Konec tápání, je čas lidi seznámit, co musíme udělat my, obyčejní lidé, aby se zastavil těžký pád států Evropy a nastala akcelerace. Problém je, že zatímco Maďarsko už našlo svého manažera, Itálie také, i Rakousko už má jasno a v Polsku se jedná, Česká republika (ač je relativně nejprůmyslovější a nejvzdělanější, pokud nezapočítáme Ukrajince a další) nemá zatím žádný vypracovaný scénář a fázování. Proto je zde první nástřel, co musíme udělat my, Češi.

 

Pokud odejde Velká Británie, bude to snažší, mírovější, jako rozpad RVHP. Pokud se jí to nepodaří, příjde velký třesk. A to by dobré nebylo.  Není problém v odchodu, ale vydírání těch, co berou obrovské peníze v Bruselu a dnes se třesou o dobré, bezpracné bydlo.

 

Podle EUROBAROMETRU  je  s kladnou odezvou k EU v České republice pouze 25% občanů

Přesto tato 25% minorita šikanuje celou společnost, ovládá ji, vydírá ji a obsadila všechny důležité informační toky včetně drze si uzurpujících vydíracích jednotek placených bůhví kým a bůhví za kolik. Na 69 % Čechů si myslí, že jejich hlas v Evropské unii nemá váhu. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu Eurobarometr, který byl zveřejněn rok před volbami do Evropského parlamentu v květnu 2019.

 

Jasně, že ti, co jsou přilepení na poslanecké výhody a dotace zoufale referendu o vystoupení brání a zatím se nepodaří. Nemáme dosud svého Orbána a Salviniho. Nejblíže je Okamura, ale přiznejme si, že to není to pravé, ořechové. A důvod? Všimli jste si, že Okamura bohužel předkládá samé destrukce (což je jasné, že částečně musí být, ale ani jednou větou se nezmínil, co dál), zatímco Orbán a Salvini v mnohém včetně Kurze už jsou dál.  Přesto i oni zatím předkládají fázy přípravnou, neboli vytváří osu, zatímco přesnou osnovu ne.

 

A Česká republika s ní musí přijít!

Hledá se český Orbán a Salvini: Evropská unie končí a připravuje se nový model.

Model spolupráce, ale bez dnešního vydírání.

Co je na tom nepochopitelného?

 

 

Položím otázku: kdy jsme se skutečně dostali do otrokářského, vazalského státu? Asi málokdo tuší: byly to dva těžké direkty. A nebyl to vstup do EU, jak by se dalo předpokládat. Ten bylo pouze formální.

To první bylo násilné obsazení veřejnoprávních médií v roce 2000, což byl v podstatě puč v čele s Rumlem proti svobodě a demokracii, kdy od té doby nám tato obří instituce vnucuje, co si máme myslet. Opět po deseti létech svobody,  kdy bolševici uvolnili cenzuru a autocenzuru a ta se vrátila s totalitou EU v roce 2000 v přípravě na referendum o ovládnutí dezinformací lidí, aby správně podepsali to, co jim Brusel vnutí. Z České televize se stalo dezinformační monstrum, které manipuluje lidmi jako v dobách totalit, pronásleduje a duševně vydírá zveřejňováním každého, kdo je proti Evropské unii a tento šílený, mnohamiliardový kolos je možná největší dezinformační centrum v Evropě, kdy se těžko hledá, kdo ho skutečně ovládá, protože RRTV to rozhodně není. ( A komerčním televizím, pokud se nedrží linie EU, hrozí ztráta licence.)

 

Avšak největší zločin byla Lisabonská smlouva, kterou sice Václav Klaus blokoval, ale nakonec byl nucen tuto vydírací a zločinnou dohodu podepsat.

To byl hlavní podpis do otrokářského řádu a vazalství. Díky jí se "salámovou metodou" stále více svazuje demokracie a svoboda, není odvolání a pozvolna se vrací doba, kterou jsme tak nadšeně v roce 1989 opustili. Ta manipulace byla strašná: na názor proti vstupu neměl nikdo nárok, všechny peníze (s posvěcěním Bruselu) rozkradly skupiny kolem vstupu. Namátkou klan kolem Moniky Pajerové a její sestry Jau Jau Biomasové, Vydra s Bouškovou, kteří z toho měli báječný byznys s uváděnými reklamami politiků, kteří sprostě veřejnost podvedli.

 

 

Takže jak se vrátit ke svobodě?

Nejdříve deinstalovat veřejnoprávní televizi a vrátit ji do rukou lidu, kde byla mezi léty 1990 - 2000.

 

Pak začít jednat s Orbánem, Salvinim a dalšími o odstoupení z Lisabonské smlouvy.

 

 

Ale pozor: mnozí se nechali vyděsit tím, že zůstaneme jako kůl v plotě. Že se odstěhujeme s Evropy, uzavřeme hranice a odstěhujeme se na Mars. Asi. To je však nesmysl. My se nechceme odstěhovat z Evropy a spálit všechny mosty. Pouze narovnat vztahy na přímo. Proč se musím ptát v Bruselu, chci li obchodovat (odejde li) s Británií, Kanadou, Čínou či Ruskem? Navíc, proč by i naše vláda měla mluvit do obchodního vztahu, nakoupím li něco z Británie, či jejich podnikatelé u mě? Pokud bychom nakupovali příliš, je zde ČNB, která zdraží peníze a naopak. To není úkol vlády, ale centrální banky. Vláda musí vyjednat mantinely se státy, se kterými to jde a pak je na nás, abychom dle toho pracovali.

Vláda musí zajistit strategická odvětví jako elektrárny, bezpečnost či zdravotnictví, navíc návrat "vody", kterou starostové prodejem zlatých akcií bezstarostně prošustrovali, zajistit železnice a dálnice a vnitřní chod země je na nás, zda a jak vše provedeme.

A k tomu Brusel nepotřebujeme.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Dan

  Politikum jeste nedoslo, ze jakmile zacnou migranti v zap. Evrope dostavat obcanstvi, smeji se zacit usazovat i v Cesku. Jedina obrana je ven z toho chliva EU, vedenem opilcem Junckerem a DDR pizdou Merkelovou bez deti. Jsou to zrudne vykopavky, urcujici zanik Evropy.
  Zaroven se zde prosazuje silenstvi z USraele prostrednictvim medii, jimi financovanych neziskovek i BISky, politiku jako Petricka, atd. To je neoliberalismus, genderove silenstvi, rusofobie na zaklade podlych zlocinu, ktere pachaji zapadni tajne sluzby a obvinuji z nich Rusko. USrael se zacina sam hroutit, GB a Francie k tomu nemaji daleko, v Nemecku se probouzi, kdyz zjistuji, ze 25 % deti je podvyzivenych. Cesko je zatim raj, diky moudrosti obcanu.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - novota

  Správny socan... a pak se divíme, že nemají love na lihový dům...https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/chovanec-cssd-vila-plzen-nemovitost.A190111_094507_domaci_onkr kudy chodil tudy krad....a soudruh z kosy nostry se ho ještě zastavá...:p

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Ve vedení ČSSD není ani jeden slušný člověk a skutečný předseda ČSSD je Poche. Děsivé!
  Hamáček chtěl, abych mu sháněl peníze na kampaň, řekl u soudu v březnu 2018 Rath při doplňujícím výslechu. Hamáček byl v letech 2010–2012 volebním manažerem celé sociální demokracie, jejíž kampaň do krajských a senátních voleb vedl.
  https://www.novinky.cz/krimi/465479-hamacek-chtel-abych-mu-shanel-penize-na-kampan-rekl-u-soudu-rath.html
  Policejní odposlechy:
  Salačová: "Takže šest set tisíc jsem vám schopná dát na ruku."
  Pancová: "Hmm. Jako my teď živíme volby jako prase, jo. Fakt jako živíme krajský volby."
  Kott (později, již bez Ratha, popisuje Pancové): "Tak já říkám (Rathovi), já ti příští týden donesu. On: Víš, já to potřebuju, teď začaly ty volby a todle. Já říkám: Davide, mně je to jasný, dělil jsem to jako obvykle."
  Rath: "No jo, musíme tu bestii nějak nakrmit."
  Odposlechy Ratha a jeho bandy: Krmili prase! Mysleli tím ČSSD?
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-kauza-david-rath/181413/odposlechy-ratha-a-jeho-bandy-krmili-prase-mysleli-tim-cssd.html

 • Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Neuvěřitelné jaké nepochopení a jaké zmatení pojmů.
  Pjakin to jasně vyargumentoval, že Brexit byl iniciován právě proto, že měl být počátkem rozpadu EU s cílem ustanovení islámského chalifátu na území EU současně se vznikem nových státních útvarů.
  A teď by stejný proces chtěl místní pisálek použít jako ochranu proti migrantům? Vždyť to naprosto nedává smysl! Jediným výsledkem případného vystoupení ČR z EU by byl okamžitý a dramatický ekonomický propad s ohromnou nezaměstnaností a obrovskými sociálními otřesy. Ve finále bychom byli jako stát mnohem zranitelnější i proti nájezdům migrantů.
  Je vidět, že místní pisálek se nijak nepoučil z procesu zvrácení Brexitu. Místní pisálek ještě nepochopil,že Brexit je dávno odpískán, protože islamský chalifát se nebude realizovat, jelikož Putin vlítnul do Sýrie a GB tedy nemá důvod vystupovat ze sekupení, které mu jinak přináší obrovské zisky.
  Nekompetentnost a politická a konceptuální negramostnost místního pisálka je nedozírná.

 • Návštěvník - Toník

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Á, konceptuální sociální demokrat Opus řádí!

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Nejsi Ibrahim, co tady predtim hyril svou pitomosti? Odkud vis, ze Czexit by byl pro nas propad? Nevedi to ani ekonomove ty ubozaku! EU proste postavila podminky, za kterych GB tezko muze souhlasit. Jako odrazeni pro kazdeho, kdo by chtel dalsi Exit.

 • Návštěvník - Sir Humphrey vysvětluje britskou politiku

  Sir Humphrey: Pane ministře, Británie má totéž směřování zahraniční politiky jako už nejméně posledních pět set let: stvořit rozdělenou Evropu. Kvůli tomu jsme válčili s Holanďany proti Španělům, s Němci proti Francouzům, s Francouzi a Italy proti Němcům a s Francouzi proti Němcům a též Italům. Rozděl a panuj, že ano? Proč bychom to měnili, když to dobře fungovalo?
  Hacker: Ale tohle už je přece historie?
  Sir Humphrey: A i současná politika. Když chceme ten spolek rozložit, tak musíme být uvnitř., Chtěli jsme to rozložit zvenčí, jenomže se to nepovedlo. Teď, když jsme uvnitř, tak z toho můžeme dokonalý galimatyáš: poštvat Němce proti Francouzům, Francouze proti Italům, Italy proti Holanďanům... Ministerstvo zahraničí je na vrcholu blaha: jako za starých časů.
  Hacker: Ale vždyť evropským ideálům jsme přece všichni oddáni?
  Sir Humphrey: Fakt, pane ministře?

  Jistě, pane ministře (1980)
  https://www.youtube.com/watch?v=Ygtdl9hErm0

 • Návštěvník - Dan

  Ceskeho Orbana nemusite hledat, mate ho uz dlouho, jenom ho nechcete brat na vedomi. Je tercem hystericke kavarny a Havloidu, zahranicnich tajnych sluzeb, osocovani, pomlouvani. Protoze chce z EU, NATO a rika to od zacatku. Jediny v politice a konzistentne. Je to Okamura a jeho SPD! Dnesni politicti smejdi v opozici a ve vlade se ho na oko stiti, nechteji si s nim zadat. Po pristich volbach budou muset, jestlize po te dlouhe absenci moci a hladoveni bez koryt budou chtit ztloustnout jako Hamacek,Chovanec, atd.

 • Návštěvník - Dan

  Plan NASA na zniceni populace:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1494&v=p0TxeMfPbhI

  Prosim, dejte to dal. Ackoliv je plan z r. 2001, kazdy z nas ted vidi dusledky jeho realizace.