Vážení čtenáři, od dnešního dne máte jedinečnou, neopakovatelnou příležitost odlišit zrno od plev: kdo kydá hnůj na Rusko, aniž by měl důvod a vytváří paniku aby očernil sportovce na mistrovství světa ve fotbale, ukáže své pravé já! Kydači hnoje jsou ti, které jsme dříve znali pod názvem tajní a práskači pro STB. Taková spodina společnosti. A nyní se vrátila zpět. Z opačné strany...

 

Proti hybridním hrozbám společně. Babiš v Helsinkách stvrdil připojení Česka k evropské centrále

Česko bude bojovat s dezinformacemi ve spolupráci s patnácti dalšími zeměmi. Premiér v demisi Andrej Babiš z ANO spolu s českým velvyslancem v Helsinkách potvrdili připojení k evropskému centru pro boj s hybridními hrozbami, které funguje ve finské metropoli od loňského dubna.

 

Dnes bylo vydáno varování

Ministerstvo zdravotnictví vydalo den před startem fotbalového šampionátu varování před nemocemi rozšířenými v Ruské federaci. Mezi ně podle resortu patří černý kašel, HIV i malárie. Návštěvníci šampionátu by si také měli dát pozor na otravu závadným alkoholem.

 

 

 

TAKŽE UŽ JE TO TADY - kdo koho má varovat?

 

Černý kašel mělo letos v ČR rekordních 880 lidí, chrání očkování, psalo se v roce 2013

Černý kašel se přenáší kapénkovou infekcí, tedy při bližším kontaktu s nemocným. Často se nemoc šíří v rámci rodiny, kdy jsou spolu členové v každodenním úzkém kontaktu.


Černým kašlem onemocnělo letos v ČR 880 lidí, je to rekordní počet, který odpovídá stavu z 60. let 20. století. Týdně je 20 až 25 nových případů, do konce roku se tak může celkový počet přiblížit tisícovce. Novinářům to řekla epidemioložka Kateřina Fabiánová ze Státního zdravotního ústavu. Onemocnět může podle ní každý, na životě jsou ohroženi zejména novorozenci a senioři, zvýšené riziko komplikací je u pacientů s astmatem a chronickou obstrukční plicní nemocí.

V Česku znovu roste počet nakažených lidí černým kašlem. Důvodem je nový typ očkovacích látek, které se u nás začaly používat přibližně před deseti lety. Ty mají sice méně vedlejších účinků, ale zároveň jsou v boji s nemocí méně efektivní.

PROTO SI DEJME POZOR NA RUSKO

 

 

Metanolová kauza

Nejvyšší soud potvrdil míchačům metanolem kontaminované směsi Tomáši Křepelovi ze Zlína a Slovákovi Rudolfu Fianovi doživotní tresty vězení. Dopustili se obecného ohrožení. Pravomocný rozsudek zmiňuje nejméně 117 lidí otrávených směsí. Kdyby se v obchodech a hospodách prodal všechen pančovaný líh, jejž Rudolf Fian s Tomášem Křepelou vyrobili, stačil by na smrt 160 tisíc lidí. Rychlá policejní akce katastrofě zabránila, přesto 50 lidí alkohol pančovaný smrtelným metanolem připravil o život. Někteří přišli o zrak, někteří mají doživotní potíže.

 PROTO SI DEJME POZOR NA RUSKO

 

 

 Epidemie AIDS v České republice

Ve veřejnoprávní televizi bylo před pár dny oficiálně oznámeno, že jsme ve stádiu epidemie AIDS. 78% nakažených o tom ví, zbytek může kohokoliv nakazit. Drsná statistika. Je třeba, aby lidé, co se rizikového chování dopustili,  se zúčastnili testu a nevyhýbali se mu. Bylo diagnostikováno 3100 lidí do konce října s AIDS, nosiči viru Praha už dosáhla definičně koncetrované epidemie, to znamená v Praze už je 8% nakažených, což je např. každý dvanáctý gay. A to se týká i Ostravy a dalších velkých měst.

Zdroj: Robert Hejzák Česká společnost AIDS pomoc

 PROTO SI DEJME POZOR NA RUSKO

 

 

Generální ředitel Dvořák tvrdí, že neohrožení redaktoři Čt jsou tvrdá hráz proti ruskému imperialismu a hybridním hrozbám

Že lidé na alkohol umírali u nás? Že epidemie AIDS je u nás? No a co, musíme na Rusko nakydat hnůj na rozkaz vrchnosti z NATO a Bruselu. Když se nedá zrušit, budeme okopávat a okopávat a házet hnůj na cokoliv. Ondřej Soukup z Bakalových novin a Karas jsou garantem věcnosti...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - wolfram

  Hlavně Dvořák jako dlouholetý zaměstanec kleptooligarchy Petra Kellnera (PPF) nemá v České televizi co dělat!!!

 • Návštěvník - wolfram

  Kariéra Petra Dvořáka: Od roku 1993 spolupracoval se skupinou PPF, kterou také zastupoval v orgánech řady dceřiných firem PPF - byl například předsedou dozorčí rady eBanky (dnes součást Raiffeisen Bank), působil v České pojišťovně, zasedal i v představenstvu fotbalové Slavie v době, kdy byla PPF majoritním vlastníkem Slavie. Petr Dvořák byl znám jako tvrdý vyjednávač a pravá ruka majitele PPF Pavla Kellnera.

  Po vstupu PPF do televize Nova v létě 2002 se stal Petr Dvořák jednatelem televize Nova, do křesla generálního ředitele usedl v květnu 2003 po odvolání Vladimíra Železného a zůstal v něm i poté, co PPF koncem roku 2004 prodala televizi Nova původnímu investorovi, americké mediální společnosti CME Ronalda Laudera. V listopadu 2010 dostal Petr Dvořák na Nově drsný vyhazov kvůli klesající sledovanosti i zájmu inzerentů. Dorazil ráno do práce, načež mu byla předána výpověď na hodinu, jeho kancelář byla zamčená a zaměstnavatelem mu bylo zabaveno služební auto. V té době ještě vlastnil Petr Kellner přes svou kyperskou společnost Testora menšinový podíl 3,12 milionu akcií v CME, v březnu 2011 prodal za miliardu korun Kellner svůj podíl v CME americké firmě Time Warner.

  24. listopadu 2010 Exředitele Novy čekaly zamčené dveře
  "Kam odejde v příštím roce Dvořák, není jasné, prozradit to zatím odmítá. „Pracovat posledních pět let pro CME byla výborná zkušenost, je ale čas, abych se vydal jiným směrem. Mám v plánu rozvíjet několik podnikatelských příležitostí,“ komentoval už na začátku týdne svůj odchod. V zákulisí se šeptá, že by mohl převzít třeba vedení ČT. Spekuluje se totiž také o tom, že z čela veřejnoprávní stanice by měl odejít Jiří Janeček. Dvořáka by ale například čekal několikanásobně nižší plat, než bral jako šéf komerční televize."
  https://www.lidovky.cz/exreditele-novy-cekaly-zamcene-dvere-ds5-/noviny.aspx?c=A101124_000017_ln_noviny_sko&klic=240059&mes=101124_0

  Dne 21. září 2011 byl Petr Dvořák zvolen Radou České televize do čela veřejnoprávní televize a dne 26. dubna 2017 Rada České televize znovu zvolila Petra Dvořáka generálním ředitelem, mandát má do roku 2023.

  Generální ředitel České televize Petr Dvořák je stále řízen skupinou PPF, neboť jeho vstup na post ředitele ČT zařizoval Jiří Šmejc z PPF a lobista PPF Jaroslav Berka. Výměna Janečka za Dvořáka byl dlouhodobý plán. Občané by se měli zamyslet, proč si Dvořák přivedl desítky manažerů z Novy, proč nařídil cenzuru v ČT, proč vyhodil pro nadbytečnost Pavlínu Kvapilovou, Danielu Drtinovou atp. Proč Dvořák zaplavil veřejnoprávní televizi přiblblými krimiseriály a telenovelami „Vyprávěj“, „První republika v růžové zahradě“ a „Doktor Donutil“.

  Občané, nenechávejte se ohlupovat a manipulovat, Česká televize je nás všech! Jenže z České televize je dnes oligarchy ovládané propagandistické médium a zpravodajství České televize je jedna velká lež!