14. ledna 2019  Rakouská policie v noci na pondělí zadržela 19letého uchazeče o azyl ze Sýrie. Muž se přiznal k tomu, že ve Vídeňském Novém Městě (Wiener Neustadt) uškrtil další 16letou dívku. Agentuře APA to sdělilo státní zastupitelství.

 

Tělo našlo v neděli dopoledne několik lidí pohozené v křoví a přikryté listím a větvemi. Pachatel se zjevně pokusil mrtvou schovat, sdělila policie.

 

 9. prosince 2018 v hornorakouském městě Steyr

Zavražděná šesnáctiletá dívka. Pitva odhalila, že dívka zahynula na bodnutí do plic. Afghánec je nyní ve vazbě.

 

14.1.2019

Afghánec pobodal na klinice v Německu těhotnou ženu, nenarozené dítě zemřelo

Lázeňské město Bad Kreuznach v německé spolkové zemi Porýní-Falc se stalo v pátek vpodvečer dějištěm krvavého útoku. Pětadvacetiletý žadatel o azyl z Afghánistánu pobodal na místní klinice stejně starou 25 letou těhotnou ženu. Přes bleskovou lékařskou pomoc nenarozené dítě zemřelo a žena je po operaci ve vážném stavu, napsal server morgenpost.de.

 

A pak šmejdi jako Jiří Kubík ze Seznamu či Evropské hodnoty v čele s Jakubem Jandou uráží SPD a Okamuru, že je to legrace a zneužití lidí vytvářením paniky Okamurou a SPD, protože Kubíka, ani Jakuba Jandu od tyče žádný Afghánec neznásilnil! A prý díky Evropské unii je zde mír a klid...

 

¨

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  Každý rok jsou nějaké volby, někdy i dvoje, a máte přesně to, co jste si zvolil. 80 % Čechů volilo vítačské strany. Špinavý, rozkradený Zlodějistán, který chce vyhubit český národ a nahradit jej migranty.

  Extremistický server White Media zablokovali - kvůli GDPR (!)
  "Krajně pravicový extremistický server White Media, který mimo jiné předloni zveřejnil obsah soukromé e-mailové schránky tehdejšího premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), byl z podnětu Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) zablokován. Důvodem bylo zveřejňování neoprávněně získaných osobních údajů. Úřad to v pondělí oznámil na svém webu. ÚOOÚ se obrátil na americkou společnost DreamHost, LLC, u které byl web anonymně registrován, že obsah serveru je protiprávní. Server podle něj v rozporu s unijním nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) zveřejňoval neoprávněně získaná data o českých občanech, a to nejméně v rozsahu jméno, datum narození, adresa. Na webu byly dále uvedeny údaje z kopií průkazů totožnosti, fotografie a kontaktní údaje, uvedl ÚOOÚ. Server na svých internetových stránkách uváděl, že je skupinou radikálních autorů bojujících proti rakovině národa - neomarxismu."
  https://www.novinky.cz/domaci/494446-extremisticky-server-white-media-zablokovali.html

 • Návštěvník - Příprava vlastizrady ve věci uprchlické vlny

  Připomeňme si několik e-mailů premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) ze Sobotokova soukromého e-mailu, které se ovšem dotýkaly národní bezpečnosti!

  Jan Král - Ředitel Odboru koordinace evropských politik Úřadu vlády ČR.
  Jan Kral (kral.jan@vlada.cz) Komunikační skupinka k migraci dnes 23.10.2015, 14:37:28 Komu: Tomas Prouza, Oto Novotny, onovotny58@seznam.cz Kopie: Mariana Wernerova, Marek Soucek Ahoj Tomáši a Oto, níže telegraficky z dnešní komunikační skupinky. Proběhla v dělné atmosféře. 7. Migrační večerníček Mariana informovala, že se rozběhlo regionální informování, MV potvrdilo, že zájem je, ale že by to chtělo témata strukturovat. Navrhl jsem kouskování a jako nosič TV, kde by mohl být migrační večerníček - nějaká vlídná tvář, třeba Zdeněk Svěrák by v krátkých spotech něco málo před zprávami vysvětlil národu. Kupodivu se toho všichni chytli, Mariano, kdyžtak mě oprav, ale odnesl jsem si z toho, že MV v tomto otočilo a teď by se něčemu takovému nebránilo vč. toho, že Lucie zmínila, že to ráda probere v ČT. Tak uvidíme, třeba to k něčemu bude. JK
  http://www.white-media.info/screen/novotny3_3.jpg

  Tomáš Prouza - Státní tajemník pro evropské záležitosti.
  Tomáš Prouza (prouza.tomas@vlada.cz) Německo 9.2.2015 23:34:40 Komu: bosobotka@seznam.cz Dobrý den .... Začátkem března budu v Berlíně, tak proberu s poradcem kancléřky pro EU, jestli je něco, co by chtěla slyšet (bude mít projev už před obědem, než se potkáte). Zatím velmi zhruba tyto elementy: - přihlášení se k Evropě (zrušení Klausovy výjimky, fiskální pakt, pozitivní hodnocení nové evropské politiky veřejností) - a je to trvalá změna ....
  http://www.white-media.info/screen/sobotka8.jpg