Stačí natáhnout prst a velký BIS Koudelka líže podlahu. Důkazy? Na co, Velký vůdce ze zámoří má vždycky pravdu, tak to je, tak to bude. Přesně dle románu Josepha Hellera Hlava XXII.

 

 HLAVA XXII  v reálu

 

Pravidlo číslo jedna, velitel má vždycky pravdu. Pravidlo číslo dvě, pokud pravdu nemá, platí pravidlo číslo jedna.

Hlava XXII mimo jiné říká, že letecké povinnosti může být zbaven ten, kdo je uznán za psychicky narušeného, a zároveň požádá o uvolnění. Ovšem to, že o uvolnění požádá, svědčí o jeho psychickém zdraví, takže být uvolněn nemůže.

 

BIS říká, že CIA má s Novičokem, s Huawei či nyní s agentem Rusem, o kterém nic neví, pravdu.

A pokud pravdu nemá, platí vojenské pravidlo číslo jedna.

 

CIA má vždy pravdu, je pravidlo číslo jedna.

Pravidlo číslo dvě říká, že nemá li CIA pravdu, platí pravidlo číslo jedna.

Bohužel nikdo jim neřekl, že toto platí pro zelené mozky a zvrácené tajné služby, zatímco pro šest miliard lidí na planetě Zemi  platí pravidlo o mozku a selském rozumu.

Takže CIA má obrovské mezinárodní starosti, že Rusové si přivydělávají pár kopějek či korun z pronájmu místností, zatímco je celý developerský zkorumpovaný stát, AIRBNB ovládla všechna nároží a Ukrajinci si udělali z pronájmů bytů mezinárodní byzbys, kdy z Prahy odtéká 11 miliard směr Kyjev - Ukrajina.

 

„4. března zástupci Ministerstva zahraničí Ruska, který mířil do Česka ve složení oficiální ruské delegace na 11. zasedání rusko-české Mezivládní komise pro ekonomickou, průmyslovou a vědecko-technickou spolupráci, byl na pražském letišti odepřen vstup na území České republiky," uvedli na velvyslanectví. České úřady to prý udělaly z bezpečnostních důvodů. Po kontrole pasu na pražském letišti tohoto člena delegace vrátili zpátky do Moskvy. Podle informací portálu šlo o muže, který byl českými i spojeneckými službami ověřen jako spolupracovník ruských tajných služeb.

A důvod, jak napsal extremistický Deník N placený z bůhvíjakých zdrojů, ruská ambasáda prý pronajímá byty třetím osobám, čímž může porušovat diplomatické smlouvy. Peníze za pronájmy podle listu vybírá v hotovosti úředník z ruské ambasády. 

 

Proboha, to si vážně necháme kálet na hlavu od několika šílenců, kteří si říkají poskokové a buršové výsosti z CIA? Prý stejně se na Rusa dívají i vlády západních států, které jej vedou i na seznamu spolupracovníků Kremlu. Fakt pronájem bytů zachrání Rusko od bankrotu?

 A tihleti buršové z BIS mají chránit naši českou vlast?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Dan

  Situace u nas uz je roky takova, ze jsme 100 % poskokem USA a jeho tajnych sluzeb. Musime provokovat a urazet neustale Rusko, coz patri k agende vsech poskoku USA. Ty si delaji v kazde zemi co chteji. Pred nosem Prazanu si staveji bunker na Petrine a v mediich ani zminka, i kdyz na to obcane poukazuji. Vse se drzi v tajnosti pred nami. Cizak si u nas dela co chce.
  Nasi ritolezci v politice a mediich jsou pro nas nebezpecim, protoze nas svou poslusnosti zatahuji do vsech spinavosti a agresi USA ve svete. Kdyz jim reknou skocte z okna, tak ty hovada skoci a vezmou nas s sebou.

 • To jsme se dostali do pěkné Řitě i s celou EU - kde nemáme žádná práva, nebo jen nějaká a minimální, i s tím slavným NACO.

 • Návštěvník - wolfram

  Velvyslanec King vystoupil 4. března 2019 na semináři ke 20 letům členství ČR v NATO
  Velvyslanec King vystoupil v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky s projevem na semináři k dvacátému výročí vstupu České republiky do NATO. „Hlavní hrozby pro Severoatlantickou alianci jsou nyní režim ruského prezidenta Vladimira Putina, Čína a hybridní útoky,“ uvedl King.
  Zdroj:
  https://cz.usembassy.gov/cs/velvyslanec-king-vystoupil-na-seminari-ke-20-letum-clenstvi-cr-v-nato/

 • Návštěvník - wolfram

  Šéf BIS Koudelka doprovodí Babiše do centrály CIA. Ocenění práce českých zpravodajců
  „Koudelka včera odletěl jiným letadlem než premiér, ale navštíví CIA,“ řekl LN důvěryhodný zdroj z bezpečnostní komunity. Z jiného zdroje pak redakce zjistila, že šéf BIS narychlo zrušil jinou zahraniční cestu po Evropě.
  Zdroj:
  https://www.lidovky.cz/domov/sef-bis-koudelka-doprovodi-babise-do-centraly-cia-pujde-o-oceneni-prace-ceskych-zpravodajcu.A190306_124059_ln_domov_pev

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  CIA si pozvala Babiše. V centrále CIA chtějí osobně vidět exota Babiše, který nakradl v Česku státní majetek 80 miliard, beztrestně běhá na svobodě a ještě ho čeští idioti zvolili premiérem. Návštěva Babiše u Trumpa je jen vedlejšák.

 • Návštěvník - Dan

  Babis jel navstivit kolonizatora a valecne stvace. Ve stejnou doubu probiha setkani s ruskym ministrem obchodu. Aby nebylo uspesne, hodili tam USA klacek. Cesi nepustili jednoho Rusa do zeme, ze je pryyyy spion! Stejna taktika jako vzdy bez dukazu, jenom ukazou na nekoho prstem.
  Kdyz mela jet rakouska ministryne zahranici do Ruska, vytahli ze suplete noty na rakouskeho oficira o nemz vedeli, ze uz leta spolupracuje s Rusy, asi dvojiteho agenta. Rakusanka pak pochopitelne na navstevu neodjela.
  Svet je rozdelen, spolupraci a obchodu s druhou stranou je neustale zabranovano, musime kupovat zbrane USA, dostavet s nimi elektrarny, ackoliv jeho Westinghouse byl nedavno pred bankrotem, protoze jeho projekty maji neustale chyby a problemy. Na nas se ma sanovat. Podobne je to i s General Electric. USaci potrebuji penize, uz se jim nedari vsude krast a parazitovat.
  Babis si tam dojel jenom pro zadani co musi delat. Prece to neni nikde jinde jinak! Navenek budeme o navsteve slyset jenom pochvalne kecy a lzi z cesty. Jestlize dohodne nejakou technologickou spolupraci s USA, kvuli utajeni odriznou nas od Ruska i Ciny uz uplne!