních neziskových organizací
Kde: Česká republika
Anotace: Projekt se zaměřuje na specifickou skupinu zranitelných osob, a sice na migrantky a ženy se zkušeností migrace v ČR

 

Nové kulturní obohacení - vítejte

 

Zde je instruktáž, kterou dotuje vláda!

 

Proč by nemohli uprchlíci v České republice sdílet domácnosti s místními lidmi, tak aby nebyli vyloučeni v hromadných uprchlických zařízeních na okraji společnosti?

Přemýšleli jsme, jak uprchlíkům pomoci najít důstojné bydlení a poznat místní lidi a zvyky, a našli jsme cestu.

 

Takto to funguje:

Nabídněte volný pokoj nebo byt. Stačí vyplnit registrační formulář s několika informacemi o vašem bydlení.

Kontaktujeme vás a staneme se vašimi partnery. Seznámíme vás se zájemcem o nabídnutý pokoj.

Pokusíme se vám pomoci s financováním. Poradíme vám, jak financovat vaše společné bydlení.

V případě, že si přejete sdílet jednu domácnost, se k vám nastěhuje nový spolubydlící.

 
 
Slečna ředitelka vítá...

 

 

Tak vlastně kdo v naší zemi nejvíc lže? Důkazů je na tisíce, zprávy "o neviditelných", co zde jsou a nejsou se množí a jedině strana SPD na to upozorňuje, zatímco ČSSD je za to častuje nadávkami "extremisté a rasisté". Co dělá ministerstvo, kde vládl Chovanec z ČSSD a založil šmírovací centrum proti hrozbám, které však nacházalo hrozby kupodivu tam, kde se lidé báli, a nikoliv tam, kde hrozí nebezpečí?

 

Zde si premiére v demisi Babiši ověřte, co se skutečně dělo a děje! Nebo budeme jenom evidovat číšníky na "JIPkách"?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - František Krontorát

  UPRCHLÍCI PŘIHLÁSIT NA AMBASÁDĚ... Tak to mi připomíná STAROU NĚMECKOU SVINI HANSE DIETRICHA GENSCHERA (FDP) a srpen, září 1989, kdy masy "uprchlíků" z východního Německa se přihlašovali na západoněmecké ambasádě v Praze. MIGRAČNÍ INVAZE byla tehdy úspěšně použita K ROZBITÍ NAIVNÍHO SOCIALISTICKÉHO BLOKU a teď to NĚMCI ZKOUŠEJÍ ZNOVA (!!!), ve větším rozsahu, K ROZKLADU ZEMÍ EVROPSKÉ UNIE.
  "V létě 1989 se komunistický režim ve východním Německu začal nezadržitelně hroutit. Občané NDR, zatím v malém měřítku, hledali útočiště na ambasádách Spolkové republiky Německo – ve východním Berlíně, v Maďarsku, Polsku a také Československu. Zejména československá vláda byla ve shodě s východoněmeckým režimem, že je chování východních Němců nelegální. V této fázi téměř nikdo nepochyboval o tom, že se podaří situaci zvládnout a nic výjimečného se nestane. Představitelé NDR jednoduše zvyšovali tlak na západní Německo a předpokládali, že po uzavření ambasády v Berlíně 8. září a vykázání občanů NDR zpět dosáhnou toho samého i v ostatních zemích. Jenže narazili na neústupného protivníka. Západoněmecký ministr zahraničí Hans-Dietrich Genscher kategoricky odmítl uzavření dalších ambasád a naopak nakázal zaměstnancům velvyslanectví v Praze, Budapešti a Varšavě, aby neodmítali další uprchlíky z NDR. A tak se tisíce uprchlíků daly do pohybu, jejich nejčastějším cílem byla Praha, která je východoněmeckým hranicím nejbližší. Genscher nakonec využil setkání ministrů na zasedání OSN v New Yorku, které probíhalo od 27. do 29. září v New Yorku. Chytře mířeným zákulisním nátlakem na představitele NDR a Sovětského svazu dosáhl toho, že uprchlíci na půdě západoněmeckých ambasád mohli volně projet vlakem na Západ. Večer 30. září Genscher osobně přijel do Prahy, aby oznámil radostnou novinu. Krátce nato mohla první tisícovka šťastlivců, kteří několik týdnů i měsíců přespávali na schodištích nebo pod stany (ambasáda pro děti uprchlíků vytvořila v jednom velkém stanu i improvizovanou školu), beztrestně vyrazit na nádraží a 1. října v 6 hodin ráno vystoupit z vlaku v bavorském Hofu. Sice bez pasu – cestovní doklady jim zabavili východoněmečtí úředníci, kteří dohlíželi na převoz uprchlíků – ale konečně svobodní. Jen první den se takto dostalo přes západoněmeckou hranici údajně až 6000 východních Němců. Lavinu už nešlo zastavit. Stejným způsobem z NDR uprchlo ještě několik tisíc občanů, brzy ale nebylo takových komplikací potřeba. Dne 9. listopadu 1989 se poprvé otevřela Berlínská zeď a v následujících dnech se komunistický režim v Německu zhroutil."

 • Návštěvník - Oskar

  V odpovědi na: Návštěvník - František Krontorát

  Pane, vy jste buď úplně blbej, nebo provokatér některé neziskovky. SPD podala několik návrhů, např., zákonem zakázat islám, oplotit a hlídat státní hranice, nepřijmout ani jediného muslimského imigranta (křesťanského ano), odvolatelnost a trstní zodpovědnost politiků, referendum o vystoupení z EU...a? Ostatní mafiánské strany se jí vždy vysmály a smetly tyto návrhy ze stolu. Za to, že SPD nedostala potřebný počet hlasů, jaksi nemůže, za to mohou občané - voliči, kteří chtějí za každou cenu zůstat v EU, ano, i za cenu přijímání imigrantů!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Jiří Kobza

  V odpovědi na: Návštěvník - František Krontorát

  Projít českým azylovým řízením není vůbec jednoduché, dotyčný je důkladně prověřen, musí splnit mnoho požadavků, než dostane DOČASNÝ pobyt. Je to neporovnatelné s legalizací nelegálních migrantů např. v hotspotech. Rozlišuji proto legální migraci (např. Řekové nebo Srbové, prchající z válek v jejich zemích s platnými doklady) a nelegální, s migranty, kteří doklady nemají ale lžou o svém původu, jméně i stáří, musí být nakládáno podle zákona.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - František Krontorát

  V odpovědi na: Návštěvník - Jiří Kobza

  Česká Republika někdy legalizovala migranty v hotspotech a udělovala jim azyl tímto způsobem? Nikoliv!!!
  Právě proto se na ČR Evropská Unie rozezlila, protože Chovanec nechával všechny migranty, kteří měli být poslání do ČR projít azylovým řízením a na základě této skutečnosti drtivá většina migrantů neuspěla. Za celé dva roky to bylo jen 12 lidí. Tímto se minulá vláda úspěšně bránila kvótám. Až když to EU prokoukla a začali tlačit na zmírnění podmínek, tak v tomto momentě vláda řekla, že nebude přijímat uprchlíky na kvóty, každý kdo požádá o azyl musí projít azylovým řízením, vždy to tak bylo a bude.
  To není něco, co by zavedla SPD.
  V ničem se nelišíte od minulé vlády. Stejně jako minulá vláda budete přijímat uprchlíky, kteří projdou azylovým řízením. Tak v čem jste jiní? V ničem! Jen máte mnoho populistických keců, abyste oblbli vaše ovečky!
  Ale můj hlas už nedostanete!

 • Návštěvník - Eva

  V odpovědi na: Návštěvník - František Krontorát

  Proč tady lžete? SPD není proti normální migraci, protože každý slušný člověk, který dodržuje zákony naší země a pracuje, je v naší zemi vítaný. Migranti, kteří k nám,ale jdou, jsou většinou negramotní, psychicky narušení a hlavně agresivní ve své výchově i náboženské ideologii.Oni nebudou pracovat a nebudou dodržovat naše zákony.Integrace je zbytečná. Měli jsme se věnovat našim občanům.Zničili jsme jim možnosti práce, pro střední třídy a naučili je na sociální systémy. Ne tedy my, ale EU a naše vláda. SPD trvá na prověření osob, které chtějí do naší země s možností nepřijmutí a vrácení do jejich zemí.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - František Krontorát

  V odpovědi na: Návštěvník - Eva

  V čem pane lžu?!
  Nikde jsem nepsal, že je SPD proti normální migraci!
  Neumíte vyhodnotit obsah textu!
  Naopak jsem napsal, že stejně jako minulá vláda nejsou proti migrantům, kteří projdou řádným azylovým řízením.
  Minulá vláda nikoho nepřijala, aniž by prošel řádným azylovým řízením.
  Česká vláda nikomu na hotspotech neudělovala azyl v ČR!
  Na kvóty minulá vláda přijala jen 12 lidí, ale i tito lidé museli projít procedurou azylového řízení.
  Tak v čem pane lžu?!

  Avšak SPD vyrobila lživou volební kampaň, kdy obviňuje minulou vládu, že podporovala nelegální migraci. Je to lež!
  Proto SPD můj hlas už nikdy nedostane!

 • Návštěvník - wolfram

  Myslel jsem, že vtipkujete, jenže toto fakt existuje https://uprchlici-vitejte.cz/

 • V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  Skrytá Pravda - my se snažíme zde udělat co nejméně renonců a všechny souvislosti by měly mít relevanci, neboli ověřené v kruhu. A já osobně se pyšním tím, že skoro vše lze časem, i po osmnácti létech ověřit. Samozřejmě že 100% úspěšnost nemá nikdo na světě, ale rozptyl nesmí být vertikálně převrácený. Bohužel píšete li pokud možno pravdu, která však není slučitelná s jednotným sjezdem evropské linie, příspěvek od státu je vždy 0. A ještě výhrůžky Evropských hodnot. Ale pravdu utajit nejde. Hezký den přeji.

  Komentář naposledy upraven v před 10 měsíci od Petr Pokorný
 • Návštěvník - Síť Refugees Welcome International

  § 341 trestný čin Napomáhání k neoprávněnému pobytu na území republiky
  (1) Kdo v úmyslu získat neoprávněný majetkový nebo jiný prospěch pomáhá jinému k neoprávněnému pobytu na území České republiky, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.
  (2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, jestliže
  a) čin uvedený v odstavci 1 zorganizuje,
  b) spáchá takový čin jako člen organizované skupiny,
  c) spáchá takový čin opětovně, nebo
  d) spáchá takový čin v úmyslu zakrýt nebo usnadnit jiný trestný čin.

 • Návštěvník - Kája

  Tlusťoška odporná, hnusná Faltová a její blbé kydy.