Další Kubiceho zpráva, nebo něco horšího? Mnohé lze snadno vyvrátit a dokonce proto BIS nedává žádné konkrétní ověřitelné odkazy!

 

Budeme se tomu věnovat příští dny, ale jen na okraj systém, který je údajně konspirační a Rusové to pak využijí. Jak BIS odhalí dezinformační zprávu?

 

Zde je jedna z nich. Běhá po internetu a generál Petr Pavel ostře útočí, že to rozšiřují alternativní, konspirační weby.

Ale co je na tom konspiračního a hybridně alternativního, když vše lze doložit? 

 

Mezi důvěryhodné osoby Evropských hodnot patří soudruh generál z Československa, který přísahal na boj Varšavské smlouvy proti americkým imperialstům, aby po roce 1989 přísahal s americkými imperialisty na boj proti bývalým státům Varšavské smlouvy.

Ano, nemýlíte se. Je to soudruh generál Petr Pavel, nyní odcházející do předčasného důchodu za těžkou dřinu v americké armádě NATO.

 

A toto je prý jedna z proruských dezinformačních konspiračních zpráv proruského webu, kterými se zabývá i BIS.

Strašně nebezpečná. 

Také se ptáte komu přeskakuje, když se vše dá ověřit a doložit?

A právě tyto zprávy prý podrývají liberální demokracii Evropské unie.

A normální člověk si řekne, že když za NATO mluví bolševický šmejd (a lze ho nazvat jinak?) který se překabátil a morálka jde do pryč, samo NATO  sebe samo diskvalifikuje. Ale ono né. Prý jsme konspirační zločinci my, co to takto zveřejníme.

A ve vzduchu visí otázka: komu podléhají zpravodajci BIS? Leda, že by byli na úrovni "Pepka Vyskoče ze Švejka".

Jenomže mohou pak chránit naši vlast?

 

A kruh je uzavřen:

Pokud to takto napíše některý z údajných konspiračních webů, je ihned napadem soudruhem generálem Petrem Pavlem,  jeho přítelem Jakubem Jandou z Kremlin Watch a BIS to má předat vládě jako hrozbu. Hybridně konspirační.

 

Otázka spíše zní: neocitli jsme se v blázinci?

Někteří poslanci v čele s Helenou Langšádlovou (TOP 09) už navrhli vznik vyšetřovací komise...

 

Jak to vybadá v oficiálním znění?

Z pohledu BIS je právě segment tzv. dezinformačních webů jen jednou ze součástí systému ruské hybridní strategie a v drtivé většině případů je součástí oné krycí kouřové clony, v níž a za níž se kryjí jiné zásadnější aktivity s vazbou na Rusko a jeho zájmy. Drtivá většina dezinformačních webů v českém jazyce je dílem českých (ideologicky motivovaných a přesvědčených o škodlivosti NATO, EU, USA, liberální demokracie či prvoplánově proruských) občanů, které nepodporují ruské entity. Tito aktivisté jen v rámci svých občanských práv a svobod šíří to, čemu věří, že je pravdivé. Jejich činnost je věcí diskuse a kritiky v rámci svobody slova a případně občansko-právních sporů, čímž ovšem nijak nezpochybňujeme, že tito lidé a jejich webové projekty zneužívá ruská strana pro šíření propagandy a dezinformací či pro podporu jiných komponentů hybridní strategie...

 

 Tu máš čerte kropáč...

 

 Přitom nechápou, že sami sebe usvědčují ze lži a v lidech se zvedá vztek. A vidíme to dnes už i ve Francii, v Belgii, Itálii...

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Dan

  Na obrazku je jeden z hlupaku ze strany Cernoprdu.
  Pindosove USA majji na sve strane politiky, media, prolhanou a podlou propagandu a rusofobii CT a CRo. Pres vsechny pokusy odstranit Babise, je on a ANO stale popularnejsi. Neverte zpravam o oblibe stran a politiku v nasich mediich. Jsou zmanipulovane, jako vse co zumpa uverejnuje. Presto jsou politici konsternovani z vyvoje obcanske spolecnosti, stranici Babisovi. Jeho obliba je neprimo umerna stvanici a podrazum na neho a jeho rodinu! Havloidi uz jsou z toho na mrtvici a US amabasada taky. Pravda nakonec zvitezi, ale da to jeste fusku! Neverte zpravam, ze Rusove neco manipuluji. Neustale osocovani, ze za vse co jde USA a jejich pindosum do p.dele mohou Rusove, je uz lidem k smichu! Pravy opak je pravdou, prave US tajne sluzby a jejich odnoze v EU jako u nas BIS ve vsech zemich manipuluji verejnost. Kauzy Redl II a Kerc maji veskere kontakty mezi zapadem a Ruskem znemoznit a Rusko nadale demonizovat. Deep State neslabne, je to prave naopak! Trump je jeho rukojmim. To nedopadne dobre pro nikoho, ani pro Deep State...

 • Návštěvník - Michonnet

  Skrytápravda a Aeronet lížou boty velkozlodějovi - premiérovi Babišovi a ještě vás BIS označuje za konspirační web?! No tak to je gól. Pošlete Babišovi alespoň fakturu, ať pro něj neděláte zadarmo, Skrytá pravdo. :-P

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Michonnet

  Babis je mensi zlo, jak ta smecka prolhanych a podlych hovad z opozice, co chteji jeho skalp. Je to banda nevrazivych a zavistivych neumetelu a ubozaku, coz cesky volic vi a honoruje! Babise ovsem chce pdstranit i kolonizator USA, ktery na potrebuje zahnat do 100% zavislosti v NWO.
  Od sametu jsme nemeli pracovitejsiho a uspesnejsiho premiera a ministra financi. Ze byl mozna STBak? Ve sprave a politice jsou jich stovky, a nikoho to nevzrusuje, nikdo nevola po jejich kadrovani. Ze Babis vyuzil zakony a nechal si financovat Capi hnizdo? Prachy uz vratil. Jini co nakradli miliardy jsou v pohode, nikdo na ne neporada stvanici! A Rath stale jeste neni odsouzeny, ceka se az zemre seslosti vekem?

 • Návštěvník - Dan

  Vcera jsem videl porad Hovory s prezidentem na TV Barrandov, kde se prezident obul do BIS a oznacil ji za cuckare. Dnes se strhla hystericka lavina v mediich i u politiku proti Zemanovi. Vsichni se stavi za BIS, ktera divnou nahodou zrovna dnes (!) oznamila, ze rozbila sit ruskych agentu! President totiz ozamil, ze BIS nic nenasla tento rok! Vsichni se tedy vrhli na Zemana a pri argumentovani proti nemu zapomneli prave, ze BIS neodkryla u nas Islamistu, ktery financoval teroristy a nakonec jim unikl! To zatajuji, aby mohli Zemana poplivat.... A cuckar Koudelka prisel prave dnes s odhalenim!!! Tragikomedie BIS a Novicok, tragikomedie cuckari BIS a jejich naprosta zavislost na CIA a BND z nich dela poskoky zavisle na zapadnich sluzbach, aby reagovali tak, jak jim naridi.